Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 57
  1. #31
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Да, ама човекът рискува да бъде обвинен в злоупотреба. За това е по-добре, координатите на въпросните 6 лидера да ги получиш само и единствено ти.
    нещо не съм съгласен - вече са "публични личности" питай Матеев дали му харесва да му звъни телефона...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #32
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    ...питай Матеев дали му харесва да му звъни телефона...
    За това ми беше думата. Никой не иска да бъде притесняван.

  3. #33
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    мисля че темата трябва да бъде почистена довечера за да си остане само за това за което е предназначена....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  4. #34
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    За това ми беше думата. Никой не иска да бъде притесняван.
    Напротив - публичните личности СА ДЛЪЖНИ да осигурят публични телефон и мейл за контакт. Как едни могат да го правят, а други не могат. Точно криенето е първия ярък признак за некадърността на дадената публична личност. Като не иска да го безпокоят лично, да си наеме скретарка и да даде нейния телефон и мейл. Някой обаче е ДЛЪЖЕН да приема всякакви опити за контакт и да отделя достатъчно време на всеки един човек, пожелал контакт.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Лъва се показа.
    Откровена лъжа, после опит да се вменят някакви задължения на избраните, но странно от позицията на какъв? Моите контакти ги имат хората, които са ме избрали. Представлявам тях. Жалък напън, колега. Вижда се колко си бесен и се чудя защо?
    Оставям собственика на тази трибуна да се вихри тук.

    Евден, ми има и телефона и мейла. Ако искаш питай го, ще ти го даде.
    Успех

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Пак се почва старата песен на нов глас. В крайна сметка на кого и защо да вярваме. Чета, чета уж не съм много тъп ама.......

  7. #37
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Напротив - публичните личности СА ДЛЪЖНИ да осигурят публични телефон и мейл за контакт. Как едни могат да го правят, а други не могат. Точно криенето е първия ярък признак за некадърността на дадената публична личност. Като не иска да го безпокоят лично, да си наеме скретарка и да даде нейния телефон и мейл. Някой обаче е ДЛЪЖЕН да приема всякакви опити за контакт и да отделя достатъчно време на всеки един човек, пожелал контакт.
    Да, така е, точно така трябва да бъде. Съгласен съм. Но... Но преди около седмица в Германия се разрази скандал за откраднати от хакери лични данни и телефонни номера на видни личности и политически лидери от Германия, даже имаше и разследване на тамошната прокуратура. Ако те чуят неолибералите, ще те наврат в ..., абе те си знаят. И да питам, може и да съм нахален, ама ще ми простиш. Ти лично би ли написал директно тук и сега личния си телефонен номер? Ако бях на твое място, със сегашния ми акъл, аз не бих. Виж, ако си променя общественото положение и мисленето, със сигурност ще придобия твоите намерения.

  8. #38
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Да, така е, точно така трябва да бъде. Съгласен съм. Но... Но преди около седмица в Германия се разрази скандал за откраднати от хакери лични данни и телефонни номера на видни личности и политически лидери от Германия, даже имаше и разследване на тамошната прокуратура. Ако те чуят неолибералите, ще те наврат в ..., абе те си знаят. И да питам, може и да съм нахален, ама ще ми простиш. Ти лично би ли написал директно тук и сега личния си телефонен номер? Ако бях на твое място, със сегашния ми акъл, аз не бих. Виж, ако си променя общественото положение и мисленето, със сигурност ще придобия твоите намерения.
    Телефона на Матеев го има във форума и е казал, че може да му се звъни почти по всяко време. Аз му го имам, но избягвам да му звъня. Макар и за форума.

  9. #39
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Пак се почва старата песен на нов глас. В крайна сметка на кого и защо да вярваме. Чета, чета уж не съм много тъп ама.......
    Новите 6 лидера са самоизживяват, че са легитимно избрани. В действителност избирането им е силно прибързано и претупано, без да бъде даден шанса на всеки един пчелар или организация да си каже мнението. Например от Габровската организация никой не е канен, но това не им попречи в писмото си до министъра да напишат, че и Габровци са гласували за тях. Това е просто една лъжа, написана в официален документ, но аз тактично си трая - само мир да има. И в един момент Ростислав започва да подскача и аз не знам за какво. Ако наистина иска да е лидер, още от сега да започва да свиква, че ще има и критики към него, при това част от тях ще са несправедливи. Аз живея с години с такова отношение на пчеларите към мене, а сега Ростислав започна да подскача от първия намек. Нещо не е наред …..

  10. #40
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Новите 6 лидера са самоизживяват, че са легитимно избрани. В действителност избирането им е силно прибързано и претупано, без да бъде даден шанса на всеки един пчелар или организация да си каже мнението. Например от Габровската организация никой не е канен, но това не им попречи в писмото си до министъра да напишат, че и Габровци са гласували за тях. Това е просто една лъжа, написана в официален документ, но аз тактично си трая - само мир да има. И в един момент Ростислав започва да подскача и аз не знам за какво. Ако наистина иска да е лидер, още от сега да започва да свиква, че ще има и критики към него, при това част от тях ще са несправедливи. Аз живея с години с такова отношение на пчеларите към мене, а сега Ростислав започна да подскача от първия намек. Нещо не е наред …..
    Явно се вижда, че ще подскачате 2-3 максимум 5 месеца и всичко ще си е пак по старому. Е, някакво неясно законче ще бъде вкарано. По всичко си личи.

 

 
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •