Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 35 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 349
  1. #241
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Бях се зарекал да не пиша, но пак съм провокиран. Пълна измислица е, че ВМРО пише нов закон. Инициативата за нов закон е само и единствено на Евден. Той търси подкрепа от ВМРО и не само.
    Много ще се радвам ако вече си пас, защото явно си се изчерпал и от твоите лъжи нивото слиза толкова ниско, че не подлежи на коментар. Лъжа в официални документи, ще умра от смях.

    П.П Форума е на Матеев. Ще се постарая да не пиша повече, защото това си е неговата трибуна и това, че се увлякох да пиша по теми свързани с работа в министерството оценям като грешка от моя страна.
    Излъгали сте, че Габровката и Ловешката организация са участвали в изборите, което НЕ Е ВЯРНО. Аз твърдя, че мене никой не ме е канил и от двете организации. Не е свиквано събрание и в двете организации и не е излъчван представител, който да участва в събранията за избор на 6-те регионални представителя. За другите окръзи не знам, но за тези 2 окръга вече сте разобличени.

    Продължавам да твърдя, че избора на 6-те представители е СКАЛЪПЕН, ПРЕТУПАН, ИЗМИСЛЕН и 99% от пчеларите в България въобще не разбраха какво се твори и как една малка групичка от хора си опекоха питката и се набутаха в МЗХ. Нямам нищо против тези хора, а против начина, по който го направиха. Чиста проба шуробаджанащина, при това без никакви регистрации където и да било. Няма организация, няма устав, няма регистрация, няма нищо. Има само твърдение, че "мене ме избраха 6 окръга". Ха-ха-ха ……

    При това забележете нещо много интересно - 15 години нито една национална организация не успя да обедини пчеларите в България, а сега 6 човека за нула време ги "обединиха" и започнаха да пишат измислици в официални документи, че са легитимно избрани. Моите съболезнования, но за мене те са нелегитимни самозванци. Те под никаква форма не могат да докажат, че са законно избрани. Със същия успех утре ще организирам да се съберем 20-30 човека от всички области, и да изберем още една ВЕЛИКОЛЕПНА ШЕСТОРКА. И после ще напишем писмо до министъра с искане тази шесторка да влезе в работната група, защото също е "легитимна".

  2. #242
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аааааааа, и ти май започна да ставаш като тях. Нали ти щеше да ни бъдеш източника на инфо за това което става по - нагоре?
    Ти не разбра ли, че той вече започна да се измъква от отговорност. Не иска да пише във форума, защото уж бил на Матеев. Това автоматично означава, че работата на великолепната шесторка, ако въобще има такава, ще се забули в дълбока потайност.

    Между другото да ви кажа, че Ростислав Рашев от Стара Загора е избран от името на "Пчеларско сдружение Бургас", въпреки че не е негов член. Същото важи и за Иван Кънев от Русе, който е излъчен от името на "Лудогорска пчела гр. Разград", въпреки че никога не е бил член на това дружество.

  3. #243
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аааааааа, и ти май започна да ставаш като тях. Нали ти щеше да ни бъдеш източника на инфо за това което става по - нагоре?
    Не искам да приличам на никой, и знаете винаги съм бил честен с вас. Трябва да ме разберете. Участието ми тук по тези теми не е уместно. Освен това помията която се изля в другата тема върху 6+6 и после бе изтрита я видях и разбрах какво е отношението. Не ми е приятно да продължавам активното си участие особено по тези теми.

  4. #244
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ти не разбра ли, че той вече започна да се измъква от отговорност. Не иска да пише във форума, защото уж бил на Матеев. Това автоматично означава, че работата на великолепната шесторка, ако въобще има такава, ще се забули в дълбока потайност.
    Няма нищо скрито и няма да има. Работим открито заедно с всички председатели на дружества. Постоянно има инфо за всичко.

  5. #245
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Законопроекта не сме го измислили ние...Инициативата е на ВМРО и по всяка вероятност преследва предизборни цели...
    Не мисля, че целите са предизборни, просто съвпадение. Истинската цел е създаване на нова пътека за усвояване на европари. Създателите и ще се позиционират навреме на подходяща стартова позиция. После, и да стане като с тиквите и други подобни, вече ще са отхапали парче от баницата съвсем законно. А както е известно, не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава. Предлогът е много благоприличен /спасяване на природата, реколтата, пчеларите/, но "пътят към ада е постлан с добри намерения". Това, че в някакъв форум 20 души обсъждат проектозакон, е едно нищо и винаги ще бъде нищо. Има си ред за създаване на закони в страните, на които завиждаме, но у нас такъв ред е видно, че няма, "интереса клати феса".
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #246
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    ...Продължавам да твърдя, че избора на 6-те представители е СКАЛЪПЕН, ПРЕТУПАН, ИЗМИСЛЕН...
    Изглежда вярно и сигурно е истина. Но какво от това? Нима и досега не е било така? Или в бъдеще нещо ще се промени? Нека се види за една година какво ще направят, пък после да се мисли. А промяната в закона ясно за какво е и за кого е важно да се случи набързо.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #247
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Няма нищо скрито и няма да има. Работим открито заедно с всички председатели на дружества. Постоянно има инфо за всичко.
    И добре правите, но след като не искаш да пишеш тук, то в другата стая има подобна тема, в която можеш да ни запознаваш периодично с това, което се случва.

  8. #248
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ти не разбра ли, че той вече започна да се измъква от отговорност. Не иска да пише във форума, защото уж бил на Матеев. Това автоматично означава, че работата на великолепната шесторка, ако въобще има такава, ще се забули в дълбока потайност.

    Между другото да ви кажа, че Ростислав Рашев от Стара Загора е избран от името на "Пчеларско сдружение Бургас", въпреки че не е негов член. Същото важи и за Иван Кънев от Русе, който е излъчен от името на "Лудогорска пчела гр. Разград", въпреки че никога не е бил член на това дружество.
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не искам да приличам на никой, и знаете винаги съм бил честен с вас. Трябва да ме разберете. Участието ми тук по тези теми не е уместно. Освен това помията която се изля в другата тема върху 6+6 и после бе изтрита я видях и разбрах какво е отношението. Не ми е приятно да продължавам активното си участие особено по тези теми.
    Всичко разбирам. Само питам, че и другите да знаят.И не ми се измъквайте от писане във форума под някакви си причини, че нещо другите ви пречат. Те искат да знаят и затова задават неудобни въпроси.

  9. #249
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Излъгали сте, че Габровката и Ловешката организация са участвали в изборите, което НЕ Е ВЯРНО. Аз твърдя, че мене никой не ме е канил и от двете организации. Не е свиквано събрание и в двете организации и не е излъчван представител, който да участва в събранията за избор на 6-те регионални представителя. За другите окръзи не знам, но за тези 2 окръга вече сте разобличени.

    Продължавам да твърдя, че избора на 6-те представители е СКАЛЪПЕН, ПРЕТУПАН, ИЗМИСЛЕН и 99% от пчеларите в България въобще не разбраха какво се твори и как една малка групичка от хора си опекоха питката и се набутаха в МЗХ. Нямам нищо против тези хора, а против начина, по който го направиха. Чиста проба шуробаджанащина, при това без никакви регистрации където и да било. Няма организация, няма устав, няма регистрация, няма нищо. Има само твърдение, че "мене ме избраха 6 окръга". Ха-ха-ха ……

    При това забележете нещо много интересно - 15 години нито една национална организация не успя да обедини пчеларите в България, а сега 6 човека за нула време ги "обединиха" и започнаха да пишат измислици в официални документи, че са легитимно избрани. Моите съболезнования, но за мене те са нелегитимни самозванци. Те под никаква форма не могат да докажат, че са законно избрани. Със същия успех утре ще организирам да се съберем 20-30 човека от всички области, и да изберем още една ВЕЛИКОЛЕПНА ШЕСТОРКА. И после ще напишем писмо до министъра с искане тази шесторка да влезе в работната група, защото също е "легитимна".
    Ето точно за това не искам да пиша тук. Има документи има ясни участници. Аз лично не съм искал и продължавам да не изгарям от желание да се занимавам с политики в пчеларството. Бях издигнат от друго дружество без предварителен сценарии. Евден присъства и на протеста и после на събирането в Арбанаси където се е мислило как да бъде проведен избора на представителите. Само че Евден е член на Конфедерацията когато му е изгодно на председателя. Ясно е кой лъже и маже и не знам, защо? От какво се чувства наранен? Колкото до пропуснати дружества ДА може и да има такива. Все пак никъде не сме заявявали, че са участвали всички, но въпреки това са участвали много, повечето, над 45 ако не се лъжа и то с реална членска маса.

  10. #250
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Няма нищо скрито и няма да има. Работим открито заедно с всички председатели на дружества. Постоянно има инфо за всичко.
    Би ли ме светнал къде е това инфо, защото и аз искам да прочета по какво се работи и да си дам мнението като редови пчелар. Нали ме представлявате и мене чрез Габровската организация, за която твърдите, че е "участвала" в избора ви.

 

 
Страница 25 от 35 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •