Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 239 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 2387
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    От леската носеха. Минзухара още не е започнал.
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

  2. #12
    Христо послушах те и днеска им сложих питки. И даже съм много доволен че един рой от миналата година беше поизчерпал запасите и можеше да загине. По половин килограм им дадах на кошер. След 15 дена пак мисля да дам
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Защо има две теми "Какво е положението" ?

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от ivandespotov
    Защо има две теми "Какво е положението" ?
    Деспотов, това положение е за Югоизточния регион. Ти премини в другото - за Северозападния! Мен лично ми е интересно да разбера какво е положението в Харманлийска околия, но от НЕГО, а не от новините!

  5. #15
    Автор
    Регистриран
    21.01.2012
    Мнения
    136
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur
    хубаво е да ги напече слънцето,а под терасата няма как.мойте също се облитаха масово днес.за прашец е рано още
    Е не съм бутнал кошера под терасата буквално.
    Просто като изляза на терасата и го виждам, на 7-8м от къщата в която живея е, и от 2-я етаж си ги гледам ежедневно.
    Има 2-е дравчета и беседка която им пази сянка и не ги напича цял ден, наи вероятно затова и не са излезли.

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    +3 градуса ,облачно ,без сняг и вятър.Опасността отмина ....надявам се.

  7. #17
    Ходих при пчелите на един колега в Българово много здраво бяха нагънали питките.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    днес 19.02 температурата в 13,20 беше +7 гардуса.най после даде време пчеличките да се облетят

  9. #19
    Днес в Бургас температарурата беше около 8 градуса и всичките ми 11 семейства се облитаха и бяха радост за окото успех на всички
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    22.02.2011
    Мнения
    37
    Днес в Елхово температурата е около 6-7-8,без вятър и грееше слънце.Към 13:00 ч бях на пчелина пчели облитаха даже и успяха да ме нажилят.


 

 
Страница 2 от 239 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •