Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 137
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А според теб как му изличат сметките?
    Точно от купичката! Като получи едни пари ей тъй, от "горе", може и на два лева да го продава, а защо не и да го дарява. Те за туй не трябва да има такова финансиране. Ама кой съм аз та да го казвам. Друго си е да имаш периодичен превод по банковата сметка, за фиктивно притежавани семейства.
    Как не ти стана ясно, аз на никой не завиждам, просто не сме равнопоставени на пазара! И стига с тая купа, измисли някой друг лаф.
    Ква купичка бе Кулио, ти ако си на купичката и си нагъзен от изисквания (за инвентар, помещения и осигуровки) на такива пари ли ще си даваш меда?
    Момчета (и момичета) аз не споря че има мърша във всяко стадо. Да има! Ама ако има една мърша, не значи че цялото стадо е мърша! Иначе всички жени ще са курви, всички ловци бракониери, всички таксиметърджии бакшиши и всички пчелари мошенници...

    Аз ще спра, Ама и вие всички плюещи не забравяйте, че сте в позицията на бика дето риел в калта и си хвърлял кал на гърба.
    И да допълня една молба. Моля, не слагайте всички и всичко под един знаменател, щото така вие сте знаенателя (т.е. разсъждавате по себе си).
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не сте прави да нападате човека така.Дони хубаво писа,но кой да го чете.При себестойност под 1лв защо да не ликвидирам конкуренцията с мед по 5лв бурканя.
    Проблема е , че не съм регистриран по наредба 26,а не съм защо съм против нея.Ами не трябва да я има за да има конкуренция и всеки да си плаща дана за всеки продаден килограм мед.Пак ще се повторя.На тенеки мога на едни алчни хора,а на буркани не мога на едни бедни хора.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Ква купичка бе Кулио, ти ако си на купичката и си нагъзен от изисквания (за инвентар, помещения и осигуровки) на такива пари ли ще си даваш меда?
    Момчета (и момичета) аз не споря че има мърша във всяко стадо. Да има! Ама ако има една мърша, не значи че цялото стадо е мърша! Иначе всички жени ще са курви, всички ловци бракониери, всички таксиметърджии бакшиши и всички пчелари мошенници...

    Аз ще спра, Ама и вие всички плюещи не забравяйте, че сте в позицията на бика дето риел в калта и си хвърлял кал на гърба.
    И да допълня една молба. Моля, не слагайте всички и всичко под един знаменател, щото така вие сте знаенателя (т.е. разсъждавате по себе си).
    Извини ни,но такива сме по природа братовчеди на Донки Хода.За мършата може и да си прав ,но вие се разделихте от назе и то заради някави пари.А който не е с нас е срещу нас.
    Само ще те питам едно нещо и повече обещавам няма да се ояждам с теб. Ти кандидатствали по ДеСаМи?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Ква купичка бе Кулио, ти ако си на купичката и си нагъзен от изисквания (за инвентар, помещения и осигуровки) на такива пари ли ще си даваш меда?
    Момчета (и момичета) аз не споря че има мърша във всяко стадо. Да има! Ама ако има една мърша, не значи че цялото стадо е мърша! Иначе всички жени ще са курви, всички ловци бракониери, всички таксиметърджии бакшиши и всички пчелари мошенници...

    Аз ще спра, Ама и вие всички плюещи не забравяйте, че сте в позицията на бика дето риел в калта и си хвърлял кал на гърба.
    И да допълня една молба. Моля, не слагайте всички и всичко под един знаменател, щото така вие сте знаенателя (т.е. разсъждавате по себе си).
    Има една приказка, който го е страх от мечки не ходи в гората. Та ти на какво си се надявал, като си се хванал на хорото? Аз не се хванах, защото не намирах смисъл от държавните помощи. Когато цената на био меда стана по 1,5 спрямо конвенционалния, се оказа, че условията за сертифициране вече започват да се спазват. А сега де?
    Никой не е казал, че цялото стадо е мърша! И в крайна сметка, защо подскачаш като ощипана мома?

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Извини ни,но такива сме по природа братовчеди на Донки Хода.За мършата може и да си прав ,но вие се разделихте от назе и то заради някави пари.А който не е с нас е срещу нас.
    Само ще те питам едно нещо и повече обещавам няма да се ояждам с теб. Ти кандидатствали по ДеСаМи?
    Вероятно питаш за деминимис. Да кандидатствах. Защо? Не трябваше ли?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пак ще се повторя.На тенекии мога на едни алчни хора,а на буркани не мога на едни бедни хора.
    Ами много ясно, пусни си филма "История на света" мисля че беше, да чуеш още в древността как римските сенатори вкупом, в един глас отговориха: "Бедните да го д...." та така си е до ден днешен

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Има една приказка, който го е страх от мечки не ходи в гората. Та ти на какво си се надявал, като си се хванал на хорото? Аз не се хванах, защото не намирах смисъл от държавните помощи. Когато цената на био меда стана по 1,5 спрямо конвенционалния, се оказа, че условията за сертифициране вече започват да се спазват. А сега де?
    Никой не е казал, че цялото стадо е мърша! И в крайна сметка, защо подскачаш като ощипана мома?
    Да си ме чул да се оплаквам? Защо съм на хорото, аз си знам, ама това си е моя работа - обещах си че повече очи на сила няма да отварям.
    "Подскачам" защото на всички сестрите са курви, само "собствените" не са...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Да си ме чул да се оплаквам? Защо съм на хорото, аз си знам, ама това си е моя работа - обещах си че повече очи на сила няма да отварям.
    "Подскачам" защото на всички сестрите са курви, само "собствените" не са...
    Даа, явно сме с ограничен мироглед, всички ония, които сме оплюващи. Е, като Ви е толкова трудно, ами откажете се. До сега не съм чул за такъв, който да е казал: Аз приключих с биото. А тия хербициди, които се откриват в меда от къде са дошли? Аз си мисля, че защото не отговарят на изискването за периметъра, определен от директивите на Евросъюза. Демек неправомерно сертифицирани. Така ли е или бъркам? От това май страдат и пазарите на български мед, било био, било конвенционален. Ей там е проблема, а не че този рекъл, оня казал туй или онуй. Пак ли не съм прав?

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Данчо а биопрофита има ли, че ми липсват знания в тая област а знам че си компетентен.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Има една приказка, който го е страх от мечки не ходи в гората. Та ти на какво си се надявал, като си се хванал на хорото? Аз не се хванах, защото не намирах смисъл от държавните помощи. Когато цената на био меда стана по 1,5 спрямо конвенционалния, се оказа, че условията за сертифициране вече започват да се спазват. А сега де?
    Никой не е казал, че цялото стадо е мърша! И в крайна сметка, защо подскачаш като ощипана мома?

    Пази тяхното им стадо.Но пък му давам евала с риск да му издействаме проверка се отваря.Аз ти казах от нашата черга е,но финикийците са го подлъгали.А не знае колко е лесно и доходно само разликата да прибира.Абе ще разбере,че сме прави ,но ще трябва още много време да се мъчи да се прави на светец.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •