Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 50 от 87 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 491 до 500 от общо 864
  1. #491
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ако излезе на яве записът от вътре можем да разберем кой кум,кой сват,кой на булката брат.Ама с тия тайни в пчеларството едвали някой ден ще го чуем.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #492
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не само сте луди, но и нахални. Не виждам причина да те уважавам за това, което си изредил, това си е твой личен избор. Никой не ти е длъжен за нищо.

    Твоята теория е всички да са изрядни, да са регистрирани и да няма хобита да ви мътят водата. Хобито да нямало право да продава мед на едро и на дребно. Да произеждали мед само за родата. ( тук може да омесих и идеите на Рости ). По вашите стандарти аз понеже се храня не само с пчеларство , съм--хоби. Да ми кажете тогава, моите 2-4 тона мед какво да ги правя. Сигурно трябва да си продам кошерите ...А. Нищо, че съм изряден и към БАБХ и към НОИ.
    пп. да питам ти в коя развъдна асоциация си и от кога.


    Атанасов покрай тия твой постове може и да размисля, че има и не чак толкова лоши демократи.
    То даже и по времето на СССР имаше хобита и не пречеха на никой.

  3. #493
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията


    Атанасов покрай тия твой постове може и да размисля, че има и не чак толкова лоши демократи.
    То даже и по времето на СССР имаше хобита и не пречеха на никой.

    Това го дразни него,че ще е хобит.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #494
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Все си мисля, че за по лесно да прокарате такъв закон е добре да започнете да си кореспондирате с дружествата от другите страни членки и взаимно да го предложите като проект. В европейските страни в момента пчеларските дружества напъват техните министерства да наложат на етикетите на бурканите точно какъв мед има в буркана и от коя страна е произведен. Хубаво е да помислите над това, защото на вас ви е ясно, че всичко се решава в Брюксел и колкото повече подръжници има от.отделните страни, толкова по лесно ще се приеме.


    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...5_%D1%81%D0%B5!
    Гербът на СССР от 1958 г. до 1991 г. има този надпис
    Пролетарии от всички страни, съединявайте се!“

  5. #495
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това го дразни него,че ще е хобит.
    Е не всички имат Брат и могат да се разпострят на три хабитата

    "Ареалът, обитаван от определен вид. Това е естествената околна среда, в която един организъм живее, или това е физичната околна среда, която заобикаля популация на даден вид.

    В екологията има по-широко значение. Там се разбира съвкупността от множество видове, живеещи заедно при определени условия на околната среда. В този смисъл, в екологията се употребява понятието биотоп."

  6. #496
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да те уважа и теб.

    Направете кръжок на изстрадалия професионален пчелар. Следващото ви искане да бъде : признателния БГ-народ да ви направи паметници.
    Аз само съм питал, ами ти започни да отговаряш понякога. И да ти кажа, питам заради такива, като тези, които са ти гласували доверие в Ст.Загора. Утре ще си новото лице в Борда ( или някой с такива фикс идеи ) , та е редно да зная ( най-вече младите ) какво да очакват.
    Ти не си член на това дружество и нямаш никакво права да говориш и да се преставляваш за такъв. Аз отчет и мисли и идеи и лекции съм дал колкото мога и никога не съм отказвал на дружеството си. На председателското място съм по молба на човек който уважавам и по избора на членовете. Никога не съм искал и сега не го искам това място нито пък да ходя в бордове, да се занимавам с министерства и т.н. Можех да съм там от много време. НЕ ИСКАМ, за сега. Да си там означава да носиш отговорност пред всички, да се трудиш за тоя дето клати гората, да лишаваш себе си и семейството си от приятно прекарано време за да слушаш после глупости и псувни от вечно недоволния и все по прост пчелар. Благодаря. Изключително неприятен тип си ми, и въпреки всичко се отнасям с уважение което абсолютно липсва от твоя страна. Няма да я трая повече тая простащина. Подминавай ми постовете и не се занимавай с мен повече и ще получиш същото.

  7. #497
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    ... Изключително неприятен тип си ми, и въпреки всичко се отнасям с уважение което абсолютно липсва от твоя страна. Няма да я трая повече тая простащина. Подминавай ми постовете и не се занимавай с мен повече и ще получиш същото.
    Ако уважението се изразява в това, да наречеш критикуващия те - простак, вместо да защитиш мъдрата си позиция, благодаря и шапка ти свалям.

  8. #498
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Относно обсъждането на проблемите в сектора и подготовка за създаването на експертно-консултативен съвет към МЗХГ
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 48407587_1011737729012204_6560617387077402624_n.jpg‎   48377964_1011737739012203_2654615789830668288_n.jpg‎  

  9. #499
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Две страници писанки, и нищо конкретно. Точно в такъв стил са всички изказвания на Михайлов. Дълги, оптимистични и без особен смисъл. Комисия от 5-7 човека излъчена от 17 национални организации и около 50 независими общински дружества. Или аз не мога да смятам или Михайлов е магьосник.

  10. #500
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Интересува ме, кой е писал тази стратегия. Има ли възможност да я прочетем?
    Знае ли някой имената на пчеларите които бяха в МЗХ при зам. министъра?

    Благодаря, поздрави! Г. Георгиев

 

 
Страница 50 от 87 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •