Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 66 от 87 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 651 до 660 от общо 864
  1. #651
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Понеже съм един от малко по различно мислещите и ако пренебрегнем алкохола то Матеев е написал много верни неща това че не се харесват не значи че не заслужават внимание.
    Нещата отстрани изглеждат малко на Кои е с мене да идва ... и всички останали са предатели. А от някои публикации изказванията са от рода на Тия ни клекнаха ей сега ще видят те... едва ли не ще се удари по масата и администрацията ще козирува и ще почне да превежда по 60 евро за опрашване...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #652
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Понеже съм един от малко по различно мислещите и ако пренебрегнем алкохола то Матеев е написал много верни неща това че не се харесват не значи че не заслужават внимание.
    Нещата отстрани изглеждат малко на Кои е с мене да идва ... и всички останали са предатели. А от някои публикации изказванията са от рода на Тия ни клекнаха ей сега ще видят те... едва ли не ще се удари по масата и администрацията ще козирува и ще почне да превежда по 60 евро за опрашване...
    Остава да се изчака и каквото стане. Да се надяваме, че ще потръгнат нещата към положителна посока. Знае ли човек, може да се е появил този който да оправи сектора.

  3. #653
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Остава да се изчака и каквото стане. Да се надяваме, че ще потръгнат нещата към положителна посока. Знае ли човек, може да се е появил този който да оправи сектора.


    Няма как да стане.Човек само с моето мислене и знанията на Георки 1974.Може да оправи сектора.Събирам сега за нова работна група.Ако искаш да те включа,но няма ти давам никакви права,че да не направиш някоя била.
    Модернизаторе,чудя се как не са сетили до сега на пазара да пуснат за продажба пчели кърмачки в пакети.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #654
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Няма как да стане.Човек само с моето мислене и знанията на Георки 1974.Може да оправи сектора.Събирам сега за нова работна група.Ако искаш да те включа,но няма ти давам никакви права,че да не направиш някоя била.
    Модернизаторе,чудя се как не са сетили до сега на пазара да пуснат за продажба пчели кърмачки в пакети.
    Матеев продаваше пчелопакети.

  5. #655
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Матеев продаваше пчелопакети.

    Да ама аз искам само кърмачки да си купя.Не си ми отговорил на въпроса за Гъбните телца.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #656
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Да ама аз искам само кърмачки да си купя.Не си ми отговорил на въпроса за Гъбните телца.
    В устата.
    При условия на пчелопакет и поставяне на оплодена майка, всички пчели стават кърмачки.

  7. #657
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В устата.
    При условия на пчелопакет и поставяне на оплодена майка, всички пчели стават кърмачки.


    Тук съм на ръба да не се съглася с теб за кърмачките.Защото ли?Ами смятам колко дена са такива след като ги заселиш.Хубавото е в случая,че нете лъжат много,а повечето са летящи.
    п.п.Да не забравиш стреса.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #658
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В устата.
    При условия на пчелопакет и поставяне на оплодена майка, всички пчели стават кърмачки.


    От коя страна на устата,че отговора не е точен.Ако и кажеш за какво служи си златен.Ще те взема за новата си работна група.Поне ти си свикнал да работиш за без пари ако не се лъжа.Това можем да го разберем май ако г-н Матеев се бръкне за 30лв.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #659
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    От коя страна на устата,че отговора не е точен.Ако и кажеш за какво служи си златен.Ще те взема за новата си работна група.Поне ти си свикнал да работиш за без пари ако не се лъжа.Това можем да го разберем май ако г-н Матеев се бръкне за 30лв.
    Горна и долна. Предполагам, че има рецептори по тях и образуват може би кухина.

  10. #660
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Горна и долна. Предполагам, че има рецептори по тях и образуват може би кухина.
    При тоя звер винаги борбата е за отзад, нали все се бори за пази гърба на този, онзи, така че аз бих заложил на това. Ама тая негова подредена мисъл

 

 
Страница 66 от 87 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •