Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 137
  1. #121
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мисля ,че се забравил какъв съм на Месията.Тук помагаме на врагът,но дали ще го разберат и оценят не знам.Без тях на къде сме?
    Какъв си мушмул тиии! И не се мъчи да набиваш повече клина между мен и Янчо, че някой път се получава рикошет и...
    Какъв е този враг? Аз незнам. Ти, ако ги възприемаш за такива, аз не!

  2. #122
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какъв си мушмул тиии! И не се мъчи да набиваш повече клина между мен и Янчо, че някой път се получава рикошет и...
    Какъв е този враг? Аз незнам. Ти, ако ги възприемаш за такива, аз не!
    Как да не е враг.Нали ми взе парите по ДеМиСа.Знаеш ли колко щях да взема от сметката която си направих ако не бяха над 200 и БИО-то?Сега 550лв грубо няма и за осигоровките.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Как да не е враг.Нали ми взе парите по ДеМиСа.Знаеш ли колко щях да взема от сметката която си направих ако не бяха над 200 и БИО-то?Сега 550лв грубо няма и за осигоровките.
    Аз понеже чужди пари НеГиТъРсЯ, съм се подписал да ги вземат те! И нямам твоите проблеми, да бъда разочарован от постъпленията.

  4. #124
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз понеже НеГиТъРсЯ, съм се подписал да ги вземат те! И нямам твоите проблеми, да бъда разочарован от постъпленията.


    Ти може да не ги "НеГиТъРсЯ"аз разчитам на тях.Знаеш ли как се радвах като циганче на сладолед/ст. българска поговорка/като разбрах за какво ги отпускат след протеста.Ти ако знаеш,че ще вземеш такива пари що няма да се регистрираш ЗП?Знаеш ли аз какво си помислих като разбрах,че ще деля с тях и какво им пожелах?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ти ако знаеш,че ще вземеш такива пари що няма да се регистрираш ЗП?
    Защото не съм беден за малко бре. Ти сам си отговори на въпроса -
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Сега 550лв грубо няма и за осигоровките.
    , добре че и данъци не плащаш.

  6. #126
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ...Госпожата го обяснява след втората минута...
    Хубаво го обяснява така категорично, но на мен са ми обяснявали друго, обаче не внимавах тогава. Съвсем без хич не може. Декар парцел с пръскани череши или лози пречи ли? Или декар жито? А два декара? А двайсет декара? А една леха зеле, пръскано с би58? Някъде сигурно е поставена граница. Например 20% от територията в радиуса може да е урбанизирана, 10% интензивни небиологични култури и т.н. Колегите "био" сигурно го знаят това.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Извинявайте , че ви се набърквам в "моабетя" , ама загубих дирята на БИО-то.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #128
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Извинявайте , че ви се набърквам в "моабетя" , ама загубих дирята на БИО-то.
    Тя дирята отдавна е загубена, ако изобщо я има.

  9. #129
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Хубаво го обяснява така категорично, но на мен са ми обяснявали друго....
    Същото е и при мен при това от 4-5 фирми - всички ми казаха трябва да имам поне 80 % ... и всички ми казаха че отговарям на изискванията за покритие на тия 3 км ....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Същото е и при мен при това от 4-5 фирми - всички ми казаха трябва да имам поне 80 % ... и всички ми казаха че отговарям на изискванията за покритие на тия 3 км ....
    То и на мен така хронологично в рамките на две години, първо до 1/3, после до 1/5, а последно не се допуска, като ми посочиха регламента да чета. Имах възможност през 2013 или 2014 г. (не помня точно), но тогава сметнах, че заради тия пари не си заслужава. В последствие цената на меда се промени, явно и мераклиите като мен, та почнаха да затягат спазването на изискванията, въпреки, че не са изменяни.

 

 
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •