Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: ЗА или ПРОТИВ предлаганите промени в Закона за Пчеларството

Гласували
35. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    14 40.00%
  • НЕ

    21 60.00%
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 111 до 114 от общо 114
  1. #111
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Фактът, че медузите са преживели 650 милиона години без мозък, дава на много хора надежда ...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #112
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Ето и още нещо от един господин на име Уинстън Чърчил: "Ако имате десет хиляди разпоредби, съсипвате всякакво уважение към закона".
    Аз, понеже не мога да съм на интелектуалното ниво на такива хора, скромно предпочитам да ги чета и с удоволствие да споделям от време на време това, което ме впечатлява.
    Чърчил не е много подходящ пример за подражание. Новозеландци и австралийци нему дължат безсмислените жертви при Галиполи през Първата световна война.А нему държим и ние съветската армия у нас през Втората. Ялта!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #113
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Чърчил не е много подходящ пример за подражание. Новозеландци и австралийци нему дължат безсмислените жертви при Галиполи през Първата световна война.А нему държим и ние съветската армия у нас през Втората. Ялта!
    Лошото е, че са си пробвали акълите извън техните страни, други да понесат зулумите. Що не си правят опитите на собствения народ? Като нашите? Като нашите юпита Василев, Трайчо.....направиха кредити в америка, дойдоха, ръководиха ни, изплатихме им милионите и сега никой не ги споменава. Така е и с напъните за пчеларския закон. Облагодетелстване на едни и спирачка за други. А всичко е толкова просто и елементарно.

  4. #114
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Трябва да разграничаваме нещата и да ги анализираме с хладен ум. Та Чърчил си е велик като политик! Сега, че е мръсник като човек, да гори в Ада дано, също е истина! Ама защо и нашите политици не бяха такива? Нашите хем не ги бива за политици, хем са мръсници.
    Току-що, пред мен две възрастни дами се скараха на тема Цв.Цв. Едната го плюеше относно апартгейт съвсем основателно, другата го бранеше пламенно! Та според тази втората, не Цв.Цв. бил отвратителен, а оня "мръсник" мъжа на Йончева, дето раздухал цялата работа
    Ама не че съм изненадан нещо де, все пак овцете се водят от овчари

 

 
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •