Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 144 от 144 ПърваПърва ... 4494134142143144
Резултати от 1,431 до 1,434 от общо 1434
  1. #1431
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Незна за вас,но аз другата седмица ще режа първите далаци и ще слагам вторите во за изграждане...
    По -горе се пропуска да се спомене,че за изграждане на во,е важна и силата на сем...не само околната среда..
    При нас валя, и е доста студено. Иначе и аз съм им осигурил предпоставки за развитие, ама да видим...
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #1432
    Наблюдател
    Регистриран
    23.06.2016
    Мнения
    10
    Такава трудна година откъм мед не е била- акацията даде при мен по една пита на семейство, рекордьорите- дори две. И суша. В момента по липите в Русе няма пчели..

  3. #1433
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Цитат Първоначално публикувано от Nick Виж публикацията
    Такава трудна година откъм мед не е била- акацията даде при мен по една пита на семейство, рекордьорите- дори две. И суша. В момента по липите в Русе няма пчели..
    По плевенско нищо не стана с акацията заради времето. При мен заради роевете, но говорих и с други хора и там е така. Само едно силно семейство ми е събрало около 6 - 8 пити, обаче даже не съм го и гледал, понеже и то ми рои. А другите нищо .... То много валя почти в цяла България, в Русе чак такава суша ли е ?

  4. #1434
    Наблюдател
    Регистриран
    23.06.2016
    Мнения
    10
    За последния месец един лек ръмеж. Тази нощ преваля за около 5-6 минути. Сутринта вече е сухо.

 

 
Страница 144 от 144 ПърваПърва ... 4494134142143144

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •