Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 67 от общо 67
  1. #61
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Тези бесарабски българи насила ли ще ги докарат? Аз не виждам като толкова желаят, защо не са тръгнали насам и сами да се заселват. Не вярвам някой да ги спре, а и повечето имат български паспорти, но май само за самочувствие.

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от krasimir00 Виж публикацията
    Като изключим цялата идея за ниските заплати, внасянето на 500000 хиляди бесарабски българи съвсем не е лоша, като имаме предвид ,че изчезваме като нация .
    Браво ! Това се казва патриот. Само дето не мисли, че той ще плати масрафа.

  3. #63
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Това е едно мнение. Като цяло идеята за бесарабските българи граничи с фантастиката, но по добре аз да платя масрафа днес , отколкото един ден децата ми да живеят в една безлюдна страна.Или по скоро ще има люде ,ама основно мургави.

  4. #64
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тези бесарабски българи насила ли ще ги докарат? Аз не виждам като толкова желаят, защо не са тръгнали насам и сами да се заселват. Не вярвам някой да ги спре, а и повечето имат български паспорти, но май само за самочувствие.
    Кога тези нашите успеят да ми заселят 100 000 човека РАБОТНА ръка, тогава и аз ще изкарам 550кг. мед от семейство. Как беше онази приказка - ти изпусни питомното, пък върви гони дивото. Та нали, заради същите тези идиоти, все повече хора си събират багажа за чужбина - значи не можеш да задържиш кадри, които са ти готови и под ръка, ала ще внесеш нови отвън. Дооообре. :Д И то пък в Молдова и Украйна, като са заревали за България. хахаххахахахах

    Също, като един кръг, баницата няма начало, но разликата е, че има край и сиренето е с пари.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Брях, майтапим се ние, но наистина ще ни изпържат на 560 кинта. Тютюнджиите не ги чувам тая година, ДПС-то да не е в отпуск.

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ... ДПС-то да не е в отпуск.
    Не е, но сега се занимава с "патриотите".
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #67
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Не е, но сега се занимава с "патриотите".
    Тъй ли , аз като гледам всички са изпушили, а ние хърбите -двата крака в една обувка.

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •