Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 27 от 35 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 261 до 270 от общо 349
  1. #261
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Предотвратяване на такова нещо е невъзможно към днешно време, поне от трибуната на един форум. Така че си пия ракията. У нас, някой с пари и власт, като си науми нещо, ще го направи, чак после, като се вземат парите, ще го отчете като грешка на колективното ръководство. Тогава отговорност нула. Тоя филм го гледам, откакто имам спомени.
    Колективната отговорност е безотговорност! Добре пасващ принцип у нас.

  2. #262
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    ...Излизам от форума и ще се постарая да не влизам. Беше едно приятно място за отмора с приятни дискусии в повечето случаи.
    Успех на всички
    А защо? Смисъла на публичните личности е именно в това - да отнасят критиките. Друго ли си очаквал, когато си се съгласил? Приказките, дето политиката е мръсна работа не са от вчера. Аз лично ще съжалявам.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #263
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То в България някой науми ли си нещо и става. Без значение какво мисли народа. Важно е келепир да има. Та аз само питам, както писах по - горе, че и другите да знаят. Но те щели да ходят в другия форум. Да бееее. Те там ще ви посрещнат с бъклица и дрян.
    Не говорим за посрещане и изпращане, а за информиране, и тъй като Рости не иска да пише тук по негово усмотрение, му предложих да е на другото място. Аз понеже не искам да съм прекален оптимист, искам да съм информиран, защото оптимизма е по-скоро липса на информация.

  4. #264
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    А защо? Смисъла на публичните личности е именно в това - да отнасят критиките. Друго ли си очаквал, когато си се съгласил? Приказките, дето политиката е мръсна работа не са от вчера. Аз лично ще съжалявам.
    Вече е в другия форум с нова тема. Надявам се там да го галят с перо. Аз лично така ще направя.

  5. #265
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колективната отговорност е безотговорност! Добре пасващ принцип у нас.
    Много вярна мисъл. Така ще стане и с новата работна група, в която ще влязат и новите 6 човека. Общо групата ще стане над 20 човека, което автоматично означава, че всяко едно събрание ще е една безкрайна говорилня и нищо повече. Започвам да се замислям, че МЗХГ нарочно го направиха този номер с многото хора, за да активират принципа РАЗДЕЛЯЙ и ВЛАДЕЙ. Така крайният резултат от всяко едно обсъждане ще е налагане на волята на МЗХГ, а от пчеларска гледна точка ще има ТОТАЛНА БЕЗОТГОВОРНОСТ. Групата ще приема фалшиви и некачествени решения и никой няма да е отговорен за това.

    Колкото до "вождовете" - просто бройката им се увеличи с още 6 имена, и сега пчеларите вече ще има кого да оплюват. Така стана и предния път - след появата на мене и на Куменов всички започнаха да ни оплюват, и забравиха за старите 7 вожда. Сега вече е време хората да забравят и за нас и да започнат да оплюват новите 6 вождове. Все пак те дойдоха на власт защото ние старите уж "нищо не направихме". Сега ще ги видим новите колко струват, но трябва да са наясно, че летвата вече е повдигната много на високо.

  6. #266
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    всяко едно събрание ще е една безкрайна говорилня и нищо повече... ще приема фалшиви и некачествени решения и никой няма да е отговорен за това.
    Кой това, Народното събрание ли? По Ботев:
    "Чунчуру ведере на куку ведере, чунчуру дупка напълни копанка. Що е то?- Подновеното "Книжевно дружество" в Браила.Родило се, не шава; яде, пък не става. Що е то?- Нашата екзархия.Уста няма, а яде; ръце няма, а краде. Що е то?- Добродетелната дружина."
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #267
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не говорим за посрещане и изпращане, а за информиране, и тъй като Рости не иска да пише тук по негово усмотрение, му предложих да е на другото място. А аз понеже не искам да съм прекален оптимист, а искам да съм информиран, защото оптимизма е по-скоро липса на информация.
    Дай си ми куклите, на ти си парцалите. Тук няма ли нужда от информация? Всеки си прави някакви ей такива и после другите му пречели и не го разбирали. В този форум няма ли да се обидят, че не ги ебават. Значи Матеев, като е казал нещо и форума е на Матеев, и няма да пишем тук? Ами пиши, изкарай информацията която имаш, забий я на другият в челото и докажи, че не е прав. Матеев и той каза, че има информация за обратното, но така и не я пусна. Само се хапят като мъжки магарета, а нищо налице. Аз ще ходя в другия форум - ми ходи, те там те чакат с разтворени обятия и само ще ти пляскат с ръце. Мушингии, мушингии и пак мушингии.

  8. #268
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Много вярна мисъл. Така ще стане и с новата работна група, в която ще влязат и новите 6 човека. Общо групата ще стане над 20 човека, което автоматично означава, че всяко едно събрание ще е една безкрайна говорилня и нищо повече. Започвам да се замислям, че МЗХГ нарочно го направиха този номер с многото хора, за да активират принципа РАЗДЕЛЯЙ и ВЛАДЕЙ. Така крайният резултат от всяко едно обсъждане ще е налагане на волята на МЗХГ, а от пчеларска гледна точка ще има ТОТАЛНА БЕЗОТГОВОРНОСТ. Групата ще приема фалшиви и некачествени решения и никой няма да е отговорен за това.

    Колкото до "вождовете" - просто бройката им се увеличи с още 6 имена, и сега пчеларите вече ще има кого да оплюват. Така стана и предния път - след появата на мене и на Куменов всички започнаха да ни оплюват, и забравиха за старите 7 вожда. Сега вече е време хората да забравят и за нас и да започнат да оплюват новите 6 вождове. Все пак те дойдоха на власт защото ние старите уж "нищо не направихме". Сега ще ги видим новите колко струват, но трябва да са наясно, че летвата вече е повдигната много на високо.
    Незнам дали ще е точно така, както казваш, защото скоро някой писа, че въпросните 6 са отрязани, а в новата работна група ще членуват само тия, които са членове на групата решаваща въпросите по НПП или съм възприел невярна информация.

  9. #269
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Незнам дали ще е точно така, както казваш, защото скоро някой писа, че въпросните 6 са отрязани, а в новата работна група ще членуват само тия, които са членове на групата решаваща въпросите по НПП или съм възприел невярна информация.
    В новата група ще са тези 6 човека + тези хора, които излъчат 17-те национални организации. Общо стават 23 пчеларя + не се знае още колко човека от персонала на МЗХГ.

  10. #270
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Това което пише Матеев за избора на шестимата по региони не е вярно. 99% от пчеларите нямали и на идея за какво става на въпрос. Хахаха.
    В Североизточният регион изборът на представител бе проведен по демократичен начин и гласуваха само председателите на сдружения които и присъстваха лично. Има си протокол и в него има реални подписи.

 

 
Страница 27 от 35 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •