Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 66 от общо 66
  1. #61
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Чанко, ти още ли си на мнение, че в ДБ семействата се развиват само хоризонтално, но не и вертикално? Любопитно ми е дали си минал и ти през катарзис в разбирането ти за развитие на пчелното семейство.
    Мен ме остави, но като гледам бъдещия колега ще мине през всички катарзиси покрай вас.

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...
    Отговор на 1ви Въпрос: Човек се учи докато е жив, аз съм още начинаещ.
    Отговор на 2ри въпрос: Нито съм имал намерение, нито съм обидил автора на темата, просто исках да му кажа да не се притеснява, че ще се се справи. Това с детската градина беше просто шега, без лоши чувства.
    Отговор на 3ти въпрос : Аз работя само с една пчеларска практика.

    П.с. Виждам че не ме харесваш за това е този безсмислен за мен коментар, съжалявам за което. Фродо и Хан Соло са различни типажи и не мога да разбера какво точно искаш да ме обидиш, предполагам просто си избрал 2 имена от известни филми. Ако си забелязал аз не се карам с никого и няма да направя изключение за теб! Бъди жив и здрав и всичко най-хубаво.

  3. #63
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...
    Злонамерено!Ако пък ти се имаш за пич,дължиш на Ники извинение!

  4. #64
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Давайте по темата.

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    По темата.
    Ник, не си начинаещ. За толкова години откак имаш пчели, хората висшо изкарват. Аз много добре ти разбрах първия коментар, но за останалите, а явно че и за другия Ники по никакъв начин не стана ясно, колко много и колко добронамерено тогавашният Форум ти помагаше. Мисля си, че ти си човекът, който най-много е питал тук и който най-много отговори е получавал. Другият е Владо Гилънчето /абе кво става с това момче, чете ли още лекции?/, ама той много отдавна не му хареса обстановката тук. Разбира се, заслужаваш адмирации за това че не се притесняваше да си питаш, да си грешиш, пак да питаш, да не слушаш какво ти се говори /даже и мен да не слушаш, хаха/, но най-важното е че в края на краищата си налучка правилния път.
    Та така де, леко уточнение по темата беше това.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    По темата.
    Ник, не си начинаещ. За толкова години откак имаш пчели, хората висшо изкарват. Аз много добре ти разбрах първия коментар, но за останалите, а явно че и за другия Ники по никакъв начин не стана ясно, колко много и колко добронамерено тогавашният Форум ти помагаше. Мисля си, че ти си човекът, който най-много е питал тук и който най-много отговори е получавал. Другият е Владо Гилънчето /абе кво става с това момче, чете ли още лекции?/, ама той много отдавна не му хареса обстановката тук. Разбира се, заслужаваш адмирации за това че не се притесняваше да си питаш, да си грешиш, пак да питаш, да не слушаш какво ти се говори /даже и мен да не слушаш, хаха/, но най-важното е че в края на краищата си налучка правилния път.
    Та така де, леко уточнение по темата беше това.
    Благодаря за хубавите думи, аз прочетох 10 пъти моя коментар и не мога да разбера какво толкова е издразнило колегата, не може да сме само сериозни и сърдити, защо никой хора приемат всичко буквално. Понеже започнах с 16 кошера и нямаше кой да ми помага на място, съм питал много и съм получил много помощ тук в форума. Не те слушам защото знам че във всеки район е различно и за това винаги първо пробвам нещо дали е добро преди да го приложа, но те уважавам много. За мен форума ми помогна много, тук има хора с много знания и готови да помагат. И пак по темата: няколко приятели започнаха 2-3 години след мен тези които са близко до мен като се наложи нещо дойдат до нас с колата вземат ме и свършим работа, след месец пак и като цяло знаят че има на кой да разчитат и не си дават зор а тези който са далеко го направят няколко пъти, може и да го объркат но вече знаят какво да правят. Заради това съм на мнение че човек когато се бута сам неволята го учи бързо, но все пак всичко е до човек и какво желание има. За мен пчеларството е любов, правя го с удоволствие.

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •