Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 35 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 349
  1. #251
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И добре правите, но след като не искаш да пишеш тук, то в другата стая има подобна тема, в която можеш да ни запознаваш периодично с това, което се случва.
    Чудесна идея. Благодаря. Определено ще участвам.

  2. #252
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Изглежда вярно и сигурно е истина. Но какво от това? Нима и досега не е било така? Или в бъдеще нещо ще се промени? Нека се види за една година какво ще направят, пък после да се мисли. А промяната в закона ясно за какво е и за кого е важно да се случи набързо.
    Ами, ако сътворят някоя глупост, ти след това си чупи главата от мислене.

  3. #253
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Би ли ме светнал къде е това инфо, защото и аз искам да прочета по какво се работи и да си дам мнението като редови пчелар. Нали ме представлявате и мене чрез Габровската организация, за която твърдите, че е "участвала" в избора ви.
    Продължаваш да се правиш на шут. Нали ти сам казваш че Габрово не е участвало? А ти като като председател на организации поканени да участват в работната група ще бъдеш уведомен служебно от МЗХГ за всички наши инициативи. И още в първата имаш огромен шанс да си подновиш една стара идея за която беше излъган, че ще се случи и не се случи. И понеже идеята е прекрасна аз лично ще я подкрепя.

  4. #254
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И добре правите, но след като не искаш да пишеш тук, то в другата стая има подобна тема, в която можеш да ни запознаваш периодично с това, което се случва.
    То в другата стая сме същите маймуни, тъй че няма отърване.

  5. #255
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    …. Все пак никъде не сме заявявали, че са участвали всички, но въпреки това са участвали много, повечето, над 45 ако не се лъжа и то с реална членска маса.
    Чакай, чакай ….
    Ти като че ли не си наясно какво писмо е изпратено до министерството. Искаш ли аз да го публикувам, за да видиш със собствените си очи, че в него пише, че за представителя на Северен централен регион е гласувал и председателя на сдружението в Габрово, а за Северозападния регион - Ловеч. При това забележете - писали сте, че са гласували ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ на сдруженията, а вие даже не ги знаете кои са те. Какво - нима и подписите в протокола сте фалшифицирали? Или пък кое от двете Габровски и двете Ловешки сдружения сте поканили? Вие дори и това не го знаете - по колко сдружения има в Габрово и в Ловеч. Да не казвам за Русе, където са 3 сдружения.

    Защо не покажете протоколите от тези събрания, за да видим дали не сте фалшифицирали подписите на някой от вашите "избиратели"? Въобще много ми е любопитно да го видя този протокол, който е публичен, и ако бяхте си направили труда да регистрирате организация по ЗЮЛНЦ, щяхте да сте задължени да го публикувате.

  6. #256
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Чакай, чакай ….
    Искаш ли аз да го публикувам, за да видиш със собствените си очи.
    Давай де, какво чакаш? Тава се иска, а не да се чудим какво и защо. Публикувай.

  7. #257
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ако ние не си направим труда да измислим какво да пише в закона, един дявол знае какъв текст ще се внесе в парламента.
    Това дава отговор на "ИЗМИСЛИЦИТЕ И ЛЪЖИТЕ".

  8. #258
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Чакай, чакай ….
    Ти като че ли не си наясно какво писмо е изпратено до министерството. Искаш ли аз да го публикувам, за да видиш със собствените си очи, че в него пише, че за представителя на Северен централен регион е гласувал и председателя на сдружението в Габрово, а за Северозападния регион - Ловеч. При това забележете - писали сте, че са гласували ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ на сдруженията, а вие даже не ги знаете кои са те. Какво - нима и подписите в протокола сте фалшифицирали? Или пък кое от двете Габровски и двете Ловешки сдружения сте поканили? Вие дори и това не го знаете - по колко сдружения има в Габрово и в Ловеч. Да не казвам за Русе, където са 3 сдружения.

    Защо не покажете протоколите от тези събрания, за да видим дали не сте фалшифицирали подписите на някой от вашите "избиратели"? Въобще много ми е любопитно да го видя този протокол, който е публичен, и ако бяхте си направили труда да регистрирате организация по ЗЮЛНЦ, щяхте да сте задължени да го публикувате.
    Моят протокол бе предложен на Иван Кожухаров и една дама която ви представляваше на срещата в МЗХГ. Те казаха че няма нужда. НА следващата среща също мога да го представя. Не си ти човека който да ни казва как да се организираме, какво да регистрираме и т.н.
    Излизам от форума и ще се постарая да не влизам. Беше едно приятно място за отмора с приятни дискусии в повечето случаи.
    Успех на всички

    P.P Матеев качвай каквото искаш, аз не мога без санкция на останалите. Първо обаче вземи и го прочети добре за да не излезе, че не успяваш да се справяш с четенето на документи. Ще ти подскажа ОБЛАСТ Габрово и малко по надолу има изброени всички дружества участвали в избора. За тях и само за тях гарантираме, че са участвали със своите председатели или законно упълномощени лица.

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами, ако сътворят някоя глупост, ти след това си чупи главата от мислене.
    Предотвратяване на такова нещо е невъзможно към днешно време, поне от трибуната на един форум. Така че си пия ракията. У нас, някой с пари и власт, като си науми нещо, ще го направи, чак после, като се вземат парите, ще го отчете като грешка на колективното ръководство. Тогава отговорност нула. Тоя филм го гледам, откакто имам спомени.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #260
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Предотвратяване на такова нещо е невъзможно към днешно време, поне от трибуната на един форум. Така че си пия ракията. У нас, някой с пари и власт, като си науми нещо, ще го направи, чак после, като се вземат парите, ще го отчете като грешка на колективното ръководство. Тогава отговорност нула.
    То в България някой науми ли си нещо и става. Без значение какво мисли народа. Важно е келепир да има. Та аз само питам, както писах по - горе, че и другите да знаят. Но те щели да ходят в другия форум. Да бееее. Те там ще ви посрещнат с бъклица и дрян.

 

 
Страница 26 от 35 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •