Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 28 от 35 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 271 до 280 от общо 349
  1. #271
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Това което пише Матеев за избора на шестимата по региони не е вярно. 99% от пчеларите нямали и на идея за какво става на въпрос. Хахаха.
    В Североизточният регион изборът на представител бе проведен по демократичен начин и гласуваха само председателите на сдружения които и присъстваха лично. Има си протокол и в него има реални подписи.
    Давайте точна информация де. Колко са дружествата в североизточния? В Русе били три - разбрахме, но всички ли присъстваха, а във Варна също има повече от едно и от там всички ли имаха представители и т.н.

  2. #272
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2012
    Мнения
    54
    Пчеларски район
    Свищов, В. Търново
    Аз не видях да е писал за Североизточен регион. По скоро Северозападен и Северен централен.

  3. #273
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Давайте точна информация де. Колко са дружествата в североизточния? В Русе били три - разбрахме, но всички ли присъстваха, а във Варна също има повече от едно и от там всички ли имаха представители и т.н.
    Представителя на Североизточният регион бе избран от 9 общински сдружения.

  4. #274
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Представителя на Североизточният регион бе избран от 9 общински сдружения.
    Керчев, малко ми се види тая бройка. Последно Атанас Каракашев ли беше избраника, че не помня?

  5. #275
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Керчев, малко ми се види тая бройка. Последно Атанас Каракашев ли беше избраника, че не помня?
    Добрин Добрев

  6. #276
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от volen777 Виж публикацията
    Аз не видях да е писал за Североизточен регион. По скоро Северозападен и Северен централен.
    Да споменава за тези два региона и после че 99% от пчеларите в страната не знаели. Ако е така в Габрово и Ловеч трябва да са концентрирани 99% от пчеларите. Голям смях.

  7. #277
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Керчев, малко ми се види тая бройка.
    Колкото са дошли толкова са гласували. А бройката е реялна. Дали е малка да и аз така мисля. Но това е началото. Това е пътя. Ще ставаме все повече. Обединени и единни ще ни бъде.

  8. #278
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2012
    Мнения
    54
    Пчеларски район
    Свищов, В. Търново
    Е щом всичко е реално не е ли редно щом ще ни представляват тия 6 човека да има по-голяма публичност кой сдружения са присъствали и гласували. Аз виждам само едни числа да споменавате тука. Има ли публикувана информация някаде?

  9. #279
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Според мене е пълна мъгла кой и как ги е избрал тези 6 човека. А информацията за това се крие именно защото е мъгла и защото не им е чист косъма. Ако и за в бъдеще така ще се крие всяка една информация около тези 6 човека, тогава ми е много любопитно защо въобще са избрани?

    Не ми стана ясно и колко е мандата на всеки един човек. Не ми стана ясно и кой ще ги свали от власт, ако не се справят със задълженията си или ако не публикуват в публичното пространство какво и как "работят" за пчеларите. Не ми стана ясно и как мнението на пчеларския бранш ще достига до тях, за да могат да го защитават. Не ми стана ясно и как ще се отчитат за свършената работа, след като няма публичност и няма годишни отчетно-изборни събрания.

    По всичко изглежда, че се сдобихме с 6 несменяеми вождове с пожизнен мандат, които на никого няма да се отчитат и които никога няма да бъдат свалени от власт. И след като тези вождове имат склонноста да фалшифицират собствените си избори, то това автоматично означава, че са се докопали със зъби и нокти за властта, и че нямат никакво намерение да я пускат.

  10. #280
    Наблюдател
    Регистриран
    25.08.2014
    Мнения
    37
    Пчеларски район
    общ.Стара Загора, общ. Павел баня, общ.Мъглиж, общ.Никол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Добре, че съм възпитан, иначе щях да ти кажа.
    Намира се на същото място от където идва и питейната вода, която ползваме от ВиК дружествато. Кой произвежда водата, но незнам някой да не заплаща услугата водопадаване на оператора, а кой опрашва ентомофилните растения, естествено знаем, а кой заплаща на оператора???

 

 
Страница 28 от 35 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •