Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 19 от 87 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 864
  1. #181
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ето ги "селските" дружества които подкрепят протестното писмо на независимите дружества Благоевград , Бургас , Варна , Враца , В, Търново , Велинград , Видин , Ген. Тошево , Добрич , Елхово , Каварна , Карлово , Криводол , Ловеч , Лом , Несебър , Нова Загора , Петрич , Пловдив Попово , Плевен , Разград , Русе , Свиленград , Сандански Севлиево , Смолян , Самоков , Стамболийски , Стара Загора , Свищов , Самоков , Търговище , Троян , Харманли , Хасково , Хисаря , Шабла , Ямбол , ОБПС , Федерация на българските пчелари , Асоциация Био Пчелини Странджа .

  2. #182
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Ето ги селските дружества които подкрепят протестното писмо на независимите дружества Благоевград , Бургас , Варна , Враца , В, Търново , Велинград , Видин , Ген. Тошево , Добрич , Елхово , Каварна , Карлово , Криводол , Ловеч , Лом , Несебър , Нова Загора , Петрич , Пловдив Попово , Плевен , Разград , Русе , Свиленград , Сандански Севлиево , Смолян , Самоков , Стамболийски , Стара Загора , Свищов , Самоков , Търговище , Троян , Харманли , Хасково , Хисаря , Шабла , Ямбол , ОБПС , Федерация на българските пчелари , Асоциация Био Пчелини Странджа .
    Рости а членовете на тези дружества ще дойдат ли - всичките или само техни представители или само са морално с подписана декларация?
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #183
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Ето ги селските дружества които подкрепят протестното писмо на независимите дружества Благоевград , Бургас , Варна , Враца , В, Търново , Велинград , Видин , Ген. Тошево , Добрич , Елхово , Каварна , Карлово , Криводол , Ловеч , Лом , Несебър , Нова Загора , Петрич , Пловдив Попово , Плевен , Разград , Русе , Свиленград , Сандански Севлиево , Смолян , Самоков , Стамболийски , Стара Загора , Свищов , Самоков , Търговище , Троян , Харманли , Хасково , Хисаря , Шабла , Ямбол , ОБПС , Федерация на българските пчелари , Асоциация Био Пчелини Странджа .
    Малеее, само аз не съм си спретнал дружество. Голяма тежест ще имате.

  4. #184
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Малеее, само аз не съм си спретнал дружество. Голяма тежест ще имате.
    И аз не съм, нашето има доста дълга история.

  5. #185
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Рости а членовете на тези дружества ще дойдат ли - всичките или само техни представители или само са морално с подписана декларация?
    Едвали ще дойдат. Знаш какво ще стане на 10-ти.

  6. #186
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    Благодаря!
    Не не съм против материала. Изглежда логично, но да помислим дали това е възможно - да се спре субсидирането. Според мен не е възможно и за това трябва да се търсят други начини и да искаме да сме равни.

  7. #187
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да, дано го намерите пътя. За парите- банките дават пари, ако не знаеш.
    Дават, дават, но си ги искат после с лихвите и не те питат имаш или нямаш, съдия изпълнителя чака . Друго си е да вземеш от държавата и нищо да не върнеш .

  8. #188
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Сигурно има, в един разговор що да не се получи разбирателство... И с теб също може кои е казал че няма да намерим общи искания или с които и да е.... а за дружествата т.е. за членовете им - като чуят пари и то безвъзмездно ... та изобщо не се учудвам какво са гласували....



    Всеки път щом стане дума за субсидия или подпомагане винаги съм бил против и не веднъж съм спорел за това, тоя път не мисля да водя отново същия "спор". А и това не е и първият път когато се спори преди протест на пчеларите всеки път е едно и също като този път основно Рости изнася на гърба си защитата за протеста предния път беше Бонев от Акация Пловдив ако не бъркам ... Освен това не веднъж съм го казвал в прав текст - Аз съм комерсиален пчелар...
    И как точно един де минимис от 500-600 айде 800 лв ще е от голяма полза за един пчелар с 200 семейства.



    Аз в момента издържам семейство с 50 броя пчелни семейства и дори обмислям да ги намаля още до 30 броя и не съм се лешил от нищо....

    Поста на на Пламен Керчев - аз не работя нищо от 23-25 години друго освен пчелите... и пак съм против
    С 50 семейства.... Браво! Незнам как го правиш и то без никаква финансова помощ. Само не разбирам защо ще фалираш заради субсидирането. Ако в предишните коментари си го написал се извинявам и няма нужда да ми отговаряш.

  9. #189
    Наблюдател
    Регистриран
    03.06.2017
    Мнения
    8
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    ... Основните му доходи са точно от пчеларсво. ... ....
    Не искам да обидя никого но доходите на тези хора не са от пчеларство:https://www.google.bg/search?hl=bg&b...30.mY01xOgksME

    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    ... .. Ние искаме едно простичко нещо, достойно възнаграждение за труда който полагаме, което възнаграждение получават всички или повечето пчелари в ЕС.


    Нека не обиждаме колегите от ЕС. Те имат повече достойнство от нас!

  10. #190
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от ГрозьоГърдев Виж публикацията

    Не искам да обидя никого но доходите на тези хора не са от пчеларство:https://www.google.bg/search?hl=bg&b...30.mY01xOgksME



    Нека не обиждаме колегите от ЕС. Те имат повече достойнство от нас!
    И аз не искам да обидя никого но имам чувството че форума се е напълнил с платени тролове.

 

 
Страница 19 от 87 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •