Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 138

Тема: Dе minimise 2018

  1. #71
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Даааа, същите фактори за които ние тук се дерем. Премахнали са ги и всички които могат просперират, а останалите, които не се справят, заминават на майната си, а не да чакат някой да ги оправя.
    И ако позволиш ..
    ....и да се трепят за някакъв КЕС.

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    И ако позволиш ..
    ....и да се трепят за някакъв КЕС.
    По-добре да се трепем за ЕС, отколкото да се трепем по бойните полета. На ЕС това му е важното и същественото. Че Европа никога досега не е живяла толкова време без междуособна война. Ние сме облагодетелствани в това отношение. Дано остане и за децата ни.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #73
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    По-добре да се трепем за ЕС, отколкото да се трепем по бойните полета. На ЕС това му е важното и същественото. Че Европа никога досега не е живяла толкова време без междуособна война. Ние сме облагодетелствани в това отношение. Дано остане и за децата ни.
    За бойните полета е друг въпроса, но да го разискваме в друга тема.

  4. #74
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    По-добре да се трепем за ЕС, отколкото да се трепем по бойните полета. На ЕС това му е важното и същественото. Че Европа никога досега не е живяла толкова време без междуособна война. Ние сме облагодетелствани в това отношение. Дано остане и за децата ни.
    Прав си но не става въпрос за ЕС а за КЕС . Текста би изглеждал така :

    "Даааа, същите фактори за които ние тук се дерем. Премахнали са ги и всички които могат просперират, а останалите, които не се справят, заминават на майната си, а не да чакат някой да ги оправя.... и да се трепят за КЕС."
    КЕС--консултативно експертен съвет.
    Май беше ЕКС

  5. #75
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ...не става въпрос за ЕС а за КЕС..
    Вярно бе, не съм догледал първата буква. То, чукча писатель, не читатель!
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #76
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Малко време остана колеги да вземете захранка,опс подхранката.Много ми е чудна статистиката колко пчелари са кандидатствали и какви?Сега някой ще ме апострофира,,Кой можал,можал.Кой вземал,вземал.Бай Иван Акацията навремето казваше.,,За да вземеш трябва дадеш".Ама аз нали съм си рак на бързей правя обратното на него и да ви кажа.Ич не ми пука по колко е лука.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #77
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски

    Wink

    Еми още се чеша по главата и се чудя по коя мярка да Е? Даже ме поканиха от ОД.на ДФЗ ама по никоя не ще да е.Играе ми се ама по мярка А. Ама нейсе имам малко по вече от 100.НЕ МОЖЕ.Ама който има 98 може и има същите потребности като мен със 115. Да ама не.

  8. #78
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Хвърли бре Бат Минка по кот сърце ти сака.Гледай тая била кадимлийска.Бай Минка ти небеше ли от БИО-то?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #79
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    https://novini.bg/biznes/zemedelie/518685


    От 4 до 28 февруари ще бъдат изплатени средствата на пчеларите по държавната помощ de minimis. Това е решил УС на ДФЗ на първото си за годината редовно заседание днес, съобщиха от МЗХГ. Бюджетът на помощта е 3 500 000 лева. Приемът е отворен от 17 декември 2018 г. и ще продължи до 15 януари 2019 г.

  10. #80
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Разбрахте ли сега колко ще вземете?От едно птиченце в министерството от него научих,че вече всички ще сме снови табелки всите/жълти за профита и зелени за хобити/.Тия табелки няма ли да дезеориентират пчелите някой проверил ли е?Сега чета 3 фирми само ги предлагали ако е лъжлива информацията в мрежата де.Ама много за алчняха тия хора едните по 200к на година си делят тия направо по 500к.Вярно било,че скубара бил кокалива риба.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •