Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 45 от 87 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 441 до 450 от общо 864
  1. #441
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз за това писах ТОЧНИЯ МОМЕНТ.Видял съм ,че не е рентабилно подържане на тия кошери от 8-10к пчели.Видял съм в двумайчино видял съм и в черно гъза 18 рамки пило.Видял съм и стара Родопика макар и Златаришка с 15рамки пило.За пашата си прав ,но това трябваше да е точка 1 в исканията на протеста.Защото всеки който е чел Георги1974 знае защо нямаше липа.За слънчувката е ясно,но пак хванахме последния влак.
    Ей, момченце. Не ми ги предавай на мен тия номера, че посреди нощите, от преди 5 години, колко снимки си ми пратил на пчелина, на кошерите, аз съм идвал в Златарица и нищо, че не съм те намерал, все пак съм хвърлил поглед на пчелина ти. Постоянно пускаш снимки из форумите. Аз не съм толкова зле с акъла за пчелите, за да не мога да си направя сметка на какво ниво си. Това зависи и от говоренето/писането ти. То се вижда. Ти сам го показваш. Ти си като един мой колега. Прочете във вестник Пчела и кошер, че някой изкарал еди колко си мед от кошер номер 13 и като си го втълпи, че ми го прекарва този номер с години с негов 13 номер. Лошото е в този случай, че и аз съм чел този брой. Та с хвалби майстор няма да станеш.

  2. #442
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей, момченце. Не ми ги предавай на мен тия номера, че посреди нощите, от преди 5 години, колко снимки си ми пратил на пчелина, на кошерите, аз съм идвал в Златарица и нищо, че не съм те намерал, все пак съм хвърлил поглед на пчелина ти. Постоянно пускаш снимки из форумите. Аз не съм толкова зле с акъла за пчелите, за да не мога да си направя сметка на какво ниво си. Това зависи и от говоренето/писането ти. То се вижда. Ти сам го показваш. Ти си като един мой колега. Прочете във вестник Пчела и кошер, че някой изкарал еди колко си мед от кошер номер 13 и като си го втълпи, че ми го прекарва този номер с години с негов 13 номер. Лошото е в този случай, че и аз съм чел този брой. Та с хвалби майстор няма да станеш.


    Зимана смъртност над 80% хвалба ли е,7 пъти за една година да ти са на земята пчелите хвалба ли е,4 пъти тая година да ти изчезне летящата пчела хвалба ли е,4 магазина с мед да ти изядат децата заради първото хвалба ли е?Боря се и ще се боря до последното семейство живо и не за друго,а защото искам да стана по добър от теб.За знанията си прав толкова са ми ,но за четенето грешиш и то много грешиш.Ще стигна тия 155кг от един кошер да знаеш,но да не ме изкарате пак лъжец с бати Славчо като за Боянската отводка.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #443
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ако всички бяха толкова активни колкото ТИ, и форум нямаше да има. Само Друмев пише по 6 пъти повече постове на вечер, колкото ти за 4 години си написал.
    По принцип пиша когато имам да споделя нещо смислено. Случаят явно е изключение :-)
    Иначе рядко имам време да чета и пиша, с изключение на зимата, и то когато нямям много задачи по основните ми дейности.
    Иначе за 5 години вече от пчеларство съм видял само десетки хиляди левове разходи/инвестиции. Но пък и малко хора със стотина с-ва като мен биха наляли пари в още толкова помощни с-ва, 2 бр. 24-рамкови центрофуги, машина за разпечатване и още каквито се сетиш глезотиЙ.

  4. #444
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Зимана смъртност над 80% хвалба ли е,7 пъти за една година да ти са на земята пчелите хвалба ли е,4 пъти тая година да ти изчезне летящата пчела хвалба ли е,4 магазина с мед да ти изядат децата заради първото хвалба ли е?Боря се и ще се боря до последното семейство живо и не за друго,а защото искам да стана по добър от теб.За знанията си прав толкова са ми ,но за четенето грешиш и то много грешиш.Ще стигна тия 155кг от един кошер да знаеш,но да не ме изкарате пак лъжец с бати Славчо като за Боянската отводка.
    Ето, сам си отговори. На всичките тия неблагополучия, като прибавим и сушата, какви кила, какви 5 лева? Ти барабар/заедно с кошерите и базалтовите плочки отгоре ли ги смяташ килограмите?

  5. #445
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    По принцип пиша когато имам да споделя нещо смислено. Случаят явно е изключение :-)
    Иначе рядко имам време да чета и пиша, с изключение на зимата, и то когато нямям много задачи по основните ми дейности.
    Иначе за 5 години вече от пчеларство съм видял само десетки хиляди левове разходи/инвестиции. Но пък и малко хора със стотина с-ва като мен биха наляли пари в още толкова помощни с-ва, 2 бр. 24-рамкови центрофуги, машина за разпечатване и още каквито се сетиш глезотиЙ.
    А ти, нима си мислиш, че от останалите пишещи, всички са влагали чужди(разбирай държавни средства)или такива, които са спечелили от тотото. Ех младежи, младежи.

  6. #446
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Изобщо няма такова нещо. Написах, че пиша рядко, защото в повечето случаи нямам какво да напиша от скромния си опит или не влизам със седмици. Изтъкнах какво съм инвестирал, за да стане ясно, че давам всичко да се развивам и да не се гледа с пренебрежение на скромния ми брой постове.

  7. #447
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Изобщо няма такова нещо. Написах, че пиша рядко, защото в повечето случаи нямам какво да напиша от скромния си опит или не влизам със седмици. Изтъкнах какво съм инвестирал, за да стане ясно, че давам всичко да се развивам и да не се гледа с пренебрежение на скромния ми брой постове.
    Ами напиши нещо смислено за пчелите, за опита ти, за знанията в занаята, а не какво ние сме сътворили за толкова време и, че не сме влизали със седмици и месеци. Ние също имаме работа, семейства, пчелини, дертове. Честно да ти кажа ми мина през ума да ти думна един БАН, но те изчаках. Честно ти казвам. Ако искаш ми се сърди.

  8. #448
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Оффффффф така е, така. И затова, аз най -много ти опъвам ушите. Давай напред и ще ме задминеш, само, че ще трябва да стана даскал на брат ти, че да му кажа как да ти загрява врата, за да се изпича правилно знанието в главата ти.


    Брата и единия и другия ги нямаше на протеста.Аз отидох само и само заради каузата,че нещо ще се промени с не регламентираните пръскания.За жалост се пребрах с 5лв може би на кошер.Може ше и да са повече от двойно,но моя приятел Иванов него реши.А ти ме питаш какви 5 лв.А ми такива червени друго си беше от сините 20.Според теб това протест ли беше или за петяхто лева.Остави ,че Михайлов който много го уважавам го усвиркаха като съдия дал дузпа на селски мач за госта.Ако не беше онава абициозното момче остави,че микрофона щяха да му вземат ами и като съдия на селски мач ще ше да е.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #449
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Не се притеснявай - от този момент аз сам си налагам БАН на влизането и писането в този форум...

  10. #450
    Наблюдател
    Регистриран
    29.09.2018
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    Пловдив
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Не се притеснявай - от този момент аз сам си налагам БАН на влизането и писането в този форум...
    Недей така,Колега, не приемай толкова лично коментарите... все пак идва Коледа

 

 
Страница 45 от 87 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •