Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 101 от 239 ПърваПърва ... 519199100101102103111151201 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,001 до 1,010 от общо 2387
  1. #1001
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Здравейте колеги от Югоизточния район.Моя пчелин е в този регион,като съм при него от март до началото на ноември.Но ме интересува какво е положението сега при тези високи температури,ще зимуват малко по-необичайно ако ги завари студа с пило.Имам 30 бр.ЛР.кошера в Ямболския регион.Третирани са с ОК.2 пъти по-метода на колегата Скутелатор, плюс плаки с Екостоп.Преди 10 дни се прибрах от там,и сега ме интересува мнението на колеги от този район за състоянието на тяхните кошери,за да си извадя някаква престава за мен.Предварително ви благодаря.

  2. #1002
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Няма значение мнението на колегите около теб, единствено ако се съмняваш за сериозни заболявания-ама кой ще ти каже.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #1003
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Днес прегледах 4 бр,няма пило,но има много оси и стършели,който нападат семействата.

  4. #1004
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    A при мен осите от 15 дена изчезнаха въпреки топлото време.

  5. #1005
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Днес прегледах 4 бр,няма пило,но има много оси и стършели,който нападат семействата.
    Щом ти се набива на очи ,че ги има още значи имат гнезда наблизо,огледай се и по земята, тия оси си е...и мамата.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #1006
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    Щом ти се набива на очи ,че ги има още значи имат гнезда наблизо,огледай се и по земята, тия оси си е...и мамата.
    Колкото се удавят,толкова.Трябва да има и за тренировка на пчелите,иначе ще забравят да си пазят входовете :-) :-) :-) .

  7. #1007
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Тази зима осите ли ще бъдат виновни за...медийното представителство на една бутикова общност?
    Working....

  8. #1008
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Не знам ще има ли виновни, до доказване на противното. Но по случай приближаващите Коледни и Новогодишни празници, реших да почерпя пчеличките. Както и те мен с медец. За да не скучаят им осигурих една хранилка с кристал, една меднозахарна питка и по две кила апифонда. Наздраве! И без фира ей!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #1009
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Не знам ще има ли виновни, до доказване на противното. Но по случай приближаващите Коледни и Новогодишни празници, реших да почерпя пчеличките. Както и те мен с медец. За да не скучаят им осигурих една хранилка с кристал, една меднозахарна питка и по две кила апифонда. Наздраве! И без фира ей!
    Коледа е малко далече, а гледам си им заредил трапезата Защо си им дал толкова много храна?
    С толкова храна биха изкарали до другата коледа

  10. #1010
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Притесненеията на новобранеца! Като ги капах миналия месец с ок ми се видяха гладнички, хи, хи -не тръгва емотикона.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 101 от 239 ПърваПърва ... 519199100101102103111151201 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •