Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 29

Тема: ACTA

  1. #11
    Nic 59
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от зуница
    Заинтригува ме с Китай.Ако е така на обикновените хорица им се готви нещо по голямо.Дано не разберем чак като го усетим.
    Въвеждане на валута зад която не стои Държява, обезпечение със благородни метали, индустрия или други активи не е ли достатъчно.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    То такава валута вече си имаме - Американски долар.Зад нея стои най-голямата печатница с най-голямата военна машина,най-наглия шпионаж и "най-добрия ни приятел" и голям брат Чичо Сам.Нищо ново под слънцето.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #13
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Освен споменатите до тук доводи има и още един заради, който според мен няма как да го приемат това - ще трябва да ме наказват, също и ако си запиша музика от радиото или филм от кабеларката. Това е абсурдно споразумение и този път няма да им излезе сметката.

    Лично според мен проблема има съвсем друг характер, а именно - все повече творци са недоволни не от потребителите си, а от издателските компании и разпространители, защото те, а не обикновенния потребител са фактическите обирджии. Дори някъде срещнах, че Лукас и Спилбърг искат да правят независимо филмово студио, обявявайки се срещу монопола на холивудските компании.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #14
    Ще стане страшно ако го приемат никаква свобода няма да имат хората, напрово се отрича демокрацията един вид. Вече няма те трябва да доказват че си виновен а ще трябва ти да доказваш че си невинен. Това че човек е невинен до доказване на противното ще остане в миналото.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #15

  6. #16

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    07.02.2011
    Мнения
    11
    Цитати от ACTA, показващи какви ще са промените в законите ни

    и още за земеделските производители какви може да са последствията

    http://www.facebook.com/occupybulgar...81728381932981

    И не на последно място защо човека който е отговарял в европейският парламент за споразумението е подал оставка с думите че няма да участва в такова нещо

    http://blog.peio.org/?p=7590

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    23
    [quote="Nic 59"]
    Цитат Първоначално публикувано от зуница
    Заинтригува ме с Китай.Ако е така на обикновените хорица им се готви нещо по голямо.Дано не разберем чак като го усетим.
    Въвеждане на валута зад която не стои Държява, обезпечение със благородни метали, индустрия или други активи не е ли достатъчно.[/quote

    Според действащите в момента закони на САЩ ти като застъпник на обезпечаване на перичните копюри със злато, обявил мнението си публично си екстремист и подлежиш на затвор и др. не толкова приятни процедури. Като знам на човека за 18 песнички дето го споделя в интернет му лепнаха 50 години, за теб не ми се мисли просто...

  9. #19
    Nic 59
    Guest

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Там е то, че интернета взе да бърка на някои хора изброените 8-м намерения.

    Интернет е абсолютния преврат в човешката история - няма да е учудващо, ако след време историята се раздели на ера преди и ера след интернета. (както е предположил един нашенец)
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •