Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 32
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Те такива ни пишат и книгите за пчелите.
    Дано не искаш да кажеш, че по света няма читави книги за пчеларството?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Ами пчеларската техника и пчеларството, сякаш не са в два различни отрасъла - същото и по останалите примери, които даде.
    Точно защото СА в различни отрасли имат нужда от такава анкета! Те искат да получат информация от първоизточника, а да търсят решение на проблемите с инструментариума на тяхната специалност.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Точно защото СА в различни отрасли имат нужда от такава анкета! Те искат да получат информация от първоизточника, а да търсят решение на проблемите с инструментариума на тяхната специалност.
    И после хоп, приет нов закон от парламента, който ще реши проблемите в пчеларството с инструментариума на тяхната специалност.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    И после хоп, приет нов закон от парламента, който ще реши проблемите в пчеларството с инструментариума на тяхната специалност.
    Можеш ли да дадеш поне един пример на закон, касаещ пчеларството написан, внесен и защитаван в парламента от пчелар?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Дано не искаш да кажеш, че по света няма читави книги за пчеларството?
    Ами единствената написана може би от читави е НАРЪЧНИК ПО ПЧЕЛАРСТВО от 1960г./много интересна година/. Сътворена от Тошков, Петков, Дончев/ха,ха/, Грънчаров.... и още трима. Оттук нататък всичко е копи пейст. Това за БГ. За света не мога да ти отговоря точно, защото не съм изчел всички световни автори в пчеларската литература и няма да бъда обективен.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами единствената написана може би от читави е НАРЪЧНИК ПО ПЧЕЛАРСТВО от 1960г./много интересна година/. Сътворена от Тошков, Петков, Дончев/ха,ха/, Грънчаров.... и още трима. Оттук нататък всичко е копи пейст. Това за БГ. За света не мога да ти отговоря точно, защото не съм изчел всички световни автори в пчеларската литература и няма да бъда обективен.
    С руския и украинския как си? Да ти пратя ли още нещо от Есков?
    А 60-те години са наистина интересни! Например една от най-ценните книги по електротехника "Наръчник на електротехника" на братя Клисарови е издадена през 67г. Имах си я, откраднаха ми я и повече не успях д я открия да си я купя.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #17
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    С руския и украинския как си? Да ти пратя ли още нещо от Есков?
    Единия ми е втори майчин, а другия трети.

  8. #18
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    С руския и украинския как си? Да ти пратя ли още нещо от Есков?
    А 60-те години са наистина интересни! Например една от най-ценните книги по електротехника "Наръчник на електротехника" на братя Клисарови е издадена през 67г. Имах си я, откраднаха ми я и повече не успях д я открия да си я купя.
    Имам "Наръчник по електроника" на Мандл. Все си мисля, че имам и другия, но не ми се търси сега. Гледам филм.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Имам "Наръчник по електроника" на Мандл. Все си мисля, че имам и другия, но не ми се търси сега. Гледам филм.
    Наръчника по електроника е друга бира. Ама добре че се подсетих да копна за този на Клисаров и си го намерих в нета сканиран в Дежавю формат.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Точно защото СА в различни отрасли имат нужда от такава анкета!
    Почти, защото точно от тази анкета, не виждам кой отрасъл би имал реална полза. Госпожата нека влезе и да сподели малко повечко подробности - никой не е тръгнал да я обижда или напада, сигурен съм, че Дончев веднага би предприел мерки, ако някой си позволи да наруши границите на доброто възпитание. Тази анкета е ....... за дипломна работа, ок - макар личното ми мнение, че е крайно неспокосана, дори липсва уточнение от каква позиция се задава, това "ентусиасти" за мен е равно нищо, "бизнес проект" и "продукт", ма какъв бизнес, за какъв продукт иде реч, няма никакво инфо - но за нещо по същество, моля те.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •