Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 106 от 239 ПърваПърва ... 65696104105106107108116156206 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,051 до 1,060 от общо 2387
  1. #1051
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аз само се хванах за твоите думи.Взех повод за да споделя, не за теб а за търсачите на силни усещания. И никакъв костюм-като ви пиша, че нямам кръвно, нямам ревматизъм и още куб болести, а и го дигам да не се чудите.
    Всичко разбрахме само едно - не. Какво все пак вдигаш? Но аз знам кой да питааам. Да няма след това метла в главата, че хем нищо не правиш, а и много се хвалиш!?

  2. #1052
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Всичко разбрахме само едно - не. Какво все пак вдигаш? Но аз знам кой да питааам. Да няма след това метла в главата, че хем нищо не правиш, а и много се хвалиш!?
    Ти, май, като набор-не трябва да се хващаш за последното в поста ми. Веке е по- важно предното.

  3. #1053
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Вали като из ведро! Дай Боже, така да вали по един път в седмицата, до края на годината! А сега ядене има, пиене тоже. Пчелите са подхранени с по една половинкилограмова, меднозахарна питка. Дано да не започнем пак да се дърлим за нещо из темите, че и без това предпоставки за спокойност има!
    Градски, другия път пусни много те моля, едно видео- екстремно подхранване по морето, да ти се радваме бе! Или най- добре ми се обади да дойда да ти помогна бе човек!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #1054
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Вали като из ведро!
    Или най- добре ми се обади да дойда да ти помогна бе човек!
    Да, вали, а аз се кефя.Сега злобарите да им е ясно защо си причиних гърча-слагане на питки при +15 градуса. Следва период от около 20 дни с много ниски температури, който не е подхранил да му мисли. Едва ли е най-добре теб да търся за помощ.Ами ти ще ми свършиш ракията бре.

  5. #1055
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Тю,ю,юх да му се не види! Като ти свършим ракията, вино нямаш ли? Ами, ако и него задъним магазини няма ли? Пък и откъде знаеш моя милост, как ходи на гости? Аз ще дойда с пълни дисаги бре, маскара- откъде да ти знам хала в тез смутни времена! Заради една немотия да стоим на празна софра? Не, не позволявам!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #1056
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Пък и откъде знаеш моя милост, как ходи на гости? Аз Заради една немотия да стоим на празна софра?
    Чакай-чакай, кво гости та гони? Нали щеше само да помагаш.Ей, ти още малко ще си донесеш и личната карта, да те осиновявам.

  7. #1057
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Сакън! Мен ма гони една неутолима жажда, за ядене, за пиене и за жени! Защото хазарта и цигарите ги спрях!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #1058
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да, вали, а аз се кефя.Сега злобарите да им е ясно защо си причиних гърча-слагане на питки при +15 градуса. Следва период от около 20 дни с много ниски температури, който не е подхранил да му мисли. Едва ли е най-добре теб да търся за помощ.Ами ти ще ми свършиш ракията бре.
    И като ги сложи какво? Те ще се пребият при -18 градуса, както го казаха да ядат. Дано не са нахвърляли пило, че питките ще си ги ядеш ти след това. И още една тайна. Когато майката се подбуди да тръгне и след това по някаква причина спре да снася им се разваля мерака да вършат добре работата си. Ето и от тук понякога губят качествата си майките, а ние се чудим - защо не работят? Ха, ха.... може и да не съм прав.

  9. #1059
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Казвай му ти! Аз виждам, че тук и там изпускаш по нещо безценно! Ама градския всичко важно си го записва! И после някой ден като издаде пчеларската библия, барем няма и да почерпи!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #1060
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Казвай му ти! Аз виждам, че тук и там изпускаш по нещо безценно! Ама градския всичко важно си го записва! И после някой ден като издаде пчеларската библия, барем няма и да почерпи!
    Бестселърите се пишат от познавачи, а не от преписвачи.

 

 
Страница 106 от 239 ПърваПърва ... 65696104105106107108116156206 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •