Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 125 от 144 ПърваПърва ... 2575115123124125126127135 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,241 до 1,250 от общо 1434
  1. #1241
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами те ако не спамят, трябва да затварят форума , бе брадчет. Ако четем такива ,като теб с две мнения за две години, ще се затрием –зорлем.

    пп. Да, две мнения, но качествени. Не като моите –тонове спам.
    То това твоето спам ли е, тук какъв спам е имало,вече май нема да има,но здраве да има
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  2. #1242
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Мда, сигурен бях, че ще разбереш Само не знам защо мислите, че се отива към конфронтация, затова че съм казал, че не си прав в изводите си. Както и да е, аз също не мисля да се конфронтирам с никой, което обаче не може да се твърди със сигурност и за други. Надявам се да успееш да помогнеш със знания на колегите.

    Видимо демонстрираш близост с колегата, но чак толкова ли сте близки, че си позволяваш да му казваш какво да прави?:
    Перо,Перо не знам вече как да разбирам твоите писаници/не разбирай тази моя дума за подигравка, винаги я използвам в прав контекст/. Започваш с много значителното М,да........Това звукосъчетание използват дълбоко мислелите люди върху някакъв проблем или дилема и като се изправят пред слушателите си го използват за да привлекат на 100% вниманието им към себе си.Поразрових тук там и забелязах ,че често започваш така постовете си.Значи мислиш,мислиш и тогава пишеш.И се обръщаш към мен на"ТИ"–честно,зарадвах се.Казах си, разбрал ме е че търся приятели тук,а не неприятели.Но второто ти изречение изпари тази ми помисъл–там си друг,вече си официален и се обръщаш на"ВИЕ".След това в същото изречение пак минаваш на" ти".Затова се позатрудних при разгадаването на тези твои три изречения.Но последното,четвъртото,двуя кото определи точно към какво се стремиш.
    Вземам отношение и по писаницата ти към Калин,защото под"колегата"припознавам себе си.А щом е така, значи мога да изкажа и аз мнение по въпроса.
    Относно близоста която ти се е набила в очите.Ами тук всички се чувстваме близки един на друг–споделяме си,критикуваме се,скастряме или ни скастрят ако съгрешим,честитим си празниците и се чувстваме съпричастни към хубавите или лошите неща които могат да ни се случат.Не знам от кога си тук редовно или влизаш само за прослушване,но трябва да си свикнал с това и да не ти прави впечатление.

  3. #1243
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Перо,Перо не знам вече как да разбирам твоите писаници/не разбирай тази моя дума за подигравка, винаги я използвам в прав контекст/. Започваш с много значителното М,да........Това звукосъчетание използват дълбоко мислелите люди върху някакъв проблем или дилема и като се изправят пред слушателите си го използват за да привлекат на 100% вниманието им към себе си.Поразрових тук там и забелязах ,че често започваш така постовете си.Значи мислиш,мислиш и тогава пишеш.И се обръщаш към мен на"ТИ"–честно,зарадвах се.Казах си, разбрал ме е че търся приятели тук,а не неприятели.Но второто ти изречение изпари тази ми помисъл–там си друг,вече си официален и се обръщаш на"ВИЕ".След това в същото изречение пак минаваш на" ти".Затова се позатрудних при разгадаването на тези твои три изречения.Но последното,четвъртото,двуя кото определи точно към какво се стремиш.
    Вземам отношение и по писаницата ти към Калин,защото под"колегата"припознавам себе си.А щом е така, значи мога да изкажа и аз мнение по въпроса.
    Относно близоста която ти се е набила в очите.Ами тук всички се чувстваме близки един на друг–споделяме си,критикуваме се,скастряме или ни скастрят ако съгрешим,честитим си празниците и се чувстваме съпричастни към хубавите или лошите неща които могат да ни се случат.Не знам от кога си тук редовно или влизаш само за прослушване,но трябва да си свикнал с това и да не ти прави впечатление.
    Явно когато се обръщам към теб си "ти", а когато визирам двамата ви с Калин ставате "вие" ако има други недоразумения, съм на линия да ги изглаждаме
    а относно порядките и въобще отношението на някои от "знаещите" към други от "незнаещите" и това че съм им свикнал, не означава че трябва да ми допадат

  4. #1244
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Явно когато се обръщам към теб си "ти", а когато визирам двамата ви с Калин ставате "вие"
    Ахаа......а,сега те разбрах. Какво да се прави,албански реотан съм/ макар че и те ни надминаха във всяко едно отношение/.Малко бавно загрявам, и ми трябват повече разяснения. Е, може и да свикна и да не се стига до доуточнения. А бе,времето е пред нас,нали. Весели празници, ако не се срещнем отново.
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 18.12.2020 в 21:05.

  5. #1245
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Весели празници, ако не се срещнем отново.
    Весели празници и на теб! Не че съм параноичен, но това след запетайката нали не е заплаха?

  6. #1246
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Весели празници и на теб! Не че съм параноичен, но това след запетайката нали не е заплаха?
    Благодаря за пожеланията!!! Не приемам да си параноична натура. Цитираното мое изречение НЕ е заплаха .Не съм душманин на НИКОГО ТУК. Написано е в резултат на това, че семейния кворум започна драстично да ме ограничава в стоенето пред екраните по понятни причини. Не бях сигурен дали ще докопам компа до празниците и затова ти ги пожелах предварително .Затова написах след пожеланията,доуточняващит слова. На тези неща гледам много сериозно,без усмивката която си индикирал след изречението си. Особенно сега,в тази неизвестност. И пак от мен –Весели празници!!!

  7. #1247
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Чакам да падне голям сняг, иначе 2021г. май ще бъде още по-сушава. Есента беше много благоприятна за пчелите, облитат се редовно и са - ОК.

    Облитане при 13 *С - 29.12.2020 г. - YouTube

    Весели празници и успешен пчеларски сезон 2021!!!!
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  8. #1248
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Снега е добър, с валежите от дъжд по-рано, има оптимизъм за сезон 2021 г. - Ще има мед !!!
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри IMG_20210127_142238.jpg‎  
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  9. #1249
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Куров Виж публикацията
    Снега е добър, с валежите от дъжд по-рано, има оптимизъм за сезон 2021 г. - Ще има мед !!!
    От твоите уста в Божиите уши!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #1250
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    И аз мисля,че ще има паша,но пчели да ли ще има?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 125 от 144 ПърваПърва ... 2575115123124125126127135 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •