Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
Кандидатствал съм по мярка 6.1 (млад фермер) НЕ бях одобрен с моите 32 точки защото: нямам сертификат за био и немога, и да имам покрай мен всичко е ниви до където ти стига погледа ( аз немога ама другите могат) нямам нужното образование, нито съм ветеринар, нито агроном. Подвижно пчеларство, да ама мен това не ме устройва нямам нито инвентар нито опита за това. И сега какво дай да седна и да рева.... защото тия не са помислили за мен. Еми като ти трябват 126бр. и искаш да кандидатстват правиш 126бр. кой ти е виновен? Ако кандидатстваш с 20бр. А аз имам 80бр. и приемат теб ..... при условие че имам разходи 4 пъти повече от теб и труд 4 пъти повече от теб.... Аз говоря равни на пазара. Ако дават 10лв. Деминимис на пчелно с-во 10 ще е за мен 10 за теб фифти-фифти. Не смесвали нещата онова за което говориш е ПОДПОМАГАНЕ а не дефектни плащания!!! Друг е въпроса че има колеги които казват аз на тая държава пари няма да дам осигуровки- друг път, данъци- друг път, пари за регистрация, ходене от кабинет на кабинет..... няма. Еми.... Няма и да вземете.
Александър, ти от кога се познаваш с пчелите от близо? Ако искаш сподели, твое право.