Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 30 от 87 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 864
  1. #291
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Голямо затишие, чудна работа. В друго време да си помисли човек : мед вадят затова ги няма. Ясно - стягат плакатите за утре и тренират лозунгите. Или пък се черпят за деминимиса вече. Лидерите и те тихи, нали имат бонус : ще вземат и за кошерите над 200бр.

  2. #292
    Явно трябва всеки представител ( председател ) на сдружение да се отчита по форумите! Така го разбирам твоя коментар ... Нима вярваш че колегите ще си отделят от личното време и пари за да отидат до София за единия деминимис. Сигурно си запознат с изискванията за деминимис и за да получиш, трябва да представиш документ за продаден мед а тази година има колеги който не са извадили нищо! Има къде по наболели проблеми в сектора но само със чесане на езиците по форумите няма да се решат!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #293
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Явно трябва всеки представител ( председател ) на сдружение да се отчита по форумите! Така го разбирам твоя коментар ... Нима вярваш че колегите ще си отделят от личното време и пари за да отидат до София за единия деминимис. Сигурно си запознат с изискванията за деминимис и за да получиш, трябва да представиш документ за продаден мед а тази година има колеги който не са извадили нищо! Има къде по наболели проблеми в сектора но само със чесане на езиците по форумите няма да се решат!
    " една от задачите на Експертно консултативно звено, в което настояваме да има пчелари избрани на регионален принцип, не познатите моцуни.
    Точно това е най-важното искане, което трябва да извоюваме на протеста. Защото това звено, ще разработи мерките, по които да се финансира пчеларството след 2020г."

    Е, как аджеба ще ги изберете тез представители, като ни сте ги чели, ни видели.

    пп. Проблемите не ми са ясни, затова ще чакам вие младите да ги решите.

  4. #294
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    " една от задачите на Експертно консултативно звено, в което настояваме да има пчелари избрани на регионален принцип, не познатите моцуни.
    Точно това е най-важното искане, което трябва да извоюваме на протеста. Защото това звено, ще разработи мерките, по които да се финансира пчеларството след 2020г."
    нали се сещаш какво значи това преведено на разбираем език
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #295
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    нали се сещаш какво значи това преведено на разбираем език
    Стани да седна хахаха

  6. #296
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    " Утре не трбва да допускаме хора над 55 да ни представляват. За предпочитане също е да са такива които се знамават и издържат само с пчеларство. Това са хората които истински ги боли. "

    Яяя, те новите кандидат оправячи и на расизъм ги избива.

  7. #297
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    " Утре не трбва да допускаме хора над 55 да ни представляват. За предпочитане също е да са такива които се знамават и издържат само с пчеларство. Това са хората които истински ги боли. "

    Яяя, те новите кандидат оправячи и на расизъм ги избива.
    ъъъъ това протест ли ще е или нещо друго ....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  8. #298
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    ъъъъ това протест ли ще е или нещо друго ....
    Утре ще разберем, много са нетърпеливи, дано да няма

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Внимавайте какво си искате, защото може да го получите! Ето, розопроизводителите протестираха и получават закон за розата. С неговите изисквания малките розопроизводители са аут. Няма да могат да изпълнят изискванията. Да не стане така и с пчеларите - промишлените пчелари директно да изритат от масата малките любители-пчелари. Вместо да се радвате, че държавата не се е много "загрижила" за пчеларството, викате "Ела, Вълчо, изяж ме!". Дано не съм прав!
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #300
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    " Утре не трбва да допускаме хора над 55 да ни представляват. За предпочитане също е да са такива които се знамават и издържат само с пчеларство. Това са хората които истински ги боли. "

    Яяя, те новите кандидат оправячи и на расизъм ги избива.
    .

    Тук съм вече. Давай да видим за расизма.

 

 
Страница 30 от 87 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •