Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
А според теб как му изличат сметките?
Точно от купичката! Като получи едни пари ей тъй, от "горе", може и на два лева да го продава, а защо не и да го дарява. Те за туй не трябва да има такова финансиране. Ама кой съм аз та да го казвам. Друго си е да имаш периодичен превод по банковата сметка, за фиктивно притежавани семейства.
Как не ти стана ясно, аз на никой не завиждам, просто не сме равнопоставени на пазара! И стига с тая купа, измисли някой друг лаф.
Ква купичка бе Кулио, ти ако си на купичката и си нагъзен от изисквания (за инвентар, помещения и осигуровки) на такива пари ли ще си даваш меда?
Момчета (и момичета) аз не споря че има мърша във всяко стадо. Да има! Ама ако има една мърша, не значи че цялото стадо е мърша! Иначе всички жени ще са курви, всички ловци бракониери, всички таксиметърджии бакшиши и всички пчелари мошенници...

Аз ще спра, Ама и вие всички плюещи не забравяйте, че сте в позицията на бика дето риел в калта и си хвърлял кал на гърба.
И да допълня една молба. Моля, не слагайте всички и всичко под един знаменател, щото така вие сте знаенателя (т.е. разсъждавате по себе си).