Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
Мерси за високата оценка, която даваш за нашите изделия! Очаквах да кажеш, че продаваме боклук. Докато имате тази нагласа и това мнение за малкото учени, които се занимават с пчели, това ще им е и работата! Матеев беше много прав в оценките си за пчеларите и съвсем основателно спря да пише и да обяснява.
Не давам оценка, а казвам, че предлагате нещо, а как съм го нарекъл е без значение. Важно е дали върши работа. А след като върши - добре.
Каква да ми бъде нагласата за учените, когато като изнася лекция, аз знам повече от него и материала който ми предлага е още от Втората световна война. Няма нищо ново. Ето сега сме в колапс, а няма никой. Хайде бе професоре, който и да си. Излез и кажи две думи. Не влизаш ли в нечий форум, не се ли интересуваш от пчеларските проблеми? Нали възоснова на това ти е титлата?.
Матеев няма какво да го месиш тук. Както той сам казваше - това му е дома. Никой не го е спрял да си влиза в къщи. Оценката му. Че ние не сме тук за оценки, че да ни ги дава. Той ни дава някакви факти ние/вие не сме/сте съгласни с тях. Това не е повод да ни дава лоша оценка и да ни се сърди, че ние/вие не разбираме/разбирате. Може лектора, тоест Матеев да не може да ги разясни както трябва. Така, кой крив, кой прав е трудно да се каже. Който иска влиза, който не иска не влиза. Свобода бате.