Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 123 от 144 ПърваПърва ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,221 до 1,230 от общо 1434
  1. #1221
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Гога, ти сериозен ли си? Чак не мога да те позная. Начеши му "крастата", както го умееш. То обещаното на пчеличката, не е като да не можеш да се защитиш подобаващо.
    Сериозен съм Калине.Но обещанието си е обещание.Веднъж го наруших скоро,баста.

  2. #1222
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Сериозен съм Калине.Но обещанието си е обещание.Веднъж го наруших скоро,баста.
    Аз, съм стигнал до убеждението, че не трябва да се обещава, защото те задължава. Има моменти, в които си "разкрачен" и тогава се явява дилемата да скоча или да не скоча. Ти си знаеш най- добре, просто размишлявам, пишейки.

  3. #1223
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    "Великият майстор прави все повече и повече, като същевременно полага все по-малко усилия. В крайна сметка прави всичко, без да прави нищо." - Лао Дзъ, Тао Те Чинг.,,

  4. #1224
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    "Истинският воин е не този, който печели битките, а този, който ги избягва."..Т.Живков

  5. #1225
    Потребител
    Регистриран
    22.02.2017
    Мнения
    52
    Пчеларски район
    Русе
    14 от 20 семейства са ми аут!!!

  6. #1226
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от symp Виж публикацията
    14 от 20 семейства са ми аут!!!
    А предполагаема причина имаш ли?

  7. #1227
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Цитат Първоначално публикувано от symp Виж публикацията
    14 от 20 семейства са ми аут!!!
    На единия пчелин същата работа. От 20 семейства 15 аут. Първоначално мислих че е работа на осите, но се оказва че те а последствие, а не причината. индром на празния кошер според мен. Регион Русе, село Червена вода. В другия пчелин на растояние 5 км, от 80 семейства положението е нормлно в сравнение с други години.

  8. #1228
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur Виж публикацията
    На единия пчелин същата работа. От 20 семейства 15 аут. Първоначално мислих че е работа на осите, но се оказва че те а последствие, а не причината. индром на празния кошер според мен. Регион Русе, село Червена вода. В другия пчелин на растояние 5 км, от 80 семейства положението е нормлно в сравнение с други години.
    Мой познат от твоя регион ми сподели, че и при него е така. Два пчелина. На единия мор, а на другия няма проблем.

  9. #1229
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    "Истинският воин е не този, който печели битките, а този, който ги избягва."..Т.Живков
    Ако нашите деди са избягвали битките ние с вас нито щяхме да пишем на български нито да говорим.А "селския тарикат" с неговите "тезиси" ловеше декиш само пред "Льоня".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #1230
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ако нашите деди са избягвали битките ние с вас нито щяхме да пишем на български нито да говорим.А "селския тарикат" с неговите "тезиси" ловеше декиш само пред "Льоня".
    В момента водя едни битки за чест, но те ми извиват ръцете, че нямало да получа някакви си облаги и аз трябва да им клекна. Що бе помияри? Ако едно време беше тъй, сега феса щеше да ни е да раменете. Снощи за уж неправилно спиране ми носиха вода от 9 и 1/2 кладенеца и насмалко не опандизиха жената, че се намеси. Как може да сме толкова скапан народ? Със сила да изтръгваме и малкото останала човещинка в дадени хора?

 

 
Страница 123 от 144 ПърваПърва ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •