Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 121 от 144 ПърваПърва ... 2171111119120121122123131 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,201 до 1,210 от общо 1434
  1. #1201
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Шегувам се, разбира се.Ако не ни се натресе някоя корона,може на пролет да ти чуя тостовете.Ха наздраве!!!
    То по-натресена от това има ли накъде, хората мрат като мухи, пак ще ни затварят май... Ти мисля че не беше тук напролет, пеня ми излезе на устата да обяснявам, че не е шега тая работа, а на среща ми само глупотевини чувах
    Единственото хубаво в цялата ситуация е, че може би грипа ще ни прескочи по случай ковида, пак казвам може би, дано да съм разбрал правилно това, което ми казват звездите
    А за сектата не си прав, винаги сме в различен състав, идва който има възможност и желание Ако оцелееш до пролетта и сме възобновили сбирките, си добре дошъл! Както и всеки друг де

  2. #1202
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    То по-натресена от това има ли накъде, хората мрат като мухи, пак ще ни затварят май... Ти мисля че не беше тук напролет, пеня ми излезе на устата да обяснявам, че не е шега тая работа, а на среща ми само глупотевини чувах
    Единственото хубаво в цялата ситуация е, че може би грипа ще ни прескочи по случай ковида, пак казвам може би, дано да съм разбрал правилно това, което ми казват звездите
    А за сектата не си прав, винаги сме в различен състав, идва който има възможност и желание Ако оцелееш до пролетта и сме възобновили сбирките, си добре дошъл! Както и всеки друг де
    Не само на пролет ме нямаше,много повече време бях възпрепятстван да ви чета тука.Ама, е на,пчеличката Мая ме върна отново във вашите редици.Затова ,преди ги обичах тези твари,а сега ги боготворя и макар да ми е трудно ,пак си имам 5 кошера/с пчелите вътре,разбира се./
    В тази ситуация хубаво няма–какъвто и грип да е ,ще премине в корона.И най лошото е ,че сега,властимащите не реаграт адекватно–здравната система започва да колабира защото нашите умняги изпуснаха 8 месеца за да задоволят с–мата с лекари от бившите съветски републики.А това ставаше лесно,но парите от еврослугинажа отидоха в тяхните джобове.Сега ще кажеш,че съм се политизирал.НЕ и не.Само ме е яд.
    На пролет................Ще има ли пролет за много хора??????? Или ще слушаме подтискащата информация, че 1567 човека загубиха битката с короната за изминалите 24 часа. А после повече, и повече,и повече.
    п.п.Дано не съм изпортил темата,ама положението във всички региони е такова,не с пчелите разбира се.

  3. #1203
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Хипохондрията и масовата психоза и страх ще нанесат много по-големи поражения отколкото самият вирус. На един познат дъщеря му, момиче на 12 години, казала - "Вирусът ще изчезне, като спрем да мислим за него."......а починалите от последното денонощие са точно 10 пъти по-малко от по горе обявените....така че бъдете позитивно настроени към живота, и не се поддавайте на масовото облъчване от поръчковите медии, пийте си виното и ракията и си носете новите дрехи, както се казва!!

  4. #1204
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Хипохондрията и масовата психоза и страх ще нанесат много по-големи поражения отколкото самият вирус. На един познат дъщеря му, момиче на 12 години, казала - "Вирусът ще изчезне, като спрем да мислим за него."......а починалите от последното денонощие са точно 10 пъти по-малко от по горе обявените....така че бъдете позитивно настроени към живота, и не се поддавайте на масовото облъчване от поръчковите медии, пийте си виното и ракията и си носете новите дрехи, както се казва!!
    Така,така е колега Илиев.Психоза,страх от неизвестното и непонятно за обикновения човечец ще му нанесат по–големи поражения и ще го пратят при всевишния да дава отчет за земните си деяния.Да,ама не./П.Бочаров/Това /психозата/ идва от това че хората виждат колко не адекватни са мероприятията на управниците. Те се самоотричат едно с друго.Защо сега започват,като имаха толкова време.Къде потънаха парите отпуснати пролетта за борба с пандемията от ЕС. В Ямболската общинска болница има –няма линейки колкото са пръстите на двете ми ръце. Има сграден фонд на 8 етажа който стои пуст/ако не е ограбен вече/,със всички предпоставки за съвременна болница.А знаеш ли как качват болните в заразното тук–в одеала ,като брашнени чували до 2 или 3 етаж.Защото няма асансьор,а стълбите са широки50–60 см.Докато го качат близките/така е/ и сестрата да му сложи аспиратора,току виж се е представил пред вратите на рая.Е ,ЗА ТОВА МЕ Е ЯД. И не всявам психоза с предположението ми за толкова бройки загубили борбата.Тази вечер го признаха официално/знаех го преди това/ ,че сме на ПЪРВО МЯСТО В СВЕТА ПО СМЪРТНОСТ ОТ к–19 по брой на глава население.Вярното е–носете си новите дрехи,защото не се знае кой ще ги носи.

  5. #1205
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Така,така е колега Илиев.Психоза,страх от неизвестното и непонятно за обикновения човечец ще му нанесат по–големи поражения и ще го пратят при всевишния да дава отчет за земните си деяния.Да,ама не./П.Бочаров/Това /психозата/ идва от това че хората виждат колко не адекватни са мероприятията на управниците. Те се самоотричат едно с друго.Защо сега започват,като имаха толкова време.Къде потънаха парите отпуснати пролетта за борба с пандемията от ЕС. В Ямболската общинска болница има –няма линейки колкото са пръстите на двете ми ръце. Има сграден фонд на 8 етажа който стои пуст/ако не е ограбен вече/,със всички предпоставки за съвременна болница.А знаеш ли как качват болните в заразното тук–в одеала ,като брашнени чували до 2 или 3 етаж.Защото няма асансьор,а стълбите са широки50–60 см.Докато го качат близките/така е/ и сестрата да му сложи аспиратора,току виж се е представил пред вратите на рая.Е ,ЗА ТОВА МЕ Е ЯД. И не всявам психоза с предположението ми за толкова бройки загубили борбата.Тази вечер го признаха официално/знаех го преди това/ ,че сме на ПЪРВО МЯСТО В СВЕТА ПО СМЪРТНОСТ ОТ к–19 по брой на глава население.Вярното е–носете си новите дрехи,защото не се знае кой ще ги носи.
    ЗнаИш ли къде има психоза, Гога? Там, където няма реална представа за случващото се. Не мога да възприема хората като казват, че медиите били виновни за това. Ами тия, които се психясват, явно нямат реална представа за заобикалящата ги среда и/или са интелектуално ограничени или с лабилна нервна с-ма. Да, в определени моменти, човек се афектира от житейски събития, пряко свързани с него и е нормално за известно време да "заметне", но...когато се върне в тялото си, би следвало да разсъждава адекватно.
    Този пост е редактиран от kuline; 26.11.2020 в 05:38.

  6. #1206
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ЗнаИш ли къде има психоза, Гога? Там, където няма реална представа за случващото се. Не мога да възприема хората като казват, че медиите били виновни за това. Ами тия, които се психясват, явно нямат реална представа за заобикалящата ги среда и/или са интелектуално ограничени или с лабилна нервна с-ма. Да, в определени моменти, човек се афектира от житейски събития, пряко свързани с него и е нормално за известно време да "заметне", но...когато се върне в тялото си, би следвало да разсъждава адекватно.
    Точно това ми беше и моята мисъл като тръгнах да отговарям на колегата,но приплъзнах отговора към реалноста тук при нас, която е много тревожна/предполагам ,че и другаде по Българията е така/Април –май ,този пингюл дето обикаля каза че ще се отпуснат 3 млн. за довършване на блока на Ямболската болница –8 ЕТАЖА.ОТ УМРЯЛ ПИСМО.

  7. #1207
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    ...сме на ПЪРВО МЯСТО В СВЕТА ПО СМЪРТНОСТ ОТ к–19 по брой на глава население...
    Ние и преди вируса си бяхме на първо място по смъртност /брой умирания/ на глава от населението.И то доста напред откъснати от основната група, близо до нас е само Румъния. Това го има в базата на Евростат достъпно, както и на здравното министерство. Та няма как сега да не сме отново на първо място от К19, ако не сме, значи нещо неизвестно ни пази. Ако се изгражда имунитет, все един ден материала за заразяване ще свърши и кризата ще приключи. Ако пък не се създава, тогава и ефикасна ваксина няма да има, та ще свикнем с нова реалност и К19 ще спре да ни прави впечатление. Лекарство за вирусни болести няма, ако организмът не може да се пребори с вируса.
    Този пост е редактиран от agro; 30.11.2020 в 20:47.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #1208
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Не е ли така с един малък, но здрав кошер...напролет се развива доста бързо, напук на останалите...така че не ни сравнявайте с ония, еврогейските-западните демокрации....ние, българите сме от друго семе и нямаме нищо общо с еврогейската соросоидна псевдо-демокрация.

  9. #1209
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Ние и преди вируса си бяхме на първо място по смъртност /брой умирания/ на глава от населението.И то доста напред откъснати от основната група, близо до нас е само Румъния. Това го има в базата на Евростат достъпно, както и на здравното министерство..
    Така е Агро.Но тази смъртност е резултат от застаряващата ни нация и хорицата са си отивали защото годинките им са били доста т.е. изживяли са своето на таз земя.Сега много рядко ще срещнеш човек на повече от 85 години в нашата демократична държавица.Просто демокрацията ги затри за 30 години.А това са били нашите дядовци и бащи,баби и майки.
    А сега какво–в първа фаза/март–юни/ преобладаваха на90% възрастните защото все още ги имаше.А сега започват да преобладават до 50 годишна възраст,дори има и деца ,а скоро се спомена и пеленаче. Сигурно ще ме апострофираш с фразата–"Ама всичко приписват на коронота." Може и да е така,но ако не беше го лепнал този вирус ,човека би живял поне още 5 години с неговите си заболявания/сега е модерно–придружаващи заболявания./
    Последно са открили ,че фаталното при короната е запушване на кръвоносните съдове и от там летален завършек за болния. И мисля ,че при това положение е правилно да се приеме короната като причина за смъртта.

  10. #1210
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Последно са открили ,че фаталното при короната е запушване на кръвоносните съдове и от там летален завършек за болния. И мисля ,че при това положение е правилно да се приеме короната като причина за смъртта.
    Поздравления, ти си човек, който явно умее да си извади правилно заключение въз основа на точен анализ на причинно-следствена връзка. Ако не греша, това умение би трябвало да ти помага и в пчеларството. Но може и да греша де, напоследък често ми се случва. По принцип не е сложно когато подхождаш непредубедено, но за някои просто е непосилно, а за любителите на конспирациите - немислимо
    п.п. Освен сърцето, този вирус може да увреди и други органи

 

 
Страница 121 от 144 ПърваПърва ... 2171111119120121122123131 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 10 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •