Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 63 от 87 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 621 до 630 от общо 864
  1. #621
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Присъствах на избирането на представител от Североизточният регион(Варна, Добрич, Шумен, Търговище). Изборът бе проведен след широка дискусия от всички присъстващи. Право на глас имаха председателите на общински сдружения. Обръщам се към тези съфорумци които са постоянно контра на всичко ново и различно от тяхното собствено мнение основаващи се и аз не знам на какви критерии, макар че се стремя упорито последните няколко месеца да разбера. Щом сте толкова навътре в нещата предложете вашето решение на проблемите в сектора. До момента не сте предложили и едно такова. Май е по лесно да се мрънка и да се тръби че нищо няма да стане, че всички са схемаджий, че са био, че са мафия, че са даже, прочетох, гербаджии. А вие какво направихте и правите ли нещо това да се промени или пак ще повторя, по лесно е само да мрънкате. Вие сте основния проблем в българското пчеларство.

  2. #622
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Отговарям само за себе си. Да ходя да вадя документи няма да стане. Познавате ме от сума години. Знаете ги нещата. какво трябва да се защитава вече отговорих. За предложенията: ами ето разговаряме имаш ми телефона, имам ЛС тук, за 5 мин. и без да ме питаш можеш да ми намериш мейла ама по лесно да ме попиташ
    Не трябва все пак да забравяме, че съм тук на своя воля и не съм длъжен на никого тук и не съм поемал ангажимент към никого тук освен, че съм приел правилата на форума. Дължа информация, действия, отчет и т.н. само на хората, които са ми гласували доверие.

    п.п Искате ли да пием вече по една ракия, че голяма "звезда" станах. Цял ден с мен се занимавате Наздраве и да са ни много здрави именниците.

  3. #623
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    С последните мнения ми се струва, че минаваме в едно примитивно ниво. Рости, не си длъжен да излагаш съществени факти за твоя бизнес!
    Кой продавал майки, кой бащи, кой кум, кой сват, кой на жената брат и т.н. Ако всички тия "наши" представители действително са с чисти помисли, ще си дойдат нещата на мястото.
    Ако имам възможност ще се "завъртя" на сбирката в Русе, за да разбера аджеба какво искат колегите и що за колеги са.
    Пак ще кажа, не е проблема в помощите, проблема е в пазарите.
    ПП По едно и също време сме писали. Наздраве!

  4. #624
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    По първи въпрос- Чанко по напреде зададе въпрос, Кесерджиеви от коя майкопройзводствена организация са, защото продават майки ?
    Градски, да не ти е отслабнало зрението. Питах Кръстев, понеже е голям радетел на ред и закон, но за другите само.

  5. #625
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Градски, да не ти е отслабнало зрението. Питах Кръстев, понеже е голям радетел на ред и закон, но за другите само.
    Може, може, докато прочета цялата тама се обърках тотално, ама много внимавай, защото си правиш пиар на негов гръб.

  6. #626
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Присъствахме на избирането на представител от Североизточният регион(Варна, Добрич, Шумен, Търговище). Изборът бе проведен след широка дискусия от всички присъстващи. Право на глас имаха председателите на общински сдружения. Обръщам се към тези съфорумци които са постоянно контра на всичко ново и различно от тяхното собствено мнение основаващи се и аз не знам на какви критерии, макар че се стремя упорито последните няколко месеца да разбера. Щом сте толкова навътре в нещата предложете вашето решение на проблемите в сектора. До момента не сте предложили и едно такова. Май е по лесно да се мрънка и да се тръби че нищо няма да стане, че всички са схемадживи, че са био, че са мафия, че са даже, прочетох, гербаджии. А вие какво направихте и правите ли нещо това да се промени или пак ще повторя, по лесно е само да мрънкате. ВИЕ СТЕ ОСНОВНИЯТ ПРОБЛЕМ НА БЪЛГАРСКОТО ПЧЕЛАРСТВО
    Кои сме НИЕ, кои сте ВИЕ? Ти какво защитаваш? Я кажи та да разберем? Какво като си бил незнам къде? Какво си гласувал ТИ? Тъй и не разбрахме твоята лична позиция. Ето, аз и още няколко колеги изразяваме лична позиция, сподели и ти твоята! Дай да разберем кой опортюнист и кой не!

  7. #627
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    ... ама много внимавай, защото си правиш пиар на негов гръб.
    Да минавам ли в нелегалност.

  8. #628
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Аз съм за създаването на ЕКСП, който вече е факти. Затова както писах по горе присъствах на срещата в Североизточният регион за избирането на един от 6 члена. Имам идеи които съм изказвал тук и пак ще предложа. Гледам позитивно на случващото се, с надежда за начало на промяна, която ще промени статуквото в положителна посока. Знайте, че следващ провал в опит да се промени сегашната ситуация ще е края на българското пчеларство и за това вина ще има всеки един от нас, някой повече, някой по малко.

  9. #629
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Аз съм за създаването на ЕКСП, който вече е факти. Затова както писах по горе присъствах на срещата в Североизточният регион за избирането на един от 6 члена. Имам идеи които съм изказвал тук и пак ще предложа. Гледам позитивно на случващото се, с надежда за начало на промяна, която ще промени статуквото в положителна посока. Знайте, че следващ провал в опит да се промени сегашната ситуация ще е края на българското пчеларство и за това вина ще има всеки един от нас, някой повече, някой по малко.
    Да, благодаря за отговора, макар и повърхностен. Аз също подкрепям Съвета, както и да се нарича той. Въпроса е тия избраните колеги да защитават общото благо, а не собствените цели. Това последното е притеснително поне за мен. Пак ще го изрека: Трябва да се спре с това дотиране на сектора. Именно това наливане на средства ни доведоха до това дередже. Четейки писаното в последно време, ми се чини, че този съвет е настроен на вълна искане на финансови средства, но до кога? С дотиране пазарите няма да си дойдат на мястото. Това е просто наливане от пусто в празно. Точно тук е мястото на държавата да се намеси, да отвори пазарите, но ние/вие трябва да поставите нещо на преден план, да речете ето ние предлагаме да се справим с проблема сред нас така и така, от вас искаме еди какво си. Това последното преди време го казах и на Матеев, ама... Абе нали сте гледали филма "Маргарит и Маргарита"?

  10. #630
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Много неща се изписаха........... Всеки има право да си каже мнението, без обидни квалификации.
    Лошото за мен, е че доста сме лъгани, и употребявани.От тук и недоверието, съмнението, и т.н.! Боли ни, не ни обръщат внимание, /пръсканията/ арендаторите са силни, имат лобисти на всякъде. При нас, 17 организации с неизвестен брой членове, и всеки от "лидерите" дърпа чергата. А на нас ни се отвива г.за! Дано, ЕКС ли борд ли, както и да се наименува да направи нещо! Доста от нас се опасяват, че в ЕКС ще се опитат да "влязат" лица с "нечисти помисли"! Та бих помолил за търпимост.
    Имам едно питане, дават се примери от други държави как е при тях. Какво да се направи, че и при нас да има е д н а организация. Маже ли този съвет да се заеме и с това? Ако се направи нещо като ревизия на членуващите, мисля, ще се открият някои разлики. Не искам, и не смятам, че е редно интересите ми да ги защитава "лидер" зад който стои семейството му!
    Може да съм пропуснал, но ако има някаква план-програма по която ще се "води" ЕКС, може ли да я знаем всички?

    Поздрави, моля за извинение, малко ми е ракията! Г. Георгиев

 

 
Страница 63 от 87 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •