Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 43 от 87 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 421 до 430 от общо 864
  1. #421
    Какво лъжа Янчо айде кажи! То и ти незнаеш! Пробите се платиха от средствата които влязоха по сметката на сдружението благодарение на Председателя! Айде стига си фантазира и заблуждава общественоста или че си вършил нещо в сдружението! Доклада нямаше да остане скрит в предния си коментар обясних!

    Не ме познаваш. Интригите са твоя запазена марка! Не си спрял да си измисляш и бълваш глупости от както се махна от сдружението. Типично по нашенски! Днеска си със едни хора а утре почваш даги каляш
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #422
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Какво лъжа Янчо айде кажи! То и ти незнаеш! Пробите се платиха от средствата които влязоха по сметката на сдружението благодарение на Председателя! Айде стига си фантазира и заблуждава общественоста или че си вършил нещо в сдружението! Доклада нямаше да остане скрит в предния си коментар обясних!
    А сега прочети по долу какво си писал и сам си намери изговорената лъжа, ако не успееш пиши, много други ще ти покажат къде лъжеш.

  3. #423
    Айде докажи го Янчо. От къде да знаеш какво е било като не си бил на сбирките на УС. Много жалко че толкова хора ти се вързват но нормално едни лъжи изговорени 100 пъти като твойте, накрая се приемат за истина
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #424
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Не ме познаваш. Интригите са твоя запазена марка! Не си спрял да си измисляш и бълваш глупости от както се махна от сдружението. Типично по нашенски! Днеска си със едни хора а утре почваш даги каляш
    Я сподели от кога си почнал да се ядеш с мене, аз си спомням, че ме намрази по времено на изложението в Плевен, когато ми звънеше в 10 вечерта да ми се молиш да звъня на Бат Тянко да не се заяжда с теб, а аз ти казах да се оправяш сам, достатъчно си голям и то не само на мускули.

  5. #425
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Все се вреш къде не ти е работата. Кат малко прасенце се ръчкаш в дирниците на старите.



    Явно още не ви е узряло семето...….Горе, горе - не си мисли за дедовия.


    Според мен старите ПЕСове са виновни да е в това положение българското пчеларство.Те оставиха да има 100 организации и съюзи,те оставиха да се промени идеологията за отглеждане на пчели и много още ТЕ-та.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #426
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Айде докажи го Янчо. От къде да знаеш какво е било като не си бил на сбирките на УС. Много жалко че толкова хора ти се вързват но нормално едни лъжи изговорени 100 пъти като твойте, накрая се приемат за истина
    Я копни от чата на управителния съвет кой как гласува за това дали да заплатим пробите, защото имаше хора против. Ей, ма толкова неможеш ли схванеш абсурда в думуте ти по долу, че подхвана пак да злобееш?

  7. #427
    Чак да съм те молил да не си месия! Как си представяш да ти кажа моля ти се Янчо. Ти сериозно ли? Говорихме но да ти е моля айде бъди по сериозен. Говорихме какво иска Тянко и защо се държи така в този момент.Не се заяждам с теб не ми е присъщо ако сме честни ти започна да се заяждаш първи но ти е къса паметта. Продължавай да си съчиняваш А колкото до Тянко големи хора сме и в крайна сметка се разбрахме. Не се опитвай пак да правиш имтриги.Сега ако ме извиниш имам повод който празнуваме със семейството ми и не мога да ти чета глупустите цяла вечер. Напиши си дежурния лаф че се измъквам и да приключваме!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  8. #428
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Чак да съм те молил да не си месия! Не се заяждам с теб не ми е присъщо ако сме честни ти започна да се заяждаш първи но ти е къса паметта. Продължавай да си съчиняваш А колкото до Тянко големи хора сме и в крайна сметка се разбрахме. Сега ако ме извиниш имам повод който празнуваме със семейството ми и не мога да ти чета глупустите цяла вечер. Напиши си дежурния лаф че се измъквам и да приключваме!
    Като нямаш време за мен, защо тогава непрекъснато ме споменаваш и ме караш да пиша, престани да ме плюеш и няма да пиша, просто ме провокираш, защото се мислиш за много умел в споровете. Моля някой колега да му напише къде лъже, та да го прочете от друг и да вникне в грешките си на изразяване.

  9. #429
    Никой не те коментира. Света не започва и свършва със теб. Повече няма да те спомена никъде. И ти не се занимавай с мен!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #430
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Според мен старите ПЕСове са виновни да е в това положение българското пчеларство.Те оставиха да има 100 организации и съюзи,те оставиха да се промени идеологията за отглеждане на пчели и много още ТЕ-та.
    С какво ви са виновни старите песове? Аз казах преди, че един дъртак не му е там работата, а те ме наплюха. Бил умник. Бил, но за времето си. Сега след като сте толкова амбициозни младоците, какво чакате? Хайде, яхайте "магарето" и напред. Влизайте в управлението с акъл, с идеи. Кой ви пречи? Да не би да са застанали с тояги и да не ви дават да влезете в управлението? Явно както казах - не ви е узряло семето в главите. Както е казал неизвестния войн - който не може да прави война, прави стачки. Е виж колко точно го е казал.
    Защо има сто съюза? Защото всеки наритан от някъде, веднага започва да прави следващия съюз, а не се замисля, че да го изритат е толкова способен. Други пък видели, че подковават вола и те дигнали краката - съюз да правят. Нали каза, че знаеш за жабата? Та затова са толкова съюзите. Куцо, кьораво и сакато хукнали да стават водачи. От всяка цепеница свирка не става.
    Идеологията за отглеждане на пчели? Ха, ха...кой ревеше, че старите не разбирали и все по стария начин карали, а младите били по напредничави? Тук е спорен малко въпроса, кой започна със сахара и инверта. Та идеологията е малко друга.

 

 
Страница 43 от 87 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •