Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 57 от общо 57
  1. #51
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Не, не му е паднал ентусиязма. А желанието да запознава широката пчеларска общественост с работата на ЕКСП в Министерството изразява в един друг ФОРУМ. Защо ли.
    Бързо казвай къде, аз съм му голям фен.

    пп. Както съм писал, Левски ако беше като тях, щеше да е жив. Направо ми е мъчно вече, не ги срещам и у фейсо.

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Виждам че ми се спряга името отново. Не ми е спаднал ентусиазма нито съм се отказал. Работата в обществена полза къща не храни. Тя е по желание и по възможност. В момента се изчерпа възможността, защото сезона започна, а аз съм истински пчелар с реални семейства и с реална работа по тях. Ако искате ме разбирайте, ако искате не. Не ми пука особено, най вече за шепата вечни мрънкачи.
    Успешен сезон.

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Тей,тей аз да си свърша първо мойта,а за вас....А уж надеждата ни беше във вас.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #54
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Виждам че ми се спряга името отново. Не ми е спаднал ентусиазма нито съм се отказал. Работата в обществена полза къща не храни. Тя е по желание и по възможност. В момента се изчерпа възможността, защото сезона започна, а аз съм истински пчелар с реални семейства и с реална работа по тях. Ако искате ме разбирайте, ако искате не. Не ми пука особено, най вече за шепата вечни мрънкачи.
    Успешен сезон.
    Рости, може и да ми се разсърдиш, но работейки в полза роду е малко несъвместимо предпоследното изречение.

  5. #55
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Аз пък подкрепям Рости и съм му благодарен, че се хвърли и опитва да направи нещо. Иначе на приказки всичко знаем и можем, а като дойде време за действия няма кворум. Вече ако излезе, че и тея са маскари ще критикувам тихичко, защото какво съм направил - нищо, само чаткам на клавиатурата.
    Медец

  6. #56
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от todor.mitkov Виж публикацията
    Аз пък подкрепям Рости и съм му благодарен, че се хвърли и опитва да направи нещо. Иначе на приказки всичко знаем и можем, а като дойде време за действия няма кворум. Вече ако излезе, че и тея са маскари ще критикувам тихичко, защото какво съм направил - нищо, само чаткам на клавиатурата.


    Така говориш защото не знаеш много тайни за тая Работна група.Рости да ви призная ми е приятел,но след като се захвана с това дело му се обадих и му казах да не ми се сърди,ако нещо го засегна.Точните ми думи бяха"Аз съм ти опозиция вече да знаеш".
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #57
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Виждам че ми се спряга името отново. Не ми е спаднал ентусиазма нито съм се отказал. Работата в обществена полза къща не храни. Тя е по желание и по възможност. В момента се изчерпа възможността, защото сезона започна, а аз съм истински пчелар с реални семейства и с реална работа по тях. Ако искате ме разбирайте, ако искате не. Не ми пука особено, най вече за шепата вечни мрънкачи.
    Успешен сезон.
    Много добре те разбираме. Някъде напред вече съм казвал, че, както обикновено, хора или организации с пари ще решават въпросите на бранша, защото това изисква време и ресурси, които обикновения пчелар не притежава. Но ти прави чест, че поне опитваш, останалите и това не правим. Поне ни дръж в течение на това, което може да се изнася публично от работата на групата по въпроса, че да си сверяваме посоката на вятъра.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •