Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 66
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Разбрах!Явно не търсиш,каквото питаш.Успех!
    Аааа,по лесния и евтин начин е да научиш нещо през ушите,отколкото през гърба.

  2. #12
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ей,тук го спечели.Сега остава само да напишеш,че много ловиш шарани.
    Е деее. Не може да са всички като теб. Но пък знае ли човек.

  3. #13
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    983
    Пчеларски район
    русе
    Е щом ще има ракийца и салатка, според мен ще има пчелари и от другия край на Родината, които ще се отзоват най-безкористно на обявата!

  4. #14
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Е щом ще има ракийца и салатка, според мен ще има пчелари и от другия край на Родината, които ще се отзоват най-безкористно на обявата!
    Да, но колегата не дава никакви координати, че да можеш да го откриеш и да му помогнеш. Това - около Пловдив ми звучи като - на село при дядо.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,658
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Паца,ако си от Ботев,мога да се прежаля без ракия и мезе,ама ако си от Локото,губиш ме.
    Само трябва да знам,къде са пчелите,дали са ми на път.
    Спях да гледам български футбол преди години защото ме отвратиха всички нагласени игри, но току-що станах от Ботев. От Ангел има много какво да се научи!

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски

    Talking

    Благодаря Ник!И аз не гледам футбол отдавна,освен когато имам или съм на гости на запалянковци.Освен това не съм и от Ботев

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Благодаря Ник!И аз не гледам футбол отдавна,освен когато имам или съм на гости на запалянковци.Освен това не съм и от Ботев


    Марица може би?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Спартак!!!!!

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Аз започнах сам със 16 семейства като никой не ми е помагал. Щяха да помагат колеги, но когато се наложи те бяха все заети. Ако се учиш сам големия бонус е че не взимаш грешките на другите и се учиш много бързо понеже няма на кого да разчиташ. В момента има толкова богата база в Интернет, че и дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание.
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    13.02.2019
    Мнения
    16
    От Ягодово съм извинете ,че не написах! Ще мъча сам да се справям. И ще разчитатм не вас ще качвам снимки и в движение ще се уча. Благодаря на хората ,който се отзоваха на поста ми. Надявам се ,че и за напред ще ми помагате. БЛАГОДАРЯ!

 

 
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •