Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 57 от 87 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 561 до 570 от общо 864
  1. #561
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Въпроса ти е риторичен. Е, и като не съм член -какво, да умирам ли.
    На умиране отиват нещата. Сещай се как шъ драпат сега със зъби и нокти да не им се наруши спкойствието БИО.

  2. #562
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    На умиране отиват нещата. Сещай се как шъ драпат сега със зъби и нокти да не им се наруши спкойствието БИО.
    Поне съм спокоен, няма да съм сам. Ще има обща възпоменателна плоча на БГ пчеларя--модел Хоби. И за нас песни ще се пеят.

  3. #563
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Вече съм напълно спокоен. Отдъхнах си.


    Ростислав Рашев" Поехме ангажимент да станем проводници и защитници на желанията, проблемите идеите и т.н. на председателите на дружествата, които ни гласуваха доверие, а те от своя страна на своите членове. Дано успеем да направим така, че огромна част от пчеларите сами да започнат да търсят техните дружества за да достига до министерството гласа им. Не искам да пренебрегвам настоящата група, като значима и тя за мен е един чудесен коректив."

  4. #564
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Днес бяха проведени срещи на всички председатели на дружества в 6-те икономически региона. Срещите имаха за цел да се изберат представители (по един от иконом. район) за членове на експертно консултативен съвет по пчеларство към МЗХГ какъвто имаме уверение от зам. министъра да се сформира в най-скоро време. Постави се едно начало. За пръв път се прави опит да се излъчат хора, които да представляват сектора позовавайки се на избор и то от "долу на горе".
    На срещата на Югозападния регион (области Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора) за представител бях избран аз и заместник Павлина Кесерджиева - Бургас. Искам още веднъж да благодаря за гласуваното доверие. След проведените конструктивни дебати, с изключителна загриженост за сектора демонстрирана от всички участници в срещата (председатели на дружества и гости) тежестта и отговорността се усеща още по-голяма.
    В останалите региони са избрани следните представители: Северен Централен- Иван Кънев ; Северен Изток - Добрин Добрев ; Северен Запад - доц. Ю. Станчев : Южен Централен- Иван Семерджиев ; Южен Запад - Михаил Михайлов.

  5. #565
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес бяха проведени срещи на всички председатели на дружества в 6-те икономически региона. Срещите имаха за цел да се изберат представители (по един от иконом. район) за членове на експертно консултативен съвет по пчеларство към МЗХГ какъвто имаме уверение от зам. министъра да се сформира в най-скоро време. Постави се едно начало. За пръв път се прави опит да се излъчат хора, които да представляват сектора позовавайки се на избор и то от "долу на горе".
    На срещата на Югозападния регион (области Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора) за представител бях избран аз и заместник Павлина Кесерджиева - Бургас. Искам още веднъж да благодаря за гласуваното доверие. След проведените конструктивни дебати, с изключителна загриженост за сектора демонстрирана от всички участници в срещата (председатели на дружества и гости) тежестта и отговорността се усеща още по-голяма.
    В останалите региони са избрани следните представители: Северен Централен- Иван Кънев ; Северен Изток - Добрин Добрев ; Северен Запад - доц. Ю. Станчев : Южен Централен- Иван Семерджиев ; Южен Запад - Михаил Михайлов.
    Тоя последния, същия ли е, за който си мисля и всички познават - инДжИнерина или просто съвпадение на имена?

  6. #566
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тоя последния, същия ли е, за който си мисля и всички познават - инДжИнерина или просто съвпадение на имена?
    Да, същият е. " Феникс", но струва ми се, че ще му свършат резервните животи.

  7. #567
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Това според мен е най важното извоюване на протеста а именно създаване на ЕКСП и днес ще стане факт.


    MAFIQ това е моето мнение.Бяхме похабени за ваши собствени цели.Какъв ви е ДеМиСа такава е и цялата ви раута.Срам,че ще по хабите още един пчелар за вашите цели.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #568
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е, хубаво, ама аз чета три форума и пет групи, а съм в пълен мрак. Когато се пише за широка представителност, какво се има предвид - единия файтон хора от селските дружества. Това най-важно завоевание , само за тях ли е.


    Тук ти турям пръста.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #569
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    На умиране отиват нещата. Сещай се как шъ драпат сега със зъби и нокти да не им се наруши спкойствието БИО.


    Оооо,не само това.Ако знаеш колко лапане ще има още.Само че не са си направили сметката.С един кашон и са 25к лв надоле.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #570
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес бяха проведени срещи на всички председатели на дружества в 6-те икономически региона. Срещите имаха за цел да се изберат представители (по един от иконом. район) за членове на експертно консултативен съвет по пчеларство към МЗХГ какъвто имаме уверение от зам. министъра да се сформира в най-скоро време. Постави се едно начало. За пръв път се прави опит да се излъчат хора, които да представляват сектора позовавайки се на избор и то от "долу на горе".
    На срещата на Югозападния регион (области Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора) за представител бях избран аз и заместник Павлина Кесерджиева - Бургас. Искам още веднъж да благодаря за гласуваното доверие. След проведените конструктивни дебати, с изключителна загриженост за сектора демонстрирана от всички участници в срещата (председатели на дружества и гости) тежестта и отговорността се усеща още по-голяма.
    В останалите региони са избрани следните представители: Северен Централен- Иван Кънев ; Северен Изток - Добрин Добрев ; Северен Запад - доц. Ю. Станчев : Южен Централен- Иван Семерджиев ; Южен Запад - Михаил Михайлов.


    Мирише ми тук на геррбаджиска комисия,но може и да се лъжа.Абе как се събрахте само инвертайдути .Ама то верноно 20кг инверт вече на кошер не се брои за подхранване.Най гулемите Бг айдути в една комисия.Е нема ви бъди много язък за тебя.
    п,п Павлина ако знае де са ушит на пчелите на носът ми ще поникне нокът.Все съм чел ама с толкова много бомбета комисия не бях виждал.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 57 от 87 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •