Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 142
  1. #71
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Малко се обърках(сефте), ама април или май
    Според тълковния речник:
    За изразяване или подсилване на несигурност, предпазливост, вероятност, възможност, предположение; по всяка вероятност, изглежда, като че ли, сякаш. Той май е болен. • Май че.
    Според синонимния речник:
    Като че ли, комай, изглежда, вероятно, сигурно, почти, току-речи, гаче ли, види се, струва ми се, чини ми се, сякаш, може би, възможно е, тъй да се каже.

    Помислих си, че някой МУШМОРОК няма да го схване кое - как, но в теб най - малко се съмнявах. Уж знам, че ти работи междуушното пространство, но започвам да се съмнявам. Дали това не е подвластно на дружбата ти с Данче Друмевски?

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Пак аз виновен.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #73
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Според тълковния речник:
    За изразяване или подсилване на несигурност, предпазливост, вероятност, възможност, предположение; по всяка вероятност, изглежда, като че ли, сякаш. Той май е болен. • Май че.
    Според синонимния речник:
    Като че ли, комай, изглежда, вероятно, сигурно, почти, току-речи, гаче ли, види се, струва ми се, чини ми се, сякаш, може би, възможно е, тъй да се каже.

    Помислих си, че някой МУШМОРОК няма да го схване кое - как, но в теб най - малко се съмнявах. Уж знам, че ти работи междуушното пространство, но започвам да се съмнявам. Дали това не е подвластно на дружбата ти с Данче Друмевски?
    Ти пръв почна да се бъзикаш, ще вали ама май, а аз го чакам този дъжд, че всичко изгоря(справка два пожара от онзи ден, единият на 5км по права линия от пчелина). А за Друмевски си прав отдсвна разправям, че винаги отива към по лошото, а бе то ти не си успял да го облагородиш, та Я ли.
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  4. #74
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пак аз виновен.
    Ти не си виновен, ти си причина за следствието
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  5. #75
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Ти пръв почна да се бъзикаш, ще вали ама май, а аз го чакам този дъжд, че всичко изгоря(справка два пожара от онзи ден, единият на 5км по права линия от пчелина). А за Друмевски си прав отдсвна разправям, че винаги отива към по лошото, а бе то ти не си успял да го облагородиш, та Я ли.
    Ще се оплакваш на Чолаков, а за пожарите чух и веднага си помислих за теб. Виж как мисля за теб, но с нищо не мога да ти помогна. Е, ще ти стискам палци, когато имам време, а аз нямам.

  6. #76
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ще се оплакваш на Чолаков, а за пожарите чух и веднага си помислих за теб. Виж как мисля за теб, но с нищо не мога да ти помогна. Е, ще ти стискам палци, когато имам време, а аз нямам.
    Знаех си, че може да се разчита на теб........ама друг път
    Иначе благодарение на 20лв Друмев ми направи молебен за дъжд та падна малко, е не е уговорените 11литра на м2, ама карай
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  7. #77
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Знаех си, че може да се разчита на теб........ама друг път
    Иначе благодарение на 20лв Друмев ми направи молебен за дъжд та падна малко, е не е уговорените 11литра на м2, ама карай

    Ти язовир ли искаш за 20лв да ти напълня.Прати 200 в събота и неделя да ме молиш да го спра.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #78
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Знаех си, че може да се разчита на теб........ама друг път
    Иначе благодарение на 20лв Друмев ми направи молебен за дъжд та падна малко, е не е уговорените 11литра на м2, ама карай
    Ха, ха...20 лв. Ти за 20 лв. газирана вода не можеш си купиш, дъжд си поръчал. Абе бАРКОВ, а аз си мислех...няма значение.7[1].jpg Друмев щял да му прави дъжд.

  9. #79
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    За Друмев правенето на дъжд е детска игра, той вятър прави когато си поиска, та един дъжд ли ще му се опре.

  10. #80
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    При мен в София заваля и то много добре.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •