Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 39 от 87 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 381 до 390 от общо 864
  1. #381
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аграрно ли?

    Питам щото познавам един го изкара платено,но то ясно ще го е изкарал след тоя тонаж.Ама будала аз до поне доцент щях да стана с тия пари ама така е като не мой да се цани.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #382
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аграрно ли?
    Пчеларски курсове. Иначе аз, щях да съм аграрно, но ми се размина, а виж какъв късмет изпуснах? Сега щях да си развявам ….някое цвете из министерството.

  3. #383
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Пчеларски курсове.
    Ама не я пущаш ЗП.Щото оня даже е ЗП ,а продава био нукове от изолация.Малко се е подценил спокойно може да стане ЕТ.
    п.п.Виж в тубата има клипове.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #384
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Пчеларски курсове. Иначе аз, щях да съм аграрно, но ми се размина, а виж какъв късмет изпуснах? Сега щях да си развявам ….някое цвете из министерството.


    До сега бях в страсти мисли как ще изглеждаш като фикос.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #385
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я виж какви неща се пишат там. Раждат се нови лидери ( водачи ) и е много весело.
    Човека е от организацията на Матеев (федерация ли беше конфедерация ли?) и до колкото си спомням беше председател на Контролния съвет.

  6. #386
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Човека е от организацията на Матеев (федерация ли беше конфедерация ли?) и до колкото си спомням беше председател на Контролния съвет.
    Вярно било.
    УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ
    1. Росимир Станчев Матеев - Председател на УС и представляващ сдружението
    2. Илия Петров Цонев
    3. Иван Николов Кожухаров
    4. Светослав Василев Точев
    5. Евгени Тодоров Петков
    6. Стефан Маринов Стефанов
    7. Георги Иванов Христов
    8. Искрен Георгиев Мутафов
    9. Дамян Димитров Дамянов

    КОНТРОЛЕН СЪВЕТ
    1. Стоянка Митева Петкова
    2. Евден Тодоров Николов
    3. Николай Петков Димов


    Звучи като самосиндикален деец, кандидат лидер на бъдещия БОРД.

  7. #387
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Георги Кръстев " За да се развива пчеларството в България. Трябва да се обединим. Да се разграничим. Какво ще рече това. Да се обединим е ясно. Да се разграничим. Да се нарече що е то пчелар хоби и пчелар профи. Да има облекчение за хоби пчеларите , но и да имат ограничения. Профи да си плаща, работи и издържа семейство като няма ограничения. Под ограничение разбирайте
    Хоби пчеларите да нямат право да продават по магазини, на едро и тнт. Всеки кой смята сериозно да се занимава . Да плаща осигуровки, да има наредба 26 и да си продава меда къде иска. Точка"

    Как ви се струва, аз взех да се плаша вече. Старите муцуни ще се окажат кротки агънца, пред тези нови оправячи.

    пп. Май не ви интересува за това .

  8. #388
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Георги Кръстев " За да се развива пчеларството в България. Трябва да се обединим. Да се разграничим. Какво ще рече това. Да се обединим е ясно. Да се разграничим. Да се нарече що е то пчелар хоби и пчелар профи. Да има облекчение за хоби пчеларите , но и да имат ограничения. Профи да си плаща, работи и издържа семейство като няма ограничения. Под ограничение разбирайте
    Хоби пчеларите да нямат право да продават по магазини, на едро и тнт. Всеки кой смята сериозно да се занимава . Да плаща осигуровки, да има наредба 26 и да си продава меда къде иска. Точка"

    Как ви се струва, аз взех да се плаша вече. Старите муцуни ще се окажат кротки агънца, пред тези нови оправячи.

    пп. Май не ви интересува за това .


    Жорката е много амбициозен,но някой път не обмисля някой свои изказвания.Млад е още има време да се научи как го правят старите муцуни.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #389
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Георги Кръстев " За да се развива пчеларството в България. Трябва да се обединим. Да се разграничим. Какво ще рече това. Да се обединим е ясно. Да се разграничим. Да се нарече що е то пчелар хоби и пчелар профи. Да има облекчение за хоби пчеларите , но и да имат ограничения. Профи да си плаща, работи и издържа семейство като няма ограничения. Под ограничение разбирайте
    Хоби пчеларите да нямат право да продават по магазини, на едро и тнт. Всеки кой смята сериозно да се занимава . Да плаща осигуровки, да има наредба 26 и да си продава меда къде иска. Точка"

    Как ви се струва, аз взех да се плаша вече. Старите муцуни ще се окажат кротки агънца, пред тези нови оправячи.

    пп. Май не ви интересува за това .
    Това е началото бе Чанко, знаеш ли как Кесерджиев определя колко субсидия му дължи държавата?

  10. #390
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Това е началото бе Чанко, знаеш ли как Кесерджиев определя колко субсидия му дължи държавата?
    Сещам се. Даже е измислил да иска пари за хуманно отношение към пчелите. Жалко че пчеларския народ легитимира такива отличници по програмите, явно очакват да хапнат покрай тях.

    пп. това " бе " те издава, че си гузен, нали беше от тях.

 

 
Страница 39 от 87 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •