Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 131
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Това е елементарен въпрос!По-скоро,въпросът е "какво прави в таз тема",преподава или пита!...

    Чети Майсторе,чети.Разбира се ,че питам.Писъх,че всичко знам за крилете на пчелите,но това за рязането на двете крила за да се получи самосмена 100% ми бега като знания логика...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Аз разбирам че повечето много добре го познаваме и е ясно за всички ни, че нашия човек явно е подочул или пък е достигнал сам до нещо интересно нему и затова подпитва, белким някой го потвърди. Това което не разбирам е, защо не му кажете това което иска да чуе, та да се кротне малко. То вярно, че като не можеш да формулираш правилно въпроса, няма и как да получиш отговора който те интересува, но пък поне мястото и хората са правилните, нали така? Или не?
    Та бъдете така добри и му кажете това което иска да чуе, че от заранта 4 пъти звъни, бе аз майката в кошера не мога да намеря, той пита защо и се реже крилото

    Мислиш ли,че някой знае отговора на моя въпрос тук и въобще?Ама са правят на мудерни някой като се гъбаркат с меня,че да не се види,че не знаят.Евала до тук на БатиТянко и Хичката,че дадоха някакви смислени мнения....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #83
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Четете бре хора, четете.
    А лично за Друмев - гуглето знае всичко. Нали така казваше или беше - не съм съгласен с теб.....майсторе, примерно?

    Дай да видим де го пише това?То ако го имаше щях ли да питам тука....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #84
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Дай да видим де го пише това?То ако го имаше щях ли да питам тука....
    Не си спомням да съм ти секретарка. Вместо да шляпаш по клавиатурата и да плещиш глупости, през това време търси. Търси днес, търси утре и така докато откриеш отговора. Тя и баба знае да се пльосне тук и да зададе някакъв въпрос и всички да се втурнат да отговарят. То па един въпрос - някаква шльокавица от някакви думи свързани в нещо като изречение.

  5. #85
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не си спомням да съм ти секретарка. Вместо да шляпаш по клавиатурата и да плещиш глупости, през това време търси. Търси днес, търси утре и така докато откриеш отговора. Тя и баба знае да се пльосне тук и да зададе някакъв въпрос и всички да се втурнат да отговарят. То па един въпрос - някаква шльокавица от някакви думи свързани в нещо като изречение.

    Пиша много разбирае му.И въпроса ми е от лекция на ИП....Ако пък не е прав в тая лекция лектора?Трябва ли всички да работим грешно?Ей,преди малко пратих Баджанака да чете за Турзалната желиза...Но да не бързаме с краката нека да оправим първо крилата..../ДанчеДрумевски/
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #86
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мислиш ли,че някой знае отговора на моя въпрос тук и въобще?Ама са правят на мудерни някой като се гъбаркат с меня,че да не се види,че не знаят.Евала до тук на БатиТянко и Хичката,че дадоха някакви смислени мнения....
    Не мислиш ли че има нещо сбъркано в това да късаш на майката крилата и да предезвикаш по тоя начин размножаване.

  7. #87
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Не мислиш ли че има нещо сбъркано в това да късаш на майката крилата и да предезвикаш по тоя начин размножаване.

    Точно казано.То и в крачето има сбъркано,но там поне се знае каква има да предизвика самосмяня.Макар,че съм на мнение,че от тая самосмяна може да излезе рой..../Това е мое мнение и може да греша/
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #88
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Точно казано.То и в крачето има сбъркано,но там поне се знае каква има да предизвика самосмяня.Макар,че съм на мнение,че от тая самосмяна може да излезе рой..../Това е мое мнение и може да греша/
    Недей да слагаш по две одобрения.
    А иначе има статии от умни хора де разглеждат от биологична гледна точка че тихата смяна е от инстикт за размножение а роенето от инстинкт за оцеляване.Тихата смяна няма абсолютно нищо общо с осакатяването на майката от пчеларя.
    Ама ти ги знаеш тия работи та защо ти се връзвам не знам.

  9. #89
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Гледам първия несъгласен с мен вече се появи.Сега и ако каже що не харесва мнението ще съм му благодарен...
    п.п.Много ми се щеше да чуя и от Чанко мнение за крилете,но ще си остана май с чакането...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #90
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Недей да слагаш по две одобрения.
    А иначе има статии от умни хора де разглеждат от биологична гледна точка че тихата смяна е от инстикт за размножение а роенето от инстинкт за оцеляване.Тихата смяна няма абсолютно нищо общо с осакатяването на майката от пчеларя.
    Ама ти ги знаеш тия работи та защо ти се връзвам не знам.

    Знам аз знам.Виж тия криле и лекцията на Бат Севдо как ме върнаха на А....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •