Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
Аз за това писах ТОЧНИЯ МОМЕНТ.Видял съм ,че не е рентабилно подържане на тия кошери от 8-10к пчели.Видял съм в двумайчино видял съм и в черно гъза 18 рамки пило.Видял съм и стара Родопика макар и Златаришка с 15рамки пило.За пашата си прав ,но това трябваше да е точка 1 в исканията на протеста.Защото всеки който е чел Георги1974 знае защо нямаше липа.За слънчувката е ясно,но пак хванахме последния влак.
Ей, момченце. Не ми ги предавай на мен тия номера, че посреди нощите, от преди 5 години, колко снимки си ми пратил на пчелина, на кошерите, аз съм идвал в Златарица и нищо, че не съм те намерал, все пак съм хвърлил поглед на пчелина ти. Постоянно пускаш снимки из форумите. Аз не съм толкова зле с акъла за пчелите, за да не мога да си направя сметка на какво ниво си. Това зависи и от говоренето/писането ти. То се вижда. Ти сам го показваш. Ти си като един мой колега. Прочете във вестник Пчела и кошер, че някой изкарал еди колко си мед от кошер номер 13 и като си го втълпи, че ми го прекарва този номер с години с негов 13 номер. Лошото е в този случай, че и аз съм чел този брой. Та с хвалби майстор няма да станеш.