Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

27 42.19%
  • Ще си помисля

4 6.25%
  • Не

33 51.56%
Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 349
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Пчеларски район
    гр .Попово обл.Търговище

Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Пчеларски район
    гр .Попово обл.Търговище
    Основните искания са 3.
    1.Изплащане на деминимис поради много слабите добиви тази година.
    2.След 2020 включване на субсидиране на пчелно семейство в размер на 60 евро за опрашителната дейност която извършват пчелите.
    3 Криминализиране на нерегламентираното пръскане и ползване на забранени препарати.
    Тези които са заявили, че няма да присъстват с кое не са съгласни от исканията и какви да им доводите.

Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Трябва да се направи и искане за забрана на вноса на мед в страната.

Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Пчеларски район
    Шумен
    Малко да допълня .

Основните искания са :
    1.Изплащане на деминимис поради много слабите добиви тази година. Минимум по 30 лв на пчелно семейство. ( стига са си мили ръцете с по 3-4 лв , после се бият в гърдите и се хвалят как уж били отпуснали помощ на пчеларския сектор )

2.След 2020 включване на "директно" субсидиране на пчелно семейство в размер на 60 евро за опрашителната дейност която извършват пчелите. (Пиша директно , защото уж бяха отпуснали някакви пари за опрашителна дейност , но всичко бе замислено супер нелепо и обвързано с арендаторите и най вече в тяхна полза , накрая нищо не излезе )

3 Криминализиране на нерегламентираното пръскане и ползване на забранени препарати.Както и в вноса на такива от Турция и други държави. ( Ако хванат някой зърнар с ъс забранени препарати на нива , границата или някъде другаде , да го грози опасност от затвор )

4. Забраняване на смесването на вносен мед с български и предлагането на същия , като българска суровина на европейските пазари ! ( Ако Украйна има някаква квота за внос на пчелен мед в ЕС , не мисля , че държавата ни може сама да забрани вноса на този мед ) .

Потребител
    Регистриран
    26.08.2018
    А всички пчелари от планински, полупланински и запустели райони, които де факто произвеждат автентичния и специфичен български мед, ще получат....????

Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    А всички пчелари от планински, полупланински и запустели райони, които де факто произвеждат автентичния и специфичен български мед, ще получат....????
    Ще получат на некому дедовия. Ей това дразни, но никой не го взема под внимание. Затова и обединение ще има на кукуво лято. Много е просто. Не можеш да направиш стадо от овце и вълци. Има стадо. Има глутница.

Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Пчеларски район
    krivodol
    Ще присъствам с двете си ръце(аз и жената),освен пчел. проблеми,силно ме мотивира факта че една мутра и сие(Бойко Борисов...)ни наливат мозък как и какво...?!Това говедо е з а линч.Жално че единственната му смисленна приказка е за мат'рияла.Боко иде от нас....а да се поопощим.

VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Цитат Първоначално публикувано от miroslav70 Виж публикацията
    Ще присъствам с двете си ръце(аз и жената),освен пчел. проблеми,силно ме мотивира факта че една мутра и сие(Бойко Борисов...)ни наливат мозък как и какво...?!Това говедо е з а линч.Жално че единственната му смисленна приказка е за мат'рияла.Боко иде от нас....а да се поопощим.
    Дали Боко, дали Чоко, все тая. Двата типажа са взаимствани от комиксите в списание Дъга. А БСП-то яко пуска пипалата, во главе със землячката ви Корнелия.
    „… Да ти кажа ли правичката?-И едните, и другите са маскари!… Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!… Ама какво да сториш? Не се рита срещу ръжена!… Търговийка, предприятийца, процеси имам в съдилищата – не може. Не си ли с тях – спукана ти е работата! Па и мене нали ми се иска – я депутат да ме изберат, я кмет. Келепир има в тия работи. Хората пара натрупаха, ти знаеш ли? Хубаво, ама като не им клатиш шапка – дявол не може те избра! Тъй е! Аз съм врял и кипял в тия работи, че ги разбирам…“
    (от „Бай Ганьо у Иречека“)

VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ..............
    Време е дошло да си сложиш аватара и тука.

VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Време е дошло да си сложиш аватара и тука.
    Няма, за да не предизвикам колики в нечии стомаси. А както казват умните глави, акъла на мъжа, минава през стомаха.
    Цитат от нета:
    "И все пак става ясно, че храната провокира процеси в мозъка на мъжа, които са проводник между центъра на емоциите и центъра на речта и действията на силната половина на човечеството."
    Нека ме извинят нежната част от форума.

Страница 1 от 35 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (6 потребител (и) и 7 гост (и))

1. barkov1982,
  2. ianev,
  3. jdrumev,
  4. kuline,
  5. ruevit,
  6. valaz

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •