Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 138

Тема: Dе minimise 2018

  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Порожанов е казал вчера в Търговище, че деминимис за пчели няма да има тази година. Честито.

    Ето линк:http://www.kiss13.net/news/targovish...ez-tazi-godina
    Ами за какво да има? Пчеларството цъфти, но май вече прецъфтява. Това последното на големите оптимисти им убягва. Инак информацията я има и в друга тема.
    Мен лично не ме засяга, тъй като не съм ЗС, но се чудя защо тъй са решили, след като такава лоша година не е имало отдавна и вместо да се подпомогне по някакъв начин пчеларя и сектора, то точно обратното.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    " Той каза, че все още няма предложение за отпускане на така наречената помощ "де минимис", каквато е имало през миналата година ."


    И това е казал.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    " Той каза, че все още няма предложение за отпускане на така наречената помощ "де минимис", каквато е имало през миналата година ."


    И това е казал.
    Чисто процедурно, от кого трябва да се инецеира това предложение?

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Чисто процедурно, от кого трябва да се инецеира това предложение?
    Ако наистина е казал това, вероятно има предвид пчеларските организации. Тези с които мъдрят програмата -там 2019--2021 май беше.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако наистина е казал това, вероятно има предвид пчеларските организации. Тези с които мъдрят програмата -там 2019--2021 май беше.
    И аз така предположих. То голямо мъдрене, голяма работа, ама нали бутат напред личния, пред корпоративния интерес. Матеев навремето се засили да промени статуквото, но се отказа. 'Кво да се прави, каквато държавата, такава и пчеларската организираност.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И аз така предположих. То голямо мъдрене, голяма работа, ама нали бутат напред личния, пред корпоративния интерес. .
    По -точно пред колективния ... За другото ... не съм сигурен.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    По -точно пред колективния ... За другото ... не съм сигурен.
    Така да бъде, въпроса е че кокала си е кокал, който докато не се оглозга, все има какво да се смуче. За останалите от глутницата - ръфат каквото им остане, а то при всички случаи е само аромата.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Така да бъде, въпроса е че кокала си е кокал, който докато не се оглозга, все има какво да се смуче. За останалите от глутницата - ръфат каквото им остане, а то при всички случаи е само аромата.
    А, пък кой знае ?

    пп. тема Апел...пост 12 т. 11

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.08.2018
    Мнения
    208
    Статуквото няма да се промени а ще се потвърди. Пари ще има за...някои, за останалите остава псуването. Псуват и земеделци и животновъди ама и работят. Пчеларите защо да са изключение? От субсидиите някои "пчелари" ще позабогатеят - закон на управляващите , други ще обеднеят - закон на Мърфи. Понеже със сигурност знам къде ще бъда , против субсидирането в такъв вид съм и аз.

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Пчеларите остават без de minimis тази година [url]https://fermer.bg/novini/pchelarite-ostavat-bez-de[/url ]https://fermer.bg/novini/pchelarite-ostavat-bez-de-minimis-tazi-godina четете в новини

 

 
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •