Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 56
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    И още нещо разбирам. Че мярка „Е” най те засяга, особено в частта с оповестяване и охрана, но мисля, че другите мярки са доста по - важни. Важни за някои. За други не. А те са много повече. За които никой не мисли.

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И още нещо разбирам. Че мярка „Е” най те засяга, особено в частта с оповестяване и охрана, но мисля, че другите мярки са доста по - важни. Важни за някои. За други не. А те са много повече. За които никой не мисли.
    Че няма да е лесно е ясно! Че няма от раз да тръгне всичко гладко - съгласен съм. Но с оценката ти за пчеларите - не съм. Контактувам покрай нашите разработки с доста млади и грамотни пчелари, които мислят доста по-различно от дядовците си.
    Да, мярка Е ме засяга, защото тя е ориентирана към науката и новите разработки. И не само в частта за охрана и известяване, ако забелязваш! За другите мерки да си мислят пчеларите. Всеки се чеше където го сърби! Кой ви пречи да мислите?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Всъщност няма никакво значение какви мисловни конструкции си правим и какво предлагаме тук, ако не знаем кои хора стоят насреща. Кой ги чете (или трябва да ги прочете), кой трябва да ги внесе и как той ще ги представи и какъв е състава на работната група, която трябва да ги обсъди, приеме и представи пред органите, които ще изготвят и приемат НПП.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #44
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Всъщност няма никакво значение какви мисловни конструкции си правим и какво предлагаме тук, ако не знаем кои хора стоят насреща. Кой ги чете (или трябва да ги прочете), кой трябва да ги внесе и как той ще ги представи и какъв е състава на работната група, която трябва да ги обсъди, приеме и представи пред органите, които ще изготвят и приемат НПП.
    Тук си напълно прав. За какво се напъваме тогава? В един пост и аз го писах - няма ли чуваемост по веригата нагоре, просто си губи смисъла. Това за чуваемоста съм го взел от един голям/голям, колко да е голям?/ политик. Сергей Станишев. Та човека е прав. Ако не искат да те чуят, ти ако щеш си съдери сандалите да драпаш, пак няма да ти обърнат внимание.
    Ееее, виж колко умни хора имало.

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Да знаете кой да споменавате след време, а не да карате наред
    http://www.mzh.government.bg/media/f...wE82Uz1IjZgubU

  6. #46
    Автор
    Регистриран
    18.01.2012
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    там край реката
    Че има ли толкова индианци за тези вождове? Много племе много вожд.

  7. #47
    Наблюдател
    Регистриран
    29.04.2015
    Мнения
    1
    Здравейте,в старата тема за НПП 2017-2020 видях,че доста от колегите не одобряват обвързаността със срока от 3 години от дата на отпускане на помощ.Искам да попитам,понеже може и аз да не съм разбрал.Обвързаността се изразява в това да имаш регистриран животновъден обект ,който да бъде следен от ветеринар доколкото разбрах,но не сте длъжни да сте регистрирани като ЗП.В момента аз съм ЗП и плащам осигуровки в размер 96 лв на месец,а скоро вероятно и повече,така че мисля да си прекратя регистрацията като ЗП и да си оставя само регистриран пчелина

  8. #48
    Потребител
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    58
    някой знае ли за новата програма?министъра я одобрил а какво е то не се знае.парите почти двойно а за пчеларите май надоло.

  9. #49
    Потребител
    Регистриран
    11.02.2018
    Мнения
    99
    Аз четох, четох и в крайна сметка нищо не разбрах , с моите четири кошера в двора на дядо, мога ли да се регистрирам само като пчелар и да не плащам осигуровки, или трябва да съм и ЗП, понеже работя на трудов договор, и съм осигурен, трябва ли да плащам още осигуровки.


  10. #50
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

 

 
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •