Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Заменям отводки за двуосна каравана

    Здравейте, заменям отводки на три четири пет и т.н. рамки, в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.
    Този пост е редактиран от Таня Димитрова; 10.01.2019 в 01:35.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Таня Димитрова Виж публикацията
    Здравейте, заменям отводки в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.


    То убаво и изгодно ама и ти не пишеш в коя организация членуваш и на колко рамки ги сменяш/не че се разбира или аз съм МП/.Модернизаторе не ми е работа ама дай да има малко правила на тия отводки.Да ли са от БИО пчелин или от Хобит.То така ще пусна отводки на импусния ми тел. по 25лв на 5 рамки +3 изградени и ще ударя шефа ти.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То убаво и изгодно ама и ти не пишеш в коя организация членуваш и на колко рамки ги сменяш/не че се разбира или аз съм МП/.Модернизаторе не ми е работа ама дай да има малко правила на тия отводки.Да ли са от БИО пчелин или от Хобит.То така ще пусна отводки на инпусния ми тел. по 25лв на 5 рамки +3 изградени и ще ударя шефа ти.
    Прави каквото искаш, само не пълни всички теми с глупости.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Прави каквото искаш, само не пълни всички теми с глупости.

    То един път да не напиша глупост и ти ми опъна ушаците.Сипвам си пак да знаеш.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    18.08.2014
    Мнения
    65
    Цитат Първоначално публикувано от Таня Димитрова Виж публикацията
    Здравейте, заменям отводки на три четири пет и т.н. рамки, в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.
    Снимка, година на производство,килограми,ори ентировачна цена и тогава можем да говорим за какви и колко отводки.

  6. #6
    Предлагам отводки за каравана. А не каравана за отводки. А броя и количеството отводки, зависи от броя на рамките и каква ще е караваната. Имам готовност да разменя 100 отводки на по пет рамки, стига да си заслужава караваната.

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    18.08.2014
    Мнения
    65
    Цитат Първоначално публикувано от Таня Димитрова Виж публикацията
    Предлагам отводки за каравана. А не каравана за отводки. А броя и количеството отводки, зависи от броя на рамките и каква ще е караваната. Имам готовност да разменя 100 отводки на по пет рамки, стига да си заслужава караваната.
    Извинявай!Заблудил съм се.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •