Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 66

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    13.02.2019
    Мнения
    16

    Помощ! Търся пчелар около Пловдив при когото да чиракувам!

    Моля за помощ някой пчелар около пловдив при който да чиракувам. Ще съм много благодарен ако някой ми помогне за начало понеже човекът ,който щеше да ме учи внезапно почина!

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    11.04.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от Pecata9112 Виж публикацията
    Моля за помощ някой пчелар около пловдив при който да чиракувам. Ще съм много благодарен ако някой ми помогне за начало понеже човекът ,който щеше да ме учи внезапно почина!
    Пиши на лични ,каквото мога ще Ви поогна

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    13.02.2019
    Мнения
    16
    Цитат Първоначално публикувано от Profi Виж публикацията
    Пиши на лични ,каквото мога ще Ви поогна
    Здравейте! Имам 2 кошера с пчели ! Проблемът е ,че съм абсолютно начинаещ а моя познат пчелар почина! Доста чета пчеларска литература форуми гледам клипове но незнам дали ще се справя без него. По сигурен щях да съм с по опитен човек. За това търсе такъв . Аз имам доста свободно време и естестврно ще помагм с каквото мога. Пък и след работа ракийката и мезето ще е от мен! Твърдо съм решил ,че няма да си изоставям кошерите. Ако ще и сам да съм.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Pecata9112 Виж публикацията
    Здравейте! Имам 2 кошера с пчели ...... По сигурен щях да съм с по опитен човек.
    Е, ще рече човек, че имаш 200 семейства. Викаш неволята и започваш. Прилагаш наученото и това е.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Аз започнах сам със 16 семейства като никой не ми е помагал. Щяха да помагат колеги, но когато се наложи те бяха все заети. Ако се учиш сам големия бонус е че не взимаш грешките на другите и се учиш много бързо понеже няма на кого да разчиташ. В момента има толкова богата база в Интернет, че и дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание.
    Този пост е редактиран от Nik_m; 15.02.2019 в 21:34.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Аз започнах сам със 16 семейства като никой не ми е помагал. Щяха да помагат колеги, но когато се наложи те бяха все заети. Ако се учиш сам големия бонус е че не взимаш грешките на другите и се учиш много бързо понеже няма на кого да разчиташ. В момента има толкова богата база в Интернет, че и дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание.
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    13.02.2019
    Мнения
    16
    От Ягодово съм извинете ,че не написах! Ще мъча сам да се справям. И ще разчитатм не вас ще качвам снимки и в движение ще се уча. Благодаря на хората ,който се отзоваха на поста ми. Надявам се ,че и за напред ще ми помагате. БЛАГОДАРЯ!

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...
    Отговор на 1ви Въпрос: Човек се учи докато е жив, аз съм още начинаещ.
    Отговор на 2ри въпрос: Нито съм имал намерение, нито съм обидил автора на темата, просто исках да му кажа да не се притеснява, че ще се се справи. Това с детската градина беше просто шега, без лоши чувства.
    Отговор на 3ти въпрос : Аз работя само с една пчеларска практика.

    П.с. Виждам че не ме харесваш за това е този безсмислен за мен коментар, съжалявам за което. Фродо и Хан Соло са различни типажи и не мога да разбера какво точно искаш да ме обидиш, предполагам просто си избрал 2 имена от известни филми. Ако си забелязал аз не се карам с никого и няма да направя изключение за теб! Бъди жив и здрав и всичко най-хубаво.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Е ти за научен ли се смяташ, че чак толкова много се "изхвърляш" ("...дете от детската градина няма да има проблем да се научи ако има желание...")...Много често, като попадам на твои размисли, страсти и пчеларски практики се чудя, ти аджеба от кой Интернет получаваш информация ама нейсе...

    ...Ако можеш, помогни на човека, а не се вживявай в ролята на Хан Соло и Фродо едновременно и че си властелин на всички пчеларски практики...

    Изложеното в цитирания пост е обида към автора на темата... и ако си пич, ще приемеш репликата ми и няма да влизаш в словесен безсмислен спор...
    Злонамерено!Ако пък ти се имаш за пич,дължиш на Ники извинение!

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Е щом ще има ракийца и салатка, според мен ще има пчелари и от другия край на Родината, които ще се отзоват най-безкористно на обявата!

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •