Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 57
  1. #41
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Телефона на Матеев го има във форума и е казал, че може да му се звъни почти по всяко време. Аз му го имам, но избягвам да му звъня. Макар и за форума.
    Два лични телефона имам, като и двата са публикувани във форума. Публикуван е и служебния телефон на моята секретарка. Същото важи и за мейлите ми - както личния, така и служебните мейли на КБП и БПРА са публични и ги има в съответните сайтове.

    И да, наистина приемам разговори по телефона от всякакви пчелари за всякакви проблеми. Звънели са ми хиляди пчелари за какво ли не, и много рядко ми се е случвало да не вдигна телефона веднага. Също и по мейла - получавам стотици мейли на ден, част от които са и на пчелари пак по всякакви проблеми. Въобще - не се крия и който не е поискал, той не ме е намерил и не е влязъл в контакт с мене.

  2. #42
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Хайде да изчакаме хората да изготвят проекта и да го представят и чак тогава да се хващате един друг за гушите и то само ако наистина има основателна причина, а не само заради спорта! Сещате се, че веднага ще си проличи има ли лобизъм или са безпристрастни, ако не за хобитите ентусиасти, то поне за хората занимаващи се професионално с пчеларство ще е фасулска работа

  3. #43
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Създадена е специална тема за обсъждане на Закона за Пчеларството: https://pchelari.com/forum/showthread.php?t=4422

    Първите 4 версии на ЗИД са публикувани, както и всички писмени предложения до момента. Последната 4-та версия е актуална с акумулирани в нея всички предложения, и ако искате нещо да променяте, трябва да ползвате нея.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Откривам тази тема в която имам намерение да ви информирам за дейността на тази група. Това предложение за име е дадено от МЗХГ в проект за заповед за формиране на такава работна група. В заповедта в момента присъстват имената на избраните 6 човека от общинските дружества от цялата страна по икономически региони и техните заместници. Има оставено място за имената на останалите представители на заинтерсованите организации участващи в работната група по НПП.


    П.п. Откривам темата в този раздел, защото се надявам работата за напред да е предимно върху нормативни документи.

    rosty_sz
    Преди 11 часа

    "Колеги, след като вчера и днес успях да прегледам 2/3 от семействата си установих, че сезона е започна малко по-рано от очакваното. Във връзка с това свалям рязко темповете на работа по политиките в пчеларството. Ще се опитам да съм информиран и да участвам в дискусиите, но със сигурност няма да съм на 100% адекватен. Извинявам се предварително и вярвам, че ме разбирате."

    След като поплувахме в морето от инфо, сега ще сме у ряката.

  5. #45
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    rosty_sz
    Преди 11 часа

    "Колеги, след като вчера и днес успях да прегледам 2/3 от семействата си установих, че сезона е започна малко по-рано от очакваното. Във връзка с това свалям рязко темповете на работа по политиките в пчеларството. Ще се опитам да съм информиран и да участвам в дискусиите, но със сигурност няма да съм на 100% адекватен. Извинявам се предварително и вярвам, че ме разбирате."

    След като поплувахме в морето от инфо, сега ще сме у ряката.
    У ряката пак ще топим краката, но на мен ми се струва, че пчеларите/95%/ постоянно гледат някакъв мираж на пресъхнал оазис.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    У ряката пак ще топим краката, но на мен ми се струва, че пчеларите/95%/ постоянно гледат някакъв мираж на пресъхнал оазис.


    Където е капало пак ще капи и където е текло пак ще тече.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #47
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    По-скоро на Ростислав му се изпари мерака да бъде активист, защото осъзна, че не е готов на такава саможертва. Напомня ми на Илия Цонев, който отказа да отиде на едно важно пчеларско мероприятие, защото трябвало да си води внука на зоологическа градина.

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Рано или късно всеки осъзнава истината в: "Първите паднаха в кърви и последните станаха Първи!"
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #49
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    По-скоро на Ростислав му се изпари мерака да бъде активист, защото осъзна, че не е готов на такава саможертва. Напомня ми на Илия Цонев, който отказа да отиде на едно важно пчеларско мероприятие, защото трябвало да си води внука на зоологическа градина.
    Не, не му е паднал ентусиязма. А желанието да запознава широката пчеларска общественост с работата на ЕКСП в Министерството изразява в един друг ФОРУМ. Защо ли.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Не, не му е паднал ентусиязма. А желанието да запознава широката пчеларска общественост с работата на ЕКСП в Министерството изразява в един друг ФОРУМ. Защо ли.


    Ще му мине.Днес казаха,че 60% ще се увеличат парите за пчеларите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •