Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 137
  1. #31
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Не, не боли, а сърби...
    Няма проблем как ще го казваме - боли или сърби, но важно е да се разберат проблемите, които дразнят и двете страни. Защо се получава така? Какво крият БИО производителите и какво не знаят конвенционалните. Защо конвенционалните мислят, че ги лъжат? Има ли лъжа? Наистина ли се спазва всичко при БИО- то или има и мушингии, които дразнят останалите? Ако има такива, защо не се отстраняват, а се мълчи? Къде са органите които следят, ако изобщо следят? И те така... въпроси ще има още.

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз не съм против Био-то но нека си е по правилата.Да има наистина големи цени за Био меда,но да има и контрол над тях.Да се назначат проверители които да носят не само финансова отговорност,че са си затворили очите.На опреснителен да препита Професор Петров тия които завършиха платено поне 5 години назад.Защото знаем всички кой ги дипломира/тук се лигавя и шегувам/....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #33
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е,недей тей бре ММодернизаторе.Една връзка да има в тоя форум и ти гледаш да я скъсаш.Ако искаш на лично да ти пратя на колеги Био във Велико Търновско колко имат казани за инверт и от 2 фдирми колко шекер са купили.За ония другите пакетчета не имога, че Василевса неще да ми казва сърди ми се.
    Всичко може да ми пращаш, но предварително го разкодирай, че ми се разкеркинечи/повреди устройството от "прекрасните ти постове" и "интелигентната ти мисъл", която се лее нежно, като порой на полуостров Халкидики.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Няма проблем как ще го казваме - боли или сърби, но важно е да се разберат проблемите, които дразнят и двете страни. Защо се получава така? Какво крият БИО производителите и какво не знаят конвенционалните. Защо конвенционалните мислят, че ги лъжат. Има ли лъжа? Наистина ли се спазва всичко при БИО- то или има и мушингии, които дразнят останалите? Ако има такива, защо не се отстраняват, а се мълчи? Къде са органите които следят, ако изобщо следят? И те така... въпроси ще има още.


    А делим ако има пари.Днес писах и пак ще се повторя.Къде може да се види или кой да се запита кой колко пари взе?Бото,гулемите или малките като назе от ДеМиСа.Според мен няма как да да излезнат такива данни защото ще се сметне колко са откраднали от нас.Рости мисля,че не е Био,а и знае как се прави протест може да направи един да разделим стях агроекологията мисля,че беше мярка 11.Ако не направи протест му завеждаме едно дело и край на приказката.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Всичко може да ми пращаш, но предварително го разкодирай, че ми се разкеркинечи/повреди устройството от "прекрасните ти постове" и "интелигентната ти мисъл", която се лее нежно, като порой на полуостров Халкидики.

    Споко бре там само цифри и номера на пчелини.И само по едно име не ми позволява закона повече.Едно име не е КИ.Само да не ме изкараш лъжец,че цифрите са в тон и повечете цени са в драхми/еуро/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Намерил съм начин да ги разобличим.Звъним на 112 и казваме ,че сме видели как вкарват от бус или кола с номер **** Канабис и после по обиска мой да ги прецакаме иначе с кашона/фунията/ преди паша не ми е на сърце.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Аз донякъде го разбрах така:
    "Нека да си траем за шмекериите и тарикатлъците на сиропарите, демек "мършите", защото това хвърля петно върху цялото "стадо" т.е. страдат и честните. По-добре да не говорим за това, да заметем боклука под килима. Вместо това нека ги оставяме да бълват фалшификатите си и да лъжат хората, ние пък ще си траем за да не рефлектира и върху нас и като се наситят да бълват имитации свалящи цените на меда все повече и повече, тогава ще дойде време да се продаде и истинският мед, е ако са останали желаещи да заплатят реалната му цена.
    Накратко: Мошениците както винаги нека процъфтяват, а честните, е честните нека да го д...т!

    Ей такъв начин на мислене аз лично не съм склонен да приема и получава
    Нищо не си разбрал...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Нищо не си разбрал...

    А разбрал е, разбрал е и тоя него е шубе с 1 кошер е ,но знания бол.Страх няма тоя.Проблема вие ,че от ден на ден все повече хора почнаха да пишат против вас.Пиша вас защото само като се раздават от нашите пари сте с нас.Само ме помоли и ще ти помогна да научиш как 1кг мед става 20лв.А после и може и да ти подскажа за Гъбните тела и кюлотите.Все пак знанието иска жертви.Питаш ли ме в 5 форума лесно ли е+фейс и 10 стаи в скайп.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #39
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    А разбрал е, разбрал е и тоя него е шубе с 1 кошер е ,но знания бол.Страх няма тоя.Проблема вие ,че от ден на ден все повече хора почнаха да пишат против вас.Пиша вас защото само като се раздават от нашите пари сте с нас.Само ме помоли и ще ти помогна да научиш как 1кг мед става 20лв.А после и може и да ти подскажа за Гъбните тела и кюлотите.Все пак знанието иска жертви.Питаш ли ме в 5 форума лесно ли е+фейс и 10 стаи в скайп.
    Тя затова ти е толкова сбъркана мисълта.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тя затова ти е толкова сбъркана мисълта.

    Ало.ало...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •