Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 57
  1. #21
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    за да не се получават недоразумени и негативни настроения какво пречеше още в самото начало да се пусне версия 1 тук във форума и да се задвижат нещата.... а винаги трябва да е след и в последният момент.....или се счита че във форума няма достатъчно заинтересовани и способни да дадът поне едно смислено предложение....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #22
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    за да не се получават недоразумени и негативни настроения какво пречеше още в самото начало да се пусне версия 1 тук във форума и да се задвижат нещата.... а винаги трябва да е след и в последният момент.....или се счита че във форума няма достатъчно заинтересовани и способни да дадът поне едно смислено предложение....
    Форумът многократно е доказвал, че освен една говорилня с оплювки нищо друго не може да създаде. Това сме го играли много пъти с различните наредби или пчеларски програми. Защо си мислиш, че този път ще бъде нещо по-различно?

    Истинските създатели на текстове за Пчеларското законодателство са само няколко човека - СЕРИОЗНИ АКТИВИСТИ, който безвъзмездно полагат стотици часове труд пред екрана на компютъра с цел да създадат това, което злобарите от форума после с лека ръка да оплюват. Сега ще бъде същото - Закона ще се създаде само от 7-8 АКТИВИСТИ от различните пчеларски организации, но ще бъде оплюван по форумите от стотици комплексари, които не могат да създадат нищо конструктивно, но в злобата си са много велики.

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз горещо се надявам, че НОВИТЕ 6 ПЧЕЛАРСКИ ЛИДЕРИ, избрани от 6-те региона, наистина ще се окажат такива СЕРИОЗНИ АКТИВИСТИ, от каквито се нуждае българското пчеларство. От тях се очаква ДА НАПРАВЯТ САМОЖЕРТВА, изразяваща се в хиляди часове БЕЗПЛАТНО положен труд в името на сините очи на неблагодарните пчелари. Предизвикателството пред тях е много сериозно, и горещо се надявам, че няма да се издънят.

    Първите отзиви за тях не са много обнадеждаващи. Някои от тях още на първата среща в МЗХ са започнали да мърморят, че пътуват от далеко, закъсняват за някакъв автобус или влак и не могат да останат до края на срещата. Няма да казвам имена, но ако това са ви "лидерите", жално ми е за Българското пчеларство.

    Точно сега този Проект за промяна на Закона за пчеларството се явява и един ТЕСТ ЗА КАЧЕСТВАТА на 6-те нови лидери. Сега ще ги видим колко са активни и как ще се справят със задачата да напишат ПИСМЕНО СТАНОВИЩЕ по проекта за промяна.

  4. #24
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Форумът многократно е доказвал, че освен една говорилня с оплювки нищо друго не може да създаде. Това сме го играли много пъти с различните наредби или пчеларски програми. Защо си мислиш, че този път ще бъде нещо по-различно?

    Истинските създатели на текстове за Пчеларското законодателство са само няколко човека - СЕРИОЗНИ АКТИВИСТИ, който безвъзмездно полагат стотици часове труд пред екрана на компютъра с цел да създадат това, което злобарите от форума после с лека ръка да оплюват. Сега ще бъде същото - Закона ще се създаде само от 7-8 АКТИВИСТИ от различните пчеларски организации, но ще бъде оплюван по форумите от стотици комплексари, които не могат да създадат нищо конструктивно, но в злобата си са много велики.
    може и така да е но знае ли човек някой път може те изненадат....

    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    След малко ще отворя нова тема специално за Закона за пчеларството, в която ще публикувам различните версии на Закона и в която ще обсъждаме новите версии. Аз лично си го представям целия процес така:

    1. Обсъждаме във форума всеки един член на закона
    та ще оплюваме ли или не
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #25
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Форумът многократно е доказвал, че освен една говорилня с оплювки нищо друго не може да създаде.
    То ти като казваш това, хайде ходи, че защитавай честа на форума. Тук си мисля, че малко съм се прекарал.

  6. #26
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То ти като казваш това, хайде ходи, че защитавай честа на форума. Тук си мисля, че малко съм се прекарал.
    Имах предвид нещо друго. Всеки може да отдели 30 секунди и да напише във форума нещо, което току що е изплувало в главата му, но не всеки е в състояние да отдели 10-20 часа и дума по дума да проучи дадена наредба или закон, и след това да напише ОБОСНОВАНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПРОМЯНА.

    Та това е разликата между говорилнята и СЕРИОЗНИТЕ АКТИВИСТИ. Говорилнята я може всеки (на думи или на писане), но СЕРИОЗНАТА и ОТГОВОРНА РАБОТА я могат само единици. И точно тези единици са двигателя на промяната (в случая на Закона за пчеларството). Та във връзка с това ми е много любопитно новите 6 лидера дали са сериозни активисти, или просто са поредните популисти, правещи си пред публиката вятър на устата, а в действителност да не вършат никаква работа. Това ще се разбере много бързо и този проект за промяна на закона е ПЪРВИЯ ТЕСТ на новите 6 лидера. И много бързо ще се разбере кой е истински АКТИВИСТ, готов на саможертва, и кой е само ПОПУЛИСТ, с каквито е пълна и съществуващата работна група.

  7. #27
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Та във връзка с това ми е много интересно някой знае ли телефоните и мейлите на новите 6 лидера. Искам да им пращам материали за работата по проекта, но няма как това да стане, ако те си крият данните за контакт от обществеността. Ростислав като най-активен трябваше с това да започне тази тема - с имената, телефоните и с мейлите на 6-тимата нови лидери.

  8. #28
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Имах предвид нещо друго. Всеки може да отдели 30 секунди и да напише във форума нещо, което току що е изплувало в главата му, но не всеки е в състояние да отдели 10-20 часа и дума по дума да проучи дадена наредба или закон, и след това да напише ОБОСНОВАНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПРОМЯНА.

    Та това е разликата между говорилнята и СЕРИОЗНИТЕ АКТИВИСТИ. Говорилнята я може всеки (на думи или на писане), но СЕРИОЗНАТА и ОТГОВОРНА РАБОТА я могат само единици. И точно тези единици са двигателя на промяната (в случая на Закона за пчеларството). ....
    Нямам нищо против да са единици които имат нужните знания и умения да формулират правилно дадено предложение но и те са хора може да пропуснат нещо пусни проектите пък знаеш ли някой без да иска може да им насочи вниманието на тези единици към даден проблем за които не са се сетили към момента или идея която да доразвият. Трябва ли да се изпишат пак сума ти постове преди да се пусне нещо....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #29
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Та във връзка с това ми е много интересно някой знае ли телефоните и мейлите на новите 6 лидера. Искам да им пращам материали за работата по проекта, но няма как това да стане, ако те си крият данните за контакт от обществеността. Ростислав като най-активен трябваше с това да започне тази тема - с имената, телефоните и с мейлите на 6-тимата нови лидери.
    Да, ама човекът рискува да бъде обвинен в злоупотреба. За това е по-добре, координатите на въпросните 6 лидера да ги получиш само и единствено ти.

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    След малко ще отворя нова тема специално за Закона за пчеларството, в която ще публикувам различните версии на Закона и в която ще обсъждаме новите версии.
    Хайде де... Чакаме...

 

 
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •