Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 31 от 87 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 301 до 310 от общо 864
  1. #301
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Идеята е да влязат млади, будни мозъци с бърза мисъл и непримеренческо намерение. Аз бях предложен и си дадох отвод за да мога да се бора старите муцуники да ги няма,без останалите да си мислят, че го правя за да им седна на столчето. Утре ще има и шоу и се надявам да не стигнем до кютек, ама ако трбе и кютек ще има.

  2. #302
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    .

    Тук съм вече. Давай да видим за расизма.
    Пий едно и си лягай, че утре народа на тебе ще чака.

  3. #303
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пий едно и си лягай, че утре народа на тебе ще чака.
    Приготвил съм цяла програма. Около мен няма да е скучно. Какво да правиш - провинционалист.

  4. #304
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Успех на протестиращите!

  5. #305
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.08.2018
    Мнения
    208
    Брях, изнадах се да чакам вести, ама няма..

  6. #306
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    Брях, изнадах се да чакам вести, ама няма..
    На пръв прочит : язък за барута.

    пп. а цял ден стисках палци.

  7. #307
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    "В началото на 2019 г. ще бъде създадена постоянно действаща работна група, която да решава казусите в сектор "Пчеларство". Това заяви заместник-министърът на земеделието, храните и горите Янко Иванов, който се срещна с представители на протестиращи пчеларски организации. Той изтъкна, че работната група ще контролира изпълненията на взетите решения за подобряване на дейността в сектора.
    „Ще започнем с най-неотложните неща, а именно смъртността при пчелите в страната. Набелязахме някои административни документи, които се явяват като пречка и би трябвало да се преработят. Обещахме си да се държим взаимно информирани по отношение на здравния статус на пчелите и проблемите, които те виждат на терен, а ние няма как да знаем за тях. Между двете страни има пълно разбиране“, категоричен бе заместник-министър Иванов.
    Той изтъкна, че един от другите проблеми при производителите на мед е многобройната численост на организациите, които ги представляват. До момента са регистрирани 17 организации, а днес в Министерството беше входирана декларация, подписана от над 40 организации.
    Относно лабораториите за изследване, той подчерта , че на територията на страната има такива действащи, но трябва да се преразгледа начинът на вземане на проби. Янко Иванов заяви още, че МЗХГ е отпуснало средства на Българската агенция за безопасност на храните (БАБХ) за закупуване на софтуер, който да оптимизира връзката между държавата и пчеларите, в случай на поява на масови заболявания."


    Спете спокойно деца-опс- пчелари.

  8. #308
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    По новините даваха заместник министъра, а той само повтаря, няма пари, няма пари, а нали парите бяха на последно място? Тоя заместник въобще разбрал ли е, че има и други искания?

  9. #309
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Министрите викат ,че няма пари защото от нова година пак трябва да си увеличат заплатите!Увеличават си заплатите,нищо не работят през годината-ти искаш пари за ПЧЕЛАРИТЕ!!!
    Поздрави:Цветан Димитров

  10. #310
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    По новините даваха заместник министъра, а той само повтаря, няма пари, няма пари, а нали парите бяха на последно място? Тоя заместник въобще разбрал ли е, че има и други искания?

    Нещата не са толкова прости, за да се възприемат по този начин. И аз да съм, и аз така ще река. В предишен пост го казах: Щом нещата опират до пари, ще има оправдание, че ги няма. Пак ще припомня култовия български филм или по-скоро цитат от него - за да получиш, то трябва да дадеш. Тия колеги, които гледах днес, в разните му там медии да се изказват, не могат смислено да формулират две искания на кръст. Ще кажете: Ти защо не отиде? И с право ще питате! Аз не отидох, заради е такива, дето искат пари, ама не могат да си формулират искането и не знаят защо са там, освен за масовката. С такива коне, толкова на кушиите! Нямам какво повече да кажа.
    А да, забравих един репортаж от сутринта, в който интервю дадоха двама важни люде - инДжИнер, забележете ИНЖ. Михайлов и оня ми ти Куменов. Те поне имат дар слово, но си гонят интереса, а останалите - раята, пак ще си остане с празни ръце.
    Рости, убеди ли се в нашата правота, обвързана с действителността?

 

 
Страница 31 от 87 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •