Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 54 от 87 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 531 до 540 от общо 864
  1. #531
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Картата е ясна. Начина за излъчване на представители не е. Споровете продължават. А ядовете са толкова много че ....

  2. #532
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    А стига ве. Сигурно знаеш за някоя идея (критерий ), която съм пропуснал.
    Нищо незнам. Аз съм 100 пъти по малко информиран от вас. Чета и си мисля.

  3. #533
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес посрещам коледа на вилата. Излязох на разходка и видях три нови пчелина в абсолютно безпашев район в който не съм сложил нито един кошер. Така че мераклии ще има винаги.
    То и в моето село постоянно има нови. Ама след година викат- да ги ........... мамата само ме жилят и до там. Пчеларството е за умни хора не за прости цигани (извинявам се за израза).

  4. #534
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Гласуване на „Инициативен комитет Арбанаси“ на предложение за центрове за срещи в шестте области на 5 януари 2019, събота
    1.Северозападен Район – Враца/Плевен – отговорник ще се уточни
    2.Северен Централен Район - Разград – Николай Петков
    3.Североизточен Район – Шумен – Даниела Челебиева
    4.Югоизточен Район - Бургас – Румен Кесерджиев
    5.Югозападен Район - София – Михаил Михайлов
    6.Южен Централен Район - Пловдив – Асен Кисов

  5. #535
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Гласуване на „Инициативен комитет Арбанаси“ на предложение за центрове за срещи в шестте области на 5 януари 2019, събота
    1.Северозападен Район – Враца/Плевен – отговорник ще се уточни
    2.Северен Централен Район - Разград – Николай Петков
    3.Североизточен Район – Шумен – Даниела Челебиева
    4.Югоизточен Район - Бургас – Румен Кесерджиев
    5.Югозападен Район - София – Михаил Михайлов
    6.Южен Централен Район - Пловдив – Асен Кисов
    Градски, ти съзираш ли стари муцунки, като мен.

  6. #536
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Коментар на цитираните идеи от пост № 516 :

    "Така както сте тръгнали след 12 г. ще искате тези който нямат висше образование да нямат право на собствени деца."

    пп.Ще трябва и шевство с другата стая, че да не се получи -развален телефон.

  7. #537
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Градски, ти съзираш ли стари муцунки, като мен.
    Всички вече работят за професора, а някой дори не знаят, важното за тях е пиара и парите. За тези години така са помогнали на пчеларите, че вадят ножа за последен удар. Замислял ли си се, че в Бургас има две дружества със общо 60-70 човека членове( а има стотици пчелари нечленуващи , а в Стара Загора само при Рости са над 100 човека(там незнам колко са), но въпреки това Кесерджиев е сложен начело. Явно ролята изиграна от тях на протестите е била одобрена от главния . Няколко пъти продадоха сдружението за техни цели( включително и мен) без членовете да си имат идея как хем си плащат, хем на техен гръб драпат по стълбата на йерархията определени хора.

  8. #538
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Гласуване на „Инициативен комитет Арбанаси“ на предложение за центрове за срещи в шестте области на 5 януари 2019, събота
    1.Северозападен Район – Враца/Плевен – отговорник ще се уточни
    2.Северен Централен Район - Разград – Николай Петков
    3.Североизточен Район – Шумен – Даниела Челебиева
    4.Югоизточен Район - Бургас – Румен Кесерджиев
    5.Югозападен Район - София – Михаил Михайлов
    6.Южен Централен Район - Пловдив – Асен Кисов
    Аз като казвам че Апифонда оказва влияние, май не ми вярвате. Тия Кисови с благословията на Мишовисти ще завладеят пчеларството. Няма оправия в тая държава ей.

  9. #539
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз като казвам че Апифонда оказва влияние, май не ми вярвате. Тия Кисови с благословията на Мишовисти ще завладеят пчеларството. Няма оправия в тая държава ей.
    https://youtu.be/OHVT1RNIPz8
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #540
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Всички вече работят за професора, а някой дори не знаят, важното за тях е пиара и парите. За тези години така са помогнали на пчеларите, че вадят ножа за последен удар. Замислял ли си се, че в Бургас има две дружества със общо 60-70 човека членове( а има стотици пчелари нечленуващи , а в Стара Загора само при Рости са над 100 човека(там незнам колко са), но въпреки това Кесерджиев е сложен начело. Явно ролята изиграна от тях на протестите е била одобрена от главния . Няколко пъти продадоха сдружението за техни цели( включително и мен) без членовете да си имат идея как хем си плащат, хем на техен гръб драпат по стълбата на йерархията определени хора.

    На мен мисленето ми е трудно, но съм се замислял за вашето дружество. Още се чудя, как го измислихте такова интернационално : Бургас-Айтос-Карнобат.
    Сега разбирам, че играете за ОБПС. Рости е от Ганчовите , там какъв браншови съюз беше. Според мен всеки работи за себе си и как ще се обединяват ми е интересно. Явно лозунга за обединение е само за привличане на гласове, ще трябват кинти от членски внос. Все бизнесмени са ама не им се плаща от джоба. Копират Матеев, но не знаят на колко светлинни години са от него. Е, нека се пробват момчетата, как беше :ако спечелят ще спечелим и ние, ако загубят-губят само себе си.
    пп. Ти дръж членството, че после няма да ти разрешат да продаваш и ще има сътресение на световния пазар на манов мед.

 

 
Страница 54 от 87 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •