Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 227 от 239 ПърваПърва ... 127177217225226227228229237 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,261 до 2,270 от общо 2387
  1. #2261
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аз съм започнал да отглеждам пчели за пари, а не защото много ги обичам. Бил съм член, плащал съм и за какво. Няма ли келепир-зарежи. Всички приказки за опазване на пчелите са бля, бля, ако няма кой да плати за това.
    Харесва ти да провокираш хората и да разбереш какво наистина мислят, дори и с риск да те сметнат за такъв, какъвто не си. Всъщност от някои твои "издайнически" постове, съм убеден, че ти си един от най-обичащите пчелите, хора тук!

  2. #2262
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Опитах се но не мога да се сдържа.
    От любов към пчелите бих гледал една котка или едно куче, ако ще един хамстер или един аквариум декоративни рибки.
    Доколкото знам Атанасов има над 100 кошера.
    Това не е просто любов към пчелите. Това е голяма любов...или хамалогия...

  3. #2263
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Предлагал съм го сигурно сто пъти и тема съм пуснал за това. Категорично съм против, но спрях да говоря за това, че много приятели се нацупиха.
    Аз не съм се цупил, но също съм против. Не съм ползвал никаква държавна помощ. С изключение на един горски пчелин. Но смятам, че подпомагане трябва да има. Който има нужда да ползва. Аз от моето пчеларство съм на печалба и без субсидии.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #2264
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    ...
    Появят ли се природни предпоставки да изчезнат пчелите, никой не може да ги спаси.
    ...
    Бих го перефразирал: Създадем ли си природни предпоставки и хората няма какво да ги спаси!

    "На 18.10.2018 г. в Сочи се проведе международния дискусионен клуб "Валдай". На него участва лично президентът на Руската Федерация Владимир Путин. Отговаряйки на въпрос той заяви че в случай на ядрена война руснаците ще попаднат директно в рая, а всички останали просто ще умрат."
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #2265
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ореваха орталъка за последните 50 лв. Обаче ако това стане сигурно маститите български бизнесмени ще имат нужда от психиатри:
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8073477
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #2266
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ... маститите български бизнесмени ще имат нужда от психиатри:
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8073477
    Няма! Те отдавна са освидетелствани НЕЛК. Болеста на Чичо Скруч ги мъчи по рождение и до живот. А на някои им личат и отклонения в интелектуалното развитие.Предполагам от годините прекарани по "партийните школи" , ДС и АОНСУ.
    По скоро управляващете ще им спретнат една "Де минимис" за компенсиране на щетите от това "природно бедствие" наречено "Да плащаш за това ,което получаваш".Някои може и по-сериозно да се поболеят и да напуснат в "неизвестна посока" с това що могат да налапат.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #2267
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    a\ v
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ореваха орталъка за последните 50 лв. Обаче ако това стане сигурно маститите български бизнесмени ще имат нужда от психиатри:
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8073477
    https://www.*vesti.bg/sviat/obshta-m...otkoga-6104447

    А тези са написали - вижте от кога. Гледам, гледам, но така и не видях ОТ КОГА.

  8. #2268
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли

    Post

    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Опитах се но не мога да се сдържа.
    От любов към пчелите бих гледал една котка или едно куче, ако ще един хамстер или един аквариум декоративни рибки.
    Доколкото знам Атанасов има над 100 кошера.
    Това не е просто любов към пчелите. Това е голяма любов...или хамалогия...
    Не разбрах какво толкоз странно казах. Не твърдя, че всеки си гледа пчелите само защото ги обича и му доставя удоволствие заниманието с тях, но мисля че това е в основата, а видяхме какво става, когато водеща е само и единствено печалбата...

  9. #2269
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Ореваха орталъка за последните 50 лв. Обаче ако това стане сигурно маститите български бизнесмени ще имат нужда от психиатри:
    https://m.24chasa.bg/novini/article/8073477
    Доскоро отговарях за работата на до 50 човека. Това с минималните заплати никога не ме е засягало - кой е този работодател, дето официално плаща предимно минимални работни заплати? Има минимални заплати по длъжност и бранш, които са по-високи от мрз и са задължителни. Това, че хората не вярват в пенсионната система и не желаят да наливат парите си в каца без дъно е съвсем логично. Работодателите просто им уйдисват на акъла.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #2270
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    a\ v

    https://www.*vesti.bg/sviat/obshta-m...otkoga-6104447

    А тези са написали - вижте от кога. Гледам, гледам, но така и не видях ОТ КОГА.
    Чакай бе, те сега го вкараха за обсъждане. А у нас по скоро ще излезем от европата, отколкото да ни турят минимална заплата от 750 евро. Пък и щяло да бъде препоръчително. Май?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 227 от 239 ПърваПърва ... 127177217225226227228229237 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •