Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 131 до 139 от общо 139
  1. #131
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    От форума доста пчелари са прекратявали да пишат,успяхте и мен да накарате.Вие собственика на сайта сте успели да накарате да не влиза,че аз ли.След година ще вляза да видя дали нещо се е променило.Дотогава-искренно пожелавам успех!
    Ха, ха... много бързо се отказа. Вярно. Ти имаш два петъка служба, а тия тук повечето са основатели на повечето пчеларски форуми, а някои дори успяха да затрият такива.

  2. #132
    Наблюдател
    Регистриран
    03.06.2017
    Мнения
    8
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    За мен Био-пчелар е Валко от Факия .
    Някои са служили в Странджа и знаят , за какво става въпрос - гори , ливади и много малко обработваема земя .
    Вдраев имал гори около пчелините , колега иди и виж Валко в какви гори пчеларства .
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Аз , имах още един въпрос към теб , но щом си решил .
    Геша ли като си мися, че впросите ти са неправилно аресани?
    За теб БИО пчелар е Валко и си прав, но в случая правилата ги опредлят други.
    Защо ли техните правила не ни допадат?
    Кой им позволява да определят правила и да не носят никаква отговорност.
    Или България не е държава или курица не птица.

  3. #133
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Здравейте,
    От трите замърсителя, пряка вина г-н Драев има за кумафоса - очевидно е третирал със забранен за биопчеларството препарат.
    Тук не мога да се съглася с вазе.Кумафос не може ли и пчелите да донесат от вън?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Сега разбирате ли колко ни четат и какви изводи си правят.Почвайте с “хвалбите”.Те рибарите и ловжиите се хвалят,ама ни рибата ни зайците им изкупуват,пред данъчни не се отчитат.Тук четох един вади по сто кила,друг снимка на 2.50метров кошер.Вие не сте в час.
    В момента има 11госта които слухтят.Що невземете да се похвалите нещо.

    То хубаво вадим,но какво го правим после не казваме.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #135
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тия с килата го пишат да се намират на работа. За недомлъвките имах предвид друго. Като и да е.


    Това не е вярно за килата,но много от народа който може да чете и пише грамотно чете грешно.70кг от кошер съм писал много пъти.Едно е 70кг от кошер друго е ПО 70кг от кошер.С тия 70кг исках не да се похваля,а да споделя,че щом може от един що да не може и от всички така да се вади.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #136
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това не е вярно за килата,но много от народа който може да чете и пише грамотно чете грешно.70кг от кошер съм писал много пъти.Едно е 70кг от кошер друго е ПО 70кг от кошер.С тия 70кг исках не да се похваля,а да споделя,че щом може от един що да не може и от всички така да се вади.
    Добре четем, добре. Никой не отрича, че от даден кошер с добро развитие е възможно да се поизкара някой и друг килограм повече, но от всеки има да го чакаш този момент доста. Затуй, че не си открил топлата вода.

  7. #137
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това не е вярно за килата,но много от народа който може да чете и пише грамотно чете грешно.70кг от кошер съм писал много пъти.Едно е 70кг от кошер друго е ПО 70кг от кошер.С тия 70кг исках не да се похваля,а да споделя,че щом може от един що да не може и от всички така да се вади.
    Даа, можеш и по точно да се изразиш - "70 кг. от един кошер". Колкото и да ни се иска, никога, ама никога няма еднакъв добив от всички кошери в пчелина. Ти, ако успееш да го постигнеш, ще ти направя дълбок поклон.

  8. #138
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Добре четем, добре. Никой не отрича, че от даден кошер с добро развитие е възможно да се поизкара някой и друг килограм повече, но от всеки има да го чакаш този момент доста. Затуй, че не си открил топлата вода.



    Млад,красив и надарен съм/с мисли/.Имам време да се науча.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #139
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Даа, можеш и по точно да се изразиш - "70 кг. от един кошер". Колкото и да ни се иска, никога, ама никога няма еднакъв добив от всички кошери в пчелина. Ти, ако успееш да го постигнеш, ще ти направя дълбок поклон.


    Не е така.Всичко зависи от пчеларя.Ако му се работи може да постигне близки добиви от кошер+/- няколко кг не е от значени.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •