Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 122 от 144 ПърваПърва ... 2272112120121122123124132 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,211 до 1,220 от общо 1434
  1. #1211
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    ...
    п.п. Освен сърцето, този вирус може да увреди и други органи
    Ако ги има ,изобщо.

  2. #1212
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако ги има ,изобщо.
    Я дай пак ако обичаш, че трептенето на 5Г антените ме разконцентрира и не схващам от първия път, даже не повтаряй, а направо потретвай, че и от втория път трудно вдявам в края на годината

  3. #1213
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Поздравления, ти си човек, който явно умее да си извади правилно заключение въз основа на точен анализ на причинно-следствена връзка. Ако не греша, това умение би трябвало да ти помага и в пчеларството. Но може и да греша де, напоследък често ми се случва. По принцип не е сложно когато подхождаш непредубедено, но за някои просто е непосилно, а за любителите на конспирациите - немислимо
    п.п. Освен сърцето, този вирус може да увреди и други органи
    Перо,първо благодаря за хубавите думи с които ме величаеш че мога да бъда "точен анализатор". 2.Не грешиш този път ,че ми помага в пчеларството тази моя придобита с времето и практиката даденост.3.Случва ти се напоследък да грешиш защото не "подхождаш не предубедено" към коментираната тема или личност./ Работиш–мислиш на принципа :симпатичния на мен писа така за онзи;този ще го клъвна ,защото не ми харесват писаниците му;а този ще го клъвна защото веднъж ми опонира и си кръстосаха шпагите с моя приятел. 4.Конспирациите са нещо табу за мен. Работя на принципа на поговорката –Право куме,в очите.
    п.п.Не съм прочел още дали засяга директно сърцето,но за кръвоносните съдове –да. Затова и така съм писал. В петък намерих още писания за други въздействия на короната. Но не ги пиша,защото не намерих сайта от който са преписани.Няма го. Значи има нещо гнило,търсим сензация. Ето резултат от "причинно–следствена връзка".Разбра ме за какво ти намеквам с това. Нали не го приемаш за конспирация?
    Още веднъж ти благодаря!!!

  4. #1214
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    ...тази смъртност е резултат от застаряващата ни нация...Сега много рядко ще срещнеш човек на повече от 85 години в нашата демократична държавица.Просто демокрацията ги затри за 30 години...
    Не е от това. Данните за средната възраст на населението по държави също са публично достояние и лесно се намират. Има доста държави с по-висока средна възраст на населението от нас, но с по-малък брой умирания на глава от населението. Гледай 2019 г, че е най-близо и е преди К19. Ето за България по години - не потвърждава написаното от теб: https://www.google.com/search?q=%D1%...hrome&ie=UTF-8
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #1215
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    [QUOTE=Гогол;168070]
    п.п.Не съм прочел още дали засяга директно сърцето,но за кръвоносните съдове –да.
    Първо е то,защото сърдечния мускул се нуждае от кислород,а като е засегнат,съдовете са последващи!

  6. #1216
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...jivota-282138/

    Не сме мръднали много от 60-те години до сега със средната продължителност на живота.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #1217
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...jivota-282138/

    Не сме мръднали много от 60-те години до сега със средната продължителност на живота.
    Потърси данни за средния ръст на населението от последните 30 години и сравни с предните.Един от признаците за неправилно хранене, недохранване е издребняването на популацията.Мизерията води до израждане.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #1218
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Според мен беше къде-къде по-правилно да напишеш
    Аз мисля че....
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    .../ Работиш–мислиш на принципа :симпатичния на мен писа така за онзи;този ще го клъвна ,защото не ми харесват писаниците му;а този ще го клъвна защото веднъж ми опонира и си кръстосаха шпагите с моя приятел....
    за да мога да попитам "Защо така мислиш?" и ти за да не се окажеш голословен, да се аргуметираш за кога и кого става въпрос, а като не успееш, да се окаже, че все пак си фен на конспиративните теории, твърдейки че не си, докато напразно опитваш правилно да анализираш що за човек съм, използвайки неправилни похвати.
    А сега за мен остава какво? Да ти кажа: "ама спал си нещо на течение", пък ти ходи се бясни спал ли си, не си ли спал, имало ли е течение, нямало ли е... обаче аз не съм такъв човек и нищо няма да казвам
    И как става така, че ако критикуваме някой: завиждаме и злобеем, а ако "изчеткаме" друг: имаме някакви задни мисли и определено не сме искрени?

    п.п. може друго да не е, ама пък "искрени" правилно съм го написал

  9. #1219
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Според мен беше къде-къде по-правилно да напишеш
    Аз мисля че:
    Явно ,че и двамата не можем да разберем кой какво залага като смисъл в написаното и работата отива към конфронтация,която не е желана от мен.Предпочитам да си разменяме реплики и дуплики като колеги които да имат взаимна изгода при отглеждането на пчелите. Така мисля ,че можем да помогнем не само на себе си,но и на другите четящи тук. Това е моето разбиране в момента по въпроса.

  10. #1220
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Явно ,че и двамата не можем да разберем кой какво залага като смисъл в написаното и работата отива към конфронтация,която не е желана от мен.Предпочитам да си разменяме реплики и дуплики като колеги които да имат взаимна изгода при отглеждането на пчелите. Така мисля ,че можем да помогнем не само на себе си,но и на другите четящи тук. Това е моето разбиране в момента по въпроса.
    Гога, ти сериозен ли си? Чак не мога да те позная. Начеши му "крастата", както го умееш. То обещаното на пчеличката, не е като да не можеш да се защитиш подобаващо.

 

 
Страница 122 от 144 ПърваПърва ... 2272112120121122123124132 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •